Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

20.11.2012.

Recommended Posts

u cemu ? u bocanju, kolko znam nemate bocarski klub al eto dobar prijedlog da ga osnujete pa da i vi jednom osjetite sta znaci igrat ligu prvaka pa makar i u bocanju :77tooth: a do tada zadovoljite se sa kupom uefa kojeg ocigledno ovi veliki klubovi, a takav je i zeljo, nesto puno i neinteresuje pa i kad slucajno zalutaju tamo igraju sa rezervnim ekipama :icon_biggrin:

 

Znao sam da ces nesto takvo napisati i da neces procitati ono sto pise - UEFA CL.....pogledaj na netu na koji sport se ta skracenica odnosi :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je Bate kec a dobra kvota... Lille em sto nema sanse za prolaz em sto su dali samo dva gola u dosadasnjem takmicenju a valjda nesto znaci da ih je Bate ubio 3:0 u sred Francuske

 

sest standardnih iz Lillea nije niti otputovalo...dobar par..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad li ce onaj unibet uplatit majku mu... :smile_redcard:

 

Ma uplatice i oni.! Ja sam pre nekolko godina osvojio na ovom forumu veliki bonus (450 e) i uplatili su tek posle 4,5 meseci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sest standardnih iz Lillea nije niti otputovalo...dobar par..

 

da, zato sam ja igrao X2 na Lille :icon_razz:

 

Naziv kladionice: SuperSport

Broj para iz kladionice: 691

 

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: BATE Borisov - Lille

Tip para: X2

Tečaj: 1.700

 

Ev. dobitak: 6.700

Ev. gubitak: 1.700

 

i na Hazarderu:

 

Naziv kladionice: Unibet

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 18:00

Naziv para: Bate Borisov - Lille, Draw No Bet

Tip para: 2

Tečaj: 2.600

 

Ev. dobitak: 7.600

Ev. gubitak: 2.600

 

Sada je 0-2 :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sada:

 

BATE - Lille 0-2

Spartak - Barcelona 0-2

 

Za večeras još uvezati

 

Juventus - Chelsea X2

Galatasaray - Man Utd 0-2 gola

Nordsjelland - Shakhtar 2-3 gola :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je Bate kec a dobra kvota... Lille em sto nema sanse za prolaz em sto su dali samo dva gola u dosadasnjem takmicenju a valjda nesto znaci da ih je Bate ubio 3:0 u sred Francuske

 

Logika kaže:

 

BATE Borisov - Bjelorusija

Lille - Francuska

 

Uprkos svemu ne igra se na Bjeloruse kontra Francuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam iskreno odigrao dvicu...samo zbog velike kvote, mal su podcijenili Chelsea, treba to iskoristiti...

 

Dobar je Juventus ove godine, zaista dobar, a iz Londona je odneo bod nakon 0-2.

 

 

Logika kaže:

 

BATE Borisov - Bjelorusija

Lille - Francuska

 

Uprkos svemu ne igra se na Bjeloruse kontra Francuza

 

Nema veze što su danas izgubili (van svake logike), ti Belorusi su pobedili Bayern 3-1, a istim rezultatom Lille u Francuskoj. U Valenciji su dali dva gola - nije to naivna ekipa.

 

 

Pozdrav svima.. šta je dobitno u LP večeras ? :icon_biggrin:

 

Nervni slom. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logika kaže:

 

BATE Borisov - Bjelorusija

Lille - Francuska

 

Uprkos svemu ne igra se na Bjeloruse kontra Francuza

 

Ti isti Bjelorusi su uzeli Francuze u sred Francuske (Francuska - Bjelorusija 0-1, kvalifikacije), pa ih je Bate tukao tamo, ako s ene varam 3-0, pa je taj isti bate dobio Bayerna 3-1, a Bayern je za 16 miliona klasa bolji od Lilla... tako da se ovdje radi o cistoj sreci Lilla, bez ikakve logike.... kao sto dobijes sesticu na lotu, a logika i loto nidje veze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam iskreno odigrao dvicu...samo zbog velike kvote, mal su podcijenili Chelsea, treba to iskoristiti...

 

Dobro veće....

 

Ja kladio točan rezultat 0:0.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mora negdje puknut iznenadjenje, u svakom kolu je bilo bar po jedno, takva je liga prvaka... Bate dobije Bayerna pa izgubi od Lilla.. Schalke sve redom pobjedjuje pa dodje mrtvi Montpelje i otkine im bod u Njemackoj.. Barselona sve gazi pa ih dobije Celtic koji u ligi prvaka nikad nije napravio nesto ozbiljno.. Juventus uzme bod Celziju u engleskoj a nemoze Nordsjlanda pobijedit kojem svi trpaju 3-4 komada itd itd...

 

ostaje nam samo da se nadamo da je to jedino iznenadjenje za veceras, vjerujem da su kladionice dosta profitirale od ovog para pa nek ovo ostalo bude kako treba :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti isti Bjelorusi su uzeli Francuze u sred Francuske (Francuska - Bjelorusija 0-1, kvalifikacije), pa ih je Bate tukao tamo, ako s ene varam 3-0, pa je taj isti bate dobio Bayerna 3-1, a Bayern je za 16 miliona klasa bolji od Lilla... tako da se ovdje radi o cistoj sreci Lilla, bez ikakve logike.... kao sto dobijes sesticu na lotu, a logika i loto nidje veze...

 

dragi Dinno pa Francuzi su bili euro i svjetski prvaci a Bjelorusi bez ikakvog plasmana na EP ili SP, i opet kada uzmeš statistiku svih euro nastupa Lilla i BATE Borisova, vidjećes razliku. BATE je svoju dozu sreće ispucao u tim pobjedama protiv Bayerna i Lilla i već im je Valencia pokazala gdje im je mjesto u Europi.

 

BATE se u kvalifikacijama do zadnje minute mučio sa Vardarom, a sada da očekujemo od njih plasman dalje u Ligi prvaka, nerealno :kahva:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mora negdje puknut iznenadjenje, u svakom kolu je bilo bar po jedno, takva je liga prvaka... Bate dobije Bayerna pa izgubi od Lilla.. Schalke sve redom pobjedjuje pa dodje mrtvi Montpelje i otkine im bod u Njemackoj.. Barselona sve gazi pa ih dobije Celtic koji u ligi prvaka nikad nije napravio nesto ozbiljno.. Juventus uzme bod Celziju u engleskoj a nemoze Nordsjlanda pobijedit kojem svi trpaju 3-4 komada itd itd...

 

ostaje nam samo da se nadamo da je to jedino iznenadjenje za veceras, vjerujem da su kladionice dosta profitirale od ovog para pa nek ovo ostalo bude kako treba :icon_biggrin:

 

da, u Ligi prvaka ima uvijek iznenađenja, svako kolo.... a evo i Shakhtar gubi a moj kolega Almiric igrao tip 1 na poluvremenu uz kvotu 6.50 u Premieru

 

Svala čast slikice :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevjerovatno kako glupa momčad je ovaj Šahtar..Dva udarca Danaca na gol, dva gola..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...