Jump to content
Sign in to follow this  
emir1983

27.11.2012.

Recommended Posts

14:00 NK Lokomotiva Zagreb - NK GOŠK Dubrovnik, tip: manje od 2.5 gola @ 2.60, bet365, 8/10

 

Danas se igraju mečevi Hrvatskog Kupa a u Zagrebu se sastaju Lokomotiva i GOŠK iz Dubrovnika. U prvom meču u Dubrovniku slavila je Lokomotiva sa 1-0 golom Kramarića iz 68 minute meča čime je Lokomotiva stekla prednost pred današnji uzvrat na Maksimiru. Iz Dubrovnika su najavili da još nije gotovo te da će igrati sa punim sastavom i dati svoj maksimum kako bi pokušali da iznenade zagrebačke Lokose. Vjerujem da ćemo gledati tvrd meč i da će Lokomotiva da jako teško da savlada GOŠK i zato je moj tip da će biti manje od 3 gola na meču. GOŠK igra treću ligu Hrvatske, a najveće je iznenađenje Kupa gdje je eliminisao: Omladinca 3-0, Šibenik nakon penala sa 2-1, Nedelišće 2-0 nakon produžetaka i sada su izgubili u prvom meču od Lokomotive sa 0-1. Sa druge strane Lokomotiva je izbacila Pleternicu sa 7-0, Segestu sa 4-2 i Libertas sa 3-2.

 

LOKOMOTIVA: Picak, Barbarić, Mesarić, Antolić, Martinac, Bručić, Boras, Chago, Šitum, Kramarić, Trebotić, Trener: Tomislav Ivković.

 

GOŠK: Kristić, Lekaj, Čikato, Mujkić, Đajić, Kacić, Dragić, Ivanišević, Caput, Kovačić, Daničić. Trener: Milan Petrović.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazio-Udinese 3+ @2.00

 

U ovom mecu nece braniti mozda i najbolja karika Udinezea ovoga tima a to je Samih Handanovic.Oni sa njim i bez njega nisu ista ekipa pa se nadam da ce ovde biti dosta golova.

 

Da nisi ti možda nešto ovde pobrkao. Jeste da u timu Udinezea neće biti Handanovica , ali on više i ne brani za Udineze ( koliko ja znam) . :77tooth: Baš gledam na njihovom sajtu pise da su golmani: Željko Brkić, Padelli Daniele i Pawlowski Wojciech. Nigde Handanovica. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nisi ti možda nešto ovde pobrkao. Jeste da u timu Udinezea neće biti Handanovica , ali on više i ne brani za Udineze ( koliko ja znam) . :77tooth: Baš gledam na njihovom sajtu pise da su golmani: Željko Brkić, Padelli Daniele i Pawlowski Wojciech. Nigde Handanovica. :icon_biggrin:

 

još Samih Handanović kao igrač poznat široj javnosti ne postoji :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:15 Pacos de Fereira : Maritimo /1,5/ TIP OVER @ 1,40 Expekt 4/10

 

Na mestnem stadionu v Pacosu de Fereira bo danes prvenstvena tekma 1.portugalske tekme med Pacosom de Fereiro in "evropskim" Maritimom. Odločil sem se,da bo padlo najmanj 2 zadetka...

Pacos de Fereira je klub,ki letos težko nasprotniki težko premagajo. V 9.krogih so doživeli le en sam poraz in sicer doma proti Benfici z 1:2. Na vseh ostalih vključno z pokalnimi tekmami pa ni izgubil niti ene same tekme....V ligi ima še 3 zmage in kar 5 remijev s skupnim rezultatom 11:7. Trenutno so na 5.mestu,ki vodi tudi v Ligo Evropa...Kot domačini imajo 1 zmago, 2 remija in 1 poraz, za nas je pa pomembno,da sta na prvih treh tekmah vedno padla vsaj 2 zadetka(Moreirense 1:1; Braga 2:0 in Benfica z 1:2). Na zadnji domači tekmi za pokal Portugalske pa so premagali ekipo Olhaenseja z 2:1, z isto ekipo nekaj dni prej pa za prvenstvene točke ni padlo golov...

Maritimo v primerjavi z domačini prejmejo ali dosegajo zadetke malce preveč, še najbolj pa šlepa prav obramba...V ligi so na skromnem 14.mestu z 9 točkami, dosegli so le 5 zadetkov in prejeli kar 14. V gosteh imajo 2 zmagi in 2 poraza, najbolj pomembno pa je ta,da so na štirih tekmah videli kar 11 zadetkov od teh so na treh tekmah dosegli po en gol tudi nogometaši Maritima...Maritimo igra tudi v ligi Evropa kjer je prav na zadnji tekmi v Newcastlu iztržil remi 1:1.

Moja napoved : Dolgo sem premišljeval ali stavim na dvoznak 1x na domačine ali na število golov in odločil sem se za slednje kajti tako eni kot drugi so sposobni doseči vsaj zadetek....Pacos de Fereira je tudi sam v zelo dobri formi zato tipujem OVER 1,5.....Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno o ovom trece ligasu neznam nista i vjerujem da je ovo za njih vec odlicno sto ce nastupiti na Santiago Bernabeu protiv ponajbolje momcadi danasnjice.

 

:icon_lol:

 

A možda se Španija ne računa :icon_wink: . Pa i tada :icon_question:

 

Charlton - Peterborough Over 3 2.13 Pinancle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Pinnacle

Vrijeme odigravanja: 20:55

Naziv para: Saint Etienne - Paris Saint Germain

Tip para: Paris Saint Germain

Tečaj: 2.640

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: Linfield FC-Ballymena Utd

Tip para: 1

Tečaj: 1.550

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45,Charlton Athletic - Peterborough United , tip 1,@1.75,expekt,8/10

 

U 19 kolu se sastaju 15-plasirani Charlton Athletic i poslednjoplasirani (na 24 mestu) Peterborough United ,Domacin je posle serije losih rezultata najzad povezao 4 pozitivna rezultata. Prvo je neockivano savladao prvoplasiranu ekipu Bristol Siti 2-0, Hadersfild Taun 1-1. Utisak je da se ekipa polako konsolidije i da tek sad ulazi u pravu formu.. No sad je vec kasno za nesto vise ali jw vazno da obezbede opstanak i da uigraju mladi sastav koji bi na prolece mogao jos vise pruziti. Ucinak na domacm terenu:

24.11.12 CHA Charlton Huddersfield 1 : 1

06.11.12 CHA Charlton Cardiff 5 : 4

03.11.12 CHA Charlton Middlesbrough 1 : 4

20.10.12 CHA Charlton Barnsley 0 : 1

02.10.12 CHA Charlton Watford 1 : 2

 

Gosti su prikovani za zadnje mesto u ligi i vec sad je ocito da su glavni kandidati za 3 ekipe koje ce napustiti ovaj rang takmicenja. Zanimljivo je da podjedanko lose igraju i kod kuce i na strani. Na strani imaju 2 trijumfa i jedan remi uz cak 6 poraza i gol razliku 9-14. U posldnjih 5 utakmica imaju cak 4 poraza i samo jedan remi.( na gostovanju kod pretposlednjeg Ipsvič Taun 1-1). Statistika v na zadnjih 5 gostovanja izgled ovako:

24.11.12 CHA Ipswich Peterborough 1 : 1

06.11.12 CHA Brighton Peterborough 1 : 0

03.11.12 CHA Sheffield Wed Peterborough 2 : 1

20.10.12 CHA Watford Peterborough 1 : 0

02.10.12 CHA Barnsley Peterborough 0 : 2

 

U dva medjusobna duela uspesniji je bio domacin jer je oba dobio ( 3-2 i 5-1).Cudi me ovako visoka kvota na omacina no moj je utisak da bi ovde kec trebao doci uz varijantu GG i 3+.

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Charlton Athletic - Peterborough United 1 @ 1.80, Bet365

 

:icon_lol:

 

A možda se Španija ne računa :icon_wink: . Pa i tada :icon_question:

 

Charlton - Peterborough Over 3 2.13 Pinancle

 

Ja sam vase predloge obuhvatio i samo da pogodimo :48thumbsup:

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazio-Udinese 3+ @2.00

 

U ovom mecu nece braniti mozda i najbolja karika Udinezea ovoga tima a to je Samih Handanovic.Oni sa njim i bez njega nisu ista ekipa pa se nadam da ce ovde biti dosta golova.

 

Handanovic brani za Inter

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:00, Hanover-GreutherFurth , Tip 1 @ 1,877, Pinnacle, 8/10

 

Hanover je ekipa koja mi se svidja ove sezone kako igra u Bundesligi iako sam navijac Schalkea jer igraju napadacki i atraktivan fudbal i njihovi mecevi nikad nisu dosadni.

Nakon 13 kola nalaze se na osmom mestu sa ucinkom 5.2.6. i imaju 17 bodova ali mislim da su mogli imati koji bod vise po prikazanim igrama a razlog je verovatno i ucesce u ligi evrope.

Na svom terenu imaju 3.3.2. sto u jakoj Nemackoj ligi nije lose jer je takmicenje takvo da ima vise od pole lige gde svako svakog moze pobediti.

Porazi na domacem terenu su bili ili pre ili posle ucesca u ligi evrope i verovatno je uzrok umor ili odmaranje nekih prvotimaca.

Greuther Firth je ekipa koja je usla iz druge lige i ocito se nisu snasli jer se za njih godinama pricalo da nece u prvu ligu jer nemaju tim ali nekako su usli u bundesligu i ocito je da nisu bili spremni za to jer su 17-ti sa samo 8 bodova.

imaju ucinak 1.5.7 a u gostima 1.3.2 ali mislim da nemaju kvalitet i da ce ispasti iz lige

Hanover ima mnogo bolji tim i verujem da ce ovaj mec dobiti jer igraci imaju internacionalno iskustvo dok gosti imaju drugoligasko iskustvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: Palermo(PiK)-Hellas Verona (poluvrijeme ili kraj)

Tip para: Palermo

Tečaj: 1.600

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...