Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

03.11.2012

Recommended Posts

Šteta što nisi iz Murske Sobote sada bi išli na pivo...pa sada ja idem....

 

Imamo vremena popit pivo, znam se ja nać posvuda :13cheers:

Šta još te pere to opijanje i izlasci..?? :icon_eek:

 

Pa nisam se ja oženio i uzgojio si vaginu među bedrima :icon_biggrin: Izlazim zbog drugih interesa Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa nisam se ja oženio i uzgojio si vaginu među bedrima :icon_biggrin: Izlazim zbog drugih interesa

 

Pa izrasti će ti vagina od alkohola silnog!! :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

al ce ti veceras tamo negdje oko 22 lose zavrsiti :77tooth::icon_razz:

 

Eto moj nadrealista dodje 22 a ja jos sretniji! :) sta se moze, dok nekom ne smrkne, nekome i ne svane :) Upravo je zavrsen vjeciti derbi u BIH, Sarajevo je zasluzeno slavilo nad komsijama s Grbavice rezulttaom 1:0...cestitke simpteizerima Zeljeznicara na dobroj igri, ali bodove ce ipak traziti negdje drugo :) e sta reci za danasnji dan? Prvo je Man UTd dobio Arsenala, a potom su mu najbilizi pratioci kiksali, i Mancho se osamostali na vrhu tabele......zatim Sarajevo dobije Zelju i takodje se osamostali na vrhu tabele :) danas sam na klubove za koje navijam mogao zaraditi kucu, da sam samo imao bijelih bubrega da ulozim svoju kucu :( cccc

Edited by Almiric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je ovih dana pozeljno igrati, da ekipe protiv Manchestera dobivaju, bar jedan crveni... :smile_redcard:

 

ne mogu na drugaciji nacin zaustaviti strasnu silu sa krilnih pozicija...+ nervoza zbog -2 gola, + mladost a pun para...imao je i Ferguson ovakvih, ali je svima dohakao na kraju...bokser Rooney je tek u zadnjem mecu dobio svoj prvi zuti karton u sezoni...to je SaF...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pitanje je samo koliko će još golova utrpat Inter Juventusu :icon_razz: :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto moj nadrealista dodje 22 a ja jos sretniji! :) sta se moze, dok nekom ne smrkne, nekome i ne svane :) Upravo je zavrsen vjeciti derbi u BIH, Sarajevo je zasluzeno slavilo nad komsijama s Grbavice rezulttaom 1:0...cestitke simpteizerima Zeljeznicara na dobroj igri, ali bodove ce ipak traziti negdje drugo :) e sta reci za danasnji dan? Prvo je Man UTd dobio Arsenala, a potom su mu najbilizi pratioci kiksali, i Mancho se osamostali na vrhu tabele......zatim Sarajevo dobije Zelju i takodje se osamostali na vrhu tabele :) danas sam na klubove za koje navijam mogao zaraditi kucu, da sam samo imao bijelih bubrega da ulozim svoju kucu :( cccc

 

da je slavilo jeste, da je zasluzeno e to nije al sta ces takav je fudbal, ne pobjedjuje uvijek onaj bolji :icon_biggrin: vidis i sam kakve kvote prolaze na kladionici

 

Ajax - Vittese 0:2

Koefcjent 6,80

 

Debreceni - Paksi 0:1

Koeficjent 8,40

 

Slovan - Spartak 0:1

Koeficjent 6,80

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekoliko "zanimljivih" rezultata

 

Ajax - Vittese 0:2

Koefcjent 6,80

 

Debreceni - Paksi 0:1

Koeficjent 8,40

 

Slovan - Spartak 0:1

Koeficjent 6,80

 

imas i

 

Maribor - Celje 1:2

koeficijent 10,50

 

Tottenham - Wigan 0:1

koeficijent 6,50

 

Crvena Zvezda - Jagodina 1:2

koeficijent 10,00

 

pa i ako hoces Juventus - Inter, Dortmund - Stuttgart mada sam pretpostavio da to nisu sigurne jedinice kao sto kvota govori

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je slavilo jeste, da je zasluzeno e to nije al sta ces takav je fudbal, ne pobjedjuje uvijek onaj bolji :icon_biggrin: vidis i sam kakve kvote prolaze na kladionici

 

Ajax - Vittese 0:2

Koefcjent 6,80

 

Debreceni - Paksi 0:1

Koeficjent 8,40

 

Slovan - Spartak 0:1

Koeficjent 6,80

 

Na kvote se necu obazirati, bile su po 2.50 na obje strane prije meca...ali ispostavilo se da je to u ovom slucaju bila poklon kvota od strane kladionica :) hvala im :) ovo je bilo sigurnije od Bayerna danas :) hehheee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...