Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

10.11.2012

Recommended Posts

odbojka

 

16:00 Đerdap : Mladi radnik TIP 1 @ 1,58 Pinnacle sport 7/10

 

Ta par me presneto muči...

Jutri bosta v dvorani "Jezero" v Kladovi igrali ekipi Đerdapa in Mladi radnik iz Požarevca. Obe ekipi igrata v 1.odbojkarski ligi v Srbiji oziroma v Wiener Stadtische liga za moške. OK Đerdap je morda zame presenečenje prvenstva saj so v prvih štirih krogih zabeležili vse 4 zmage(enako ima tudi vodilna Crvena Zvezda).OK Đerdap je najprej doma premagalo najslabši klub v ligi Železničar iz Beograda z 3:0, kasneje so v Kragujevcu premagali Radnički(3.) z 3:1 (ekipo Radničkega iz Kragujevca sem lani videl v živo na turnirju v Murski Soboti in so me malce razočarali). V tretjem krogu so premagali odbojkarje Ribnice z 3:0 in na zadnji tekmi so igrali v Beogradu proti Partizanu(za mene veliko razočaranje)z 3:0. Prav v Beogradu je bil tudi proglašen MVP igralec za mesec oktober,ki je bil odbojkar Petar Krsmanović(bloker)...

Mladi radnik iz Požarevca je trenutno na solidnem 5.mestu z 3 zmagami in 1 porazom s skupnim rezultatom 9:5, osvojili pa so 8 točk. V prvih dveh krogih doma je najprej premagal ekipo Spartak iz Subotice (8.)in kasneje še Spartak iz Ljiga(6.) in obe tekmi sta končali z rezultatom 3:0. V 3.krogu je pričakovano izgubil v Beogradu pri Crveni Zvezdi z 0:3,v zadnjem krogu pa z težavo premagali ekipo Vojvodine iz Novega Sada z 3:2.

Moja napoved : Čeprav so odbojkarji Đerdapa novinci v ligi, pričakujem vseeno zmago Đerdapa, ki posebej dobro igrata Krsmanović in Svetozarević. Nič slabši pa ni niti Juhas Tibor....

Mladi radnik ima v svoji ekipi kar solidnega igralca Milana Muncana,Bulić Ivana in Brcića Davorja...Karkoli že,odbojkarji Đerdapa igrajo pred svojimi navijači obenem so po zadnjih rezultatih v odlični formi zato pričakujem zmago domačih odbojkarjev....TIP 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...