Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

11.11.2012.

Recommended Posts

Pozdrav momci, jedno pitanje za @Tuta što se tiče expekt nagradne igre, mislim da je @roberth jučer promašio par, zar ne piše dolje da je igrao 2 ili 3 gola u susretu Egera i Honveda, a palo je 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutarnji pozdrav ekipici! :57bye:

 

:kahva:

 

Uspješan dan! :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...jedno pitanje za @Tuta što se tiče expekt nagradne igre, mislim da je @roberth jučer promašio par, zar ne piše dolje da je igrao 2 ili 3 gola u susretu Egera i Honveda, a palo je 4.

Još nisam progledao, niti pogledao šta je tko igrao, a ti već navalio sa pitanjima. :77tooth:

 

Ukoliko za cca 1/2 sata kod tog para budeš vidio :nije: znači da si u pravu, a ukoliko budeš vidio :uredu: znači da nisi u pravu. :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još nisam progledao, niti pogledao šta je tko igrao, a ti već navalio sa pitanjima. :77tooth:

 

Ukoliko za cca 1/2 sata kod tog para budeš vidio :nije: znači da si u pravu, a ukoliko budeš vidio :uredu: znači da nisi u pravu. :icon_neutral:

 

Stvarno, od kud Kockaru ideja da je Tuto pogrijesio kad je tek sat vremena nakon njegovog posta Tuto tek krenuo u oznacavanje tipova . :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro zborite :) evo sta sam spoji danas na dva listica:

 

listic 1: Arsenal; Chicago Bulls, Radnik Bijeljina, Dortmund, Bayern, St etienne, Juventus, Real M i Barcelona

 

listic 2: Man UTD; Cibona; Celik Zenica, Sttutgart, Milan, Lille, Everton i Dinamo Zagreb

 

Dakle pobjede ovih timova...ni sam ne vjerujem u pola od ovih svih :)

 

listic 1: Arsenal :nije: ; Chicago Bulls :uredu: , Radnik Bijeljina :uredu: , Dortmund :uredu: , Bayern :uredu: , St etienne :uredu: , Juventus :uredu: , Real M i Barcelona

 

listic 2: Man UTD :uredu: ; Cibona :nije: ; Celik Zenica :uredu: , Sttutgart, Milan, Lille :uredu: , Everton :uredu: i Dinamo Zagreb :nije:

 

Evo mog bilansa jucer...za listic br. 1 samo Arsenal i to nakon vodstva od 2:0 cccc...cekao bih veceras Reala i Barcu....

na drugom me za(bip)ebase zagrebacki klubovi...:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji favoriti za danas: The Strongest , PAOK , Rubin i Spartak Moskva.

 

Sve je u pitanju fudbal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno, od kud Kockaru ideja da je Tuto pogrijesio kad je tek sat vremena nakon njegovog posta Tuto tek krenuo u oznacavanje tipova . :icon_eek:

 

Možda je vidovit! Pa mu se javilo da će Tuto da pogreši! :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...