Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

24.11.2012.

Recommended Posts

Posted ImageNCAA FB

Posted Image21:30

Florida State Seolemins-Florida Gators(Handicap)

Tip: Florida State Seolemins -6

Kvota: 1.80

Ulog: 7/10

 

Posted Image

 

Analiza:

 

Pobeda Seminolesa sa više od 6 razlike računajući i eventualne produžetke! ako bude tačno 6 razlike tip je VOID!

 

 

Večeras se na Bobby Bowden Field at Doak Campbell Stadium(Tallahassee, FL) se sastaju domaći Seminolesi(10-1) i gostujućih Gatorsa(10-1) svakako jedan od derbija večeri gde bi ja dao lepu prednost domaćinima iz više razloga...

Seminolesi jedan od legendarnih Koledža iz koga su mnoge NFL zvezde ponikle goste čeka paklena atmosfera preko 84000 fanova.

Seminolesi No.10 rangirani tim su fantastičan tim sjajno izbalansiran sa najboljom odbranom u celom NCAA po broju dozvoljenih jardi protiv trčanja neverovatni sa samo dozvoljenih 70.6y (1st) po meču dok su i protiv pasa fantastični 165.6y (5th) nevidim kako Gatorsi sa onako lošim napadom mogu da ovakoj odbrani daju puno poena.

Dok je i napad Seminolesa odličan rangiran kao 14th u ligi koji predvodi QB EJ Manuel 2785y 21 TD i 6 INT dosta dobar kvoterbek sjajnih fizičkih predispozicija što nečudi jel je (crne puti!) dok je i trčanje odlično sa 212.1y (24th) gde se podjednako koriste čak 3 RB što je veoma nezgodno za protivničke odbrane iako će večeras u Gatorsima imati jaku odbranu verujem da sjajan napad domaćina može probiti goste.

Sa druge strane Gatorsi koji su čak No.6 rangirani tim u ligi sa takođe indentičnim skorom i takođe sjajnom odbranom 4th u ligi koja ih i drži ovako visoko ali isto tako i užasnim napadom tek 106thu ligi posebno su loši u pass igri na užasnom 142.8 (115th) dok su u trčanju solidni koja i drži napad kolko tolko 190.1 (40th) ali će se večeras taj napad trčanja naći u velikom problemu jel će imati najbolju odbranu protiv trčanja u ligi.

Gatorsi se muče u zadnje vreme protiv mnogo lošijih timova gde su jedva dobili prilično skromne La.-Lafayette kao i Missouri.

Jednostavno po meni su domaćini ovde veliki favoriti i nečudi da ih kladionice favorizuju jel su u svemu bolji od gostiju i da će u zadnjem meču kući obradovati svoju vernu publiku oni su već osvojili diviziju i veoma im je bitno da pobede u naredna dva meča i da još skoče na vrh dok gosti su izgubili divizisku borbu sa Georgiom i ovo im je zadnji me.

Uzimam pobedu Seminolesa u hendikepu za viši ulog....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ljudi koje znam da se razumeju u NCAA predvidjaju pobedu Floride State -7. Ja nekako imam simpatije za ove druge, ali se ne smem usuditi kontrirati. Obe ekipe imaju jako dobru sezonu i mislim da će biti gusto oko konačnog rezultata. Za sada, opredelio sam se za ovo:

 

USC - Notre Dame

USC +5.5 1.83 Pinnacle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ljudi koje znam da se razumeju u NCAA predvidjaju pobedu Floride State -7. Ja nekako imam simpatije za ove druge, ali se ne smem usuditi kontrirati. Obe ekipe imaju jako dobru sezonu i mislim da će biti gusto oko konačnog rezultata. Za sada, opredelio sam se za ovo:

 

USC - Notre Dame

USC +5.5 1.83 Pinnacle

 

Slažem se sa USC sad sam baš se spremio da nešto napišem o tom meču čak mislim da bi tu i 1 ML mogao lako doći!!!

 

 

A za te kako ti kažeš druge sam samo jednom na njih igrao i više nikad iako su pobedili tada 44-16 kolko se sećam nisu mogli da naprave jedan prvio daun u poluvremenu toliko im je jadan napad kad god sam ih gledao i nemože odbrana da ih gura stalno posebno mislim protiv ovako jakih ekipa no videćemo! a protiv njih sam dosada uzimao 2-3 puta spread i lagano je dolazio nadam se ni večeras da me neće izneveriti :icon_biggrin:

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa USC sad sam baš se spremio da nešto napišem o tom meču čak mislim da bi tu i 1 ML mogao lako doći!!!

 

 

A za te kako ti kažeš druge sam samo jednom na njih igrao i više nikad iako su pobedili tada 44-16 kolko se sećam nisu mogli da naprave jedan prvio daun u poluvremenu toliko im je jadan napad kad god sam ih gledao i nemože odbrana da ih gura stalno posebno mislim protiv ovako jakih ekipa no videćemo! a protiv njih sam dosada uzimao 2-3 puta spread i lagano je dolazio nadam se ni večeras da me neće izneveriti :icon_biggrin:

 

Izgleda da hoće Driskol poludeo :icon_mad: 3-13y i on pretrči 50y :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh, biće to teška i neizvesna utakmica. Bar do sada jeste. Dva FG za "moje" :icon_biggrin: , još uvek bez TD. Pošto nisam uložio kintu na ovu utakmicu nadam se da će se preokrenuti i da pokupiš dobitak u kladionici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh, biće to teška i neizvesna utakmica. Bar do sada jeste. Dva FG za "moje" :icon_biggrin: , još uvek bez TD. Pošto nisam uložio kintu na ovu utakmicu nadam se da će se preokrenuti i da pokupiš dobitak u kladionici.

 

Teško će tu biti preokret gledam meč napad Gatorsa nikak maštovitiji koriste greške domaćina koji su izgubili dve lopte i sada TD za 0-13

 

Raspad sistema sad i treća izgubljena lopta :57bye:

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, bila je prevelika pomama na net-u u forsiranju pobede Florida State, nisam nigde naišao na drugačije mišljenje, a bilo mi je čudno, jer pored svih argumenata protiv Gatora, ne može se zanemariti njihova odlična sezona. Možeš slučajno dobiti jednu ili dve utakmice, ne možeš tako dobijati celu sezonu. Znači, neki kvalitet postoji, očigledno dovoljan večeras. Ali, znaš i sam, u drugom poluvremenu možemo gledati potpuno drugačiju utakmicu. To i jeste najveća draž svih američkih sportova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Bet365

Vrijeme odigravanja: 01:00

Naziv para: Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder , Additional Game Totals

Tip para: Over 196.5

Tečaj: 2.250

Ulog: 6/10

 

Ove dvije ekipe obicno igraju preko 200 koseva tako da je sve moguce...

Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Bet365

Vrijeme odigravanja: 01:00

Naziv para: Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder , Additional Game Totals

Tip para: Over 196.5

Tečaj: 2.250

Ulog: 6/10

 

Ove dvije ekipe obicno igraju preko 200 koseva tako da je sve moguce... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...