Jump to content
Sign in to follow this  
delpjero

06.11.2012

Recommended Posts

Schalke - Arsenal X2 @1.91 (bet365)

 

Ako Arsenal izgubi a Olympiakos kuci pobjedi slabasnog Montpeljea sto je vrlo vjerovatno jer su ih vec dobili u gostima, onda ce ta dva tima imati isti broj bodova plus sto Arsenal poslije ide u goste Olimpijakosu pa bi taj mec vjerovatno odlucivo ko ide dalje... Schalke je vec jednom kikso kuci protiv Montpeljea kome je to jedini bod u ligi prvaka pa zasto ne bi opet protiv Arsenala koji je bolja ekipa od Montpeljea... za ovoliku kvotu na dvoznak mislim da vrijedi odigrati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olympiakos - Montpellier 1 @1.85 (bwin)

 

Kao sto sam vec napiso Olympiakos bi sa ovom pobjedom priso Arsenalu (ako ovi kiksaju) i onda bi poslije kuci sa tim istim protivnikom sam odlucivo o svojoj sudbini dok Montpelje objektivno nema vise sansi za prolaz dalje pa nece ni imati neki motiv da ostvare pobjedu... Olyimpiakos ih je prsolo kolo dobio u gostima a i u grckom prvenstvu dobro igraju sto znaci da su u dobroj formi i puni samopouzdanja dok je kod gostiju potpuno obrnuta situacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

16:00 Granitas Vilnius : Žalgiris /hand. 1:0/ TIP 2 @ 1,70 Mozzart 7/10

 

V Litvi danes in jutri bodo odigrane četrtfinalne tekme za pokal Litve in zmagovalec se bo uvrstil v Ligo Europa(če ne bo državni prvak tudi pokalni prvak...). Za danes sem se odloči(žal pa ne morem plačati nikjer te ponudbe),da bo Žalgiris zmagal z vsaj dvema goloma razlike v mestnem derbiju.

Granitas Vilnius je letos že končal z ligaškim tekmovanjem kjer je igral v 1.ligi(2.rang)in na koncu pristal na 3.mestu z 52 točkami,za novim prvoligašem Lietave iz Jonave je zaostal za 10 točk. 15 krat so premagali nasprotnike,7 krat remizirali(nazadnje doma proti Lietavi z 1:1) in izgubili na 5 tekmah. Dosegli so 56 zadetkov in prejeli kar 33....V pokalu igrajo od 3.kroga in poleg Lietave so tudi edini nižjeligaši v četrtfinalu. Najprej so s težavo premagali ekipo Sareme iz Klaipede z 2:1, kasneje so spet doma igrali in premagali Kauno Jageiro z 3:0. V osmini finala pa so premagali še ekipo Vento(1.liga - 9.mesto) z 4:0.

Žalgiris igra v Lygi A(najvišji rang) in z ekipo Ekranas se bori za naslov državnega prvaka. Zadnji krog bo odločal o zmagoslavju ko bosta ekipi gostovali( Žalgiris pri Dainavi(7.) in Ekranas pri Kruoji(4.)). Žalgiris je trenutno na 2.mestu z 83 točkami(točka manj od Ekranasa) z 78:21. V zadnjih 13 tekmah ima vse zmage od teh kar 10 krat z najmanj 2 goloma razlike, omenim še to,da v zadnjih 21 krogih ni izgubil niti ene tekme...Pri Žalgirisu igrajo kar 3 Hrvati in sicer Pek, Švrljuga in Perić medtem ko je najboljši klubstri strelec iz Škotske Calum Elliot z 16 zadetki....

Moja napoved : Čeprav je Granitas domačin se bo tekma odigrala na stadionu Žalgirisa pa sem vseeno mišljenja,da je med tema dvema kluboma velikanska razlika kar se tiče zadetkov saj stavnice kotirajo pri številu zadetkov zelo majhne kvote(over 2,5 za 1,40) tako,da raje stavim na zmago Žalgirisa z najmanj 2 goloma razlike....TIP 2 z handicapom za Žalgiris!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted A minute ago

Naziv kladionice: Bet-at-home

Broj para iz kladionice: nema

 

Vrijeme odigravanja: 21:00

Naziv para: West Bromwich Albion - Southampton FC

Tip para: 1

Tečaj: 1.650

 

Ev. dobitak: 6.650

Ev. gubitak: 1.650

 

Ocekujem pobjedu domacina, to je jedna veoma dobra ekipa, imaju par odlicnih igraca, posebno Odemvingea...moj tip za danas...

 

FT 2:0 oba gola postigao Odemwinge :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
19:00, Atletiko PR - America RN, tip: 1 @ 1.50 Mozzart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sam PREPISAO od nekoga i odigrao .Cisto da proverim;

 

Swidon-SHEFFIELD 2 ,@3,10

Portsmouth-Brendford 1,@2.75

Yeovil-Stevenage 2,@ 2.55

 

Bwin ,

sistem 2/3 i 3/3

uplata 10e ev.dobitak; 112,95 e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal - Liga Prvaka

20:45h PSG - Dinamo(Handicap)

Tip: -1,5(PSG)

Kvota: 1,54

Pinnacle Sports

 

Mislim da je trenutno PSG daleko kvalitetnija momcad od prvaka novog starog Hrvatske.Pokazala je to i prosla utakmica koju je Paris dobio jednom rutinskom igrom.Zavrsilo je 2-0 s tim da je mogla biti i uvjerljivija pobjeda.Dakle i u toj utakmici je prosao ovaj hendikep,a veceras ocekujem da mreza Dinama bude napunjena do vrha.

U ekipu se vraca Lavezzi,a tu su i ostale zvijezde ekipe uz oonu najsjajniju Zlatana Ibrahimovica.

Bit ce zanimljivo vidjeti na koju taktiku ce se odluciti Ante Cacic,ali kakogod,mislim da ne moze izbjeci tezak poraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal, Engleska Liga Two, 20:45 Aldershot – Wycombe 1 q 2,10, Mozzart, 6/10

 

Utakmica između dva tima za koja se ne zna ko je gori. Domaćin je na 23., a gost na 22. mestu sa istim brojem bodova, po 12.

Na poslednje dve utakmice, Aldershot je osvojio 4 boda (pobeda i nerešeno) i tako prekinuo niz od 6 poraza za redom, a u prošlom kolu su na svom terenu, u okviru FA Kupa, pobedili nižerazredni Hendon sa 2:1. Na ovoj utakmici, od bitnijih igrača, neće igrati O. Lancashire (odbrana, 9 ut), a u tim se vraća prvi golman J. Young (15 ut), kojeg je trener Holdswort odmarao na Kup utakmici.

 

Što se tiče gostiju, nalaze se u lošoj formi, jer su na poslednje 3 utakmice osvojili samo 1 bod, a da stvari budu još gor po njih, imaju velikih problema sa sastavom tima, jer će na ovoj utakmici putovati bez velikog broja igrača. To su: G. Doherty (odbrana, 14 ut, 1 g) i A. Stewart (odbrana, 6 ut), povređeni na poslednjoj Kup utakmici protiv Crewea (poraženi 4:1), kao i D. Oli (napadač, 4 ut), R. Logan (napadač, 8 ut), K. Hause (odbrana, 0 ut), D. Foster (odbrana, 7 ut), G. Basey (odbrana, 3 ut), L. Johnson (odbrana, 11 ut), S. Lewis (sredina, 14 ut), M. Bloomfield (sredina, 2 ut, 1 g), D. Morgan (napadač, 9 ut, 1 g), Jo Kuffour (napadač, 11 ut) i M. McCoy (odbrana, 0 ut).

 

http://www.sport.co.uk/news/Football/84919/Aldershot_V_Wycombe_at_The_EBB_Stadium_at_the_Recreation_Ground__Match_Preview.aspx

 

http://www1.skysports.com/football/live/match/263423/preview

 

Samo zbog trenutne forme i problema sa sastavom, kojeg imaju gosti, odigraću na pobedu Aldershota.

 

Pozdrav i srećno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: GermaniaSport

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: Schalke-Arsenal

Tip para: dg1i3+

Tečaj: 2.200

Ulog: 7/10

 

Na ovoj utakmici bi trebalo da bude golova po nekoj ranijoj statistici pa sam se odlucio da probam da oba tima daju go i 3+ na utakmici, jer nije losa kvota....

Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: Manchester City - Ajax Total Goals Scored 2.5

Tip para: Over 2.5

Tečaj: 1.500

Ulog: 6/10

 

Ovdje je sve moguce mada najvise bi trebalo da bude pobijeda Mancester Citya mada ja sam vise za golijadu nekako mi sigurnije, pa sam se oprjedjelio za 3+....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: Paris SG - Dinamo Zagreb Total Goals Scored - First Half 1.5

Tip para: Over 1.5

Tečaj: 2.300

Ulog: 6/10

 

Ocekuje se golijada pa iz tog raloga probacu dva ili vise gola u prvom poluvremenu jer je fina kvota i bode oci;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...