Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

20.11.2012.

Recommended Posts

NOVČANA!!! :50yes::77tooth: :77tooth: :77tooth:

 

Dozvoljava sebi ,pesnicku slobodu.Neka uziva malo .I tako u zadnjih 5-6 godina gledaju u ledja Partizanu. ( ja sam inace neutralan ,navijam za Vojvodinu).

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dozvoljava sebi ,pesnicku slobodu.Neka uziva malo .I tako u zadnjih 5-6 godina gledaju u ledja Partizanu. ( ja sam inace neutralan ,navijam za Vojvodinu).

 

:icon_eek:

 

oni su ko i nasi pitari (navijaci sarajeva) raduju se pobjedama u derbiju a na kraju sezone nigdje ih nema jer uvijek Zeljo uzme titulu koja je na kraju krajeva najbitnija :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni su ko i nasi pitari (navijaci sarajeva) raduju se pobjedama u derbiju a na kraju sezone nigdje ih nema jer uvijek Zeljo uzme titulu koja je na kraju krajeva najbitnija :icon_razz:

 

ne diraj pitare!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

necu neboj se, eto ih tebi pa ih ti diraj :icon_lol:

 

nemoj tako , moze svasta ispasti na kraju balade...

 

Za danas; Juve X !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan...vidim da se ovdje prozivaju pitari...Nadrealista, nastavljamo diskusiju za vikend, (ili nakon tri naredna kola) pusti sada to, aktuelna je liga prvaka...i u vezi tog dogadjaja imam pitanje za tebe Nadrealista: jesi li svjestan da ce Sarajevo ubrzo igrati UEFA Champions League? :icon_surprised: hehehhehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kidaće se i jedni i drugi, treba im pobeda. Realno, po snazi ekipa to ide u X.

 

:57bye:

 

Ja sam iskreno odigrao dvicu...samo zbog velike kvote, mal su podcijenili Chelsea, treba to iskoristiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan...vidim da se ovdje prozivaju pitari...Nadrealista, nastavljamo diskusiju za vikend, (ili nakon tri naredna kola) pusti sada to, aktuelna je liga prvaka...i u vezi tog dogadjaja imam pitanje za tebe Nadrealista: jesi li svjestan da ce Sarajevo ubrzo igrati UEFA Champions League? :icon_surprised: hehehhehe

 

u cemu ? u bocanju, kolko znam nemate bocarski klub al eto dobar prijedlog da ga osnujete pa da i vi jednom osjetite sta znaci igrat ligu prvaka pa makar i u bocanju :77tooth: a do tada zadovoljite se sa kupom uefa kojeg ocigledno ovi veliki klubovi, a takav je i zeljo, nesto puno i neinteresuje pa i kad slucajno zalutaju tamo igraju sa rezervnim ekipama :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je Bate kec a dobra kvota... Lille em sto nema sanse za prolaz em sto su dali samo dva gola u dosadasnjem takmicenju a valjda nesto znaci da ih je Bate ubio 3:0 u sred Francuske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...