Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

12.11.2012.

Recommended Posts

Kod mene u Dekan Cityu sunce sija i ubija :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u Dekan Cityu sunce sija i ubija

Meni vlaga i u kostima!

Sve škripi! :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja s pritužbama, kako na expektu mi je jučerašnji par s x označen, ako je u Manchesteru bilo 3 gola.

 

Dobro jutro svima :80yahoo:

 

Opet ti :57bye: , prituzbe se inace salju na adresu Tuto-privat, ali meni ovako na prvu izgleda kao da si se kladio na vise od tri gola kad vec nisi ispod objasnio tip. Iako je iz tecaja vidljivo da je tri i vise, moguce da se zeznuo vidjevsi 3+ bez objasnjenja. :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro svima :80yahoo:

 

Opet ti :57bye: , prituzbe se inace salju na adresu Tuto-privat, ali meni ovako na prvu izgleda kao da si se kladio na vise od tri gola kad vec nisi ispod objasnio tip. Iako je iz tecaja vidljivo da je tri i vise, moguce da se zeznuo vidjevsi 3+ bez objasnjenja. :50yes:

 

A šta bi igrao 4 ili više gola, kad mi je dovoljan koef bio na 3 ili više gola, a i vidi se iz tečaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta bi igrao 4 ili više gola, kad mi je dovoljan koef bio na 3 ili više gola, a i vidi se iz tečaja.

 

Ma svima je jasno, ali cak i upravilima pise da se svaki tip koji nije standardan 1, X, 2 ili dvoznak mora dodatno objasniti ispod. To sto Tuto uglavnom prelazi preko toga kad je ocito sto si igrao ne znaci da jos uvijek nije po pravilima. I onda dolazi do zabuna.

To rijesis s njim preko privanih poruka. :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta bi igrao 4 ili više gola, kad mi je dovoljan koef bio na 3 ili više gola, a i vidi se iz tečaja.

 

sta god da je samo tuti posalji privatnu poruku u cemu je problem i on ce rijesiti... mozda nije nista od toga sto govorite, mozda se covjek samo zabunio pa ti greskom stavio X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ! Da vidimo da li ima nešto da se odigra za danas. Verujem da ima, ali treba naći prave dobitne tipove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja s pritužbama, kako na expektu mi je jučerašnji par s x označen, ako je u Manchesteru bilo 3 gola.

Kada javno prozivaš, javno i odgovoram (iako si dobio i PM)

 

Kladionica Supersport za tip oklade koji si igrao (zbroj golova):

 

9138 - ManCity(-3+)-Tottenham

ima tri (3) rezultata: Točno - Manje/Toč. - Više/Toč.

 

Ti si odigrao:

 

Broj para iz kladionice: 9139

Naziv para: Manchester City - Tottenham

Tip para: 3+

Tečaj: 1.600

 

Dakle: broj para nije točan, naziv para nije točan, a na utakmici je bilo točno tri gola i tip nije točan.

 

Molio bih da ubuduće pišeš tip para točno kako je u ponudi kladionice, a ne kako ti misliš.

 

Lijepi pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites
E, ja naša osamo Ruse - Neftekhimik v FC Volgar , tip: 1 @ 1.60, mada mi ni to nije baš obećavajuće, čak bi moglo možda za hrabrije X u hendikepu. Ali sve je to sa rezervom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...