Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

20.11.2012

Recommended Posts

02:30 Wang J. - Laaksonen H. TIP 1 @ 1,55 Expekt 5/10

 

 

Za jutri zjutraj po našem času sem se odločil za pisanje analiz pri tenisu,kjer bodo počasi že začeli z 1.krogom tekmovanja v japonskem mestu Toyota.Čeprav sam nisem ljubitelj tenisa(nekoč sem bolj navijal za Gabrielo Sabatini in Chris Evert Lloyd) pa vseeno bolj ali manj spremljam tenis, še posebej pri ženskah...Med 16 pari(odigranih je že prvih 5 parov) se bosta med sabo za 2.krog tekmovanja se borila Henri Laaksonen iz Švice in Wang Yeu Tzong iz Taipeja...

"Jimmy" Wang je na tem turnirju 4.nosilec turnirja, trenutno je na 156.mestu na ATP lestvici. Wang v zadnjih turnirjih igra toplo-hladno vendar pa ima kar dobre rezultate,obenem pa velja da je zabeležil lepe uspehe(polfinale Seul in 2.krog US Open).Med številnimi zmagami je brez dvoma lep uspeh dosegel pri zmagi proti Ivu Karloviću(US Open), dobro se je boril proti Simonu Gilesu(poraz z 1:3).Wang je v zadnjih dveh turnirjih v Helsinkih in Ortiseju imel smolo pri žrebu saj je naletel na Marchenka in Becka in zato je imel dovolj časa za nove dvoboje....

Henri Laaksonen igra večinoma na Futures turnirjih in challengerjih, ima kar nekaj zanimivih zmag v dvobojih kot recimo proti Marchenku,ki je bil 1.nosilec v Genevi.Med zmagami velja omeniti tudi proti de Voestu in Jaziriju...Premagoval je tudi precej slabše igralce kot je Jimmy Wang, trenutno je na 290.mestu ATP lestvice. V Toyoti je trda podloga kar pa Henriju Laaksonenu preveč ne odgovarja(letos ima 10 zmag in 7 porazov)...

Moja napoved : Oba tekmeca bosta se medsebojno igrala prvič, prednost pa dam 4.nosilcu tega turnirja. Zmagovalec njunega dvoboja se bo pomeril z McGeejom Jamesom,ki je premagal Huang Lian Chijem...TIP 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...