Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

29.11.2012.

Recommended Posts

Posted ImageNCAA FB

Posted Image01:30 (30.11.2012.)

Rutgers Scarlet Knights-Louisville Cardinals(Handicap)

Tip: Rutgers Scarlet Knights -3 :nije:

Kvota: 1.92

Ulog: 7/10

Posted Image

 

Analiza:

 

Pobeda Scarlet Knightsa sa više od 3 razlike računajući i eventualne produžetke ako bude tačno 3 tip je VOID!

 

Večeras se na High Point Solutions Stadium(Piscataway, NJ) igra meč između domaćih Scarlet Knightsa(9-2) i gostujućih Cardinalsa(9-2) svakako veoma bitan meč za oba tima koji bi mogao da odluči i pobednika divizije Big East i odvede tim u projekciju za Bowl!

Ja bi u ovom meču dao prednost domaćinu iz više razloga već sam dosta pisao o Cardinalsima u meču sa Syracusom kad sam igrao prilično jako protiv Cardinalsa!

Pa ću početi upravo od gostiju iz Louisvila! Oni su pred pomenuti meč sa Syrac. bili čak No.9 rankirani tim i imali 9-0 ja sam i tada pominjao da su precenjen tim kvaliteta daleko ispod i da čak ni ne zaslužuju TOP 25 što je sada slučaj jel su od tada doživeli dva poraza tada su razbijeni od @Syracuse Lost 26-45 da bi i prošle nedelje doživeli poraz kući od prilično lošeg Connecticuta Lost 20-23!

Iako statistički Cardinalsi imaju dosta dobar tim napad im je rangiran kao 44th dok je odbrana 26th u ligi po broju osvojenih i dozvoljenih jardi...

Ali Cardinalsi nemaju ni jedan meč sa timovima iz TOP 25 tako da njihova statistika nije realna.

Večeras dolaze na meč sa dosta problema nedostaje im RB Senorise Perry 136 ATT 705Y 11 TD igrač sa najviše postignutih TD u ekipi dok uz njega je pod povredom i prvi QB Teddy Bridgewater iako će on igrati pitanje je koliko može jel je pretrpeo prelom levog zgloba i pitanje je ako dođe u kontakt sa snažnom odbranom domaćina da bude i izbačen iz stroja! Svakako je da će zbog toga pokušavati da izbegne kontakte sa odbranom što će prouzrokovati njegove ishitrene pasove uz to suočiće se sa sjajnom odbranom domaćina uz sve to nečudi i pad kvote na pobedu domaćina.

Sa druge strane Rutgers ima prilkike da ponovi sjajnu sezonu 2006 i da pobedom završi regularan deo i time stekne uslov da učestvuje u Bowlu.

Svakako da večeras će imati ogromnu podršku prepunog stadiona ( 52,454 fanova) domaćin je prošle nedelje bio No.21 rankirani tim ali posle pomalo neočekivanog poraza od @Pittsburgh Lost 6-27 ali netreba to da čudi uslovi su bili jako loši meč na snegu što je mnogo više odgovaralo domaćinu koji je i pored lošijeg skora kvalitetan tim.

Iako je napad domaćina tek 100th po osvojenim jardama u svojim redovima imaju dobre ofanzivce napad predvodi QB Gary Nova 191/320 ATT 2282 Y 20 TD 13 INT tu je i veoma dobar RB Jawan Jamison 1004Y 4 TD ali svakako najbolji deo ekipe je sjajna odbrana koja je na sjanom 14th mestu po broju dozvoljenih jardi i od njih očekujem da zaustave napad gostiju i svom napadu daju odlične početne pozicije koliko je dobra odbrana govori i to da su jedan odličan tim Cinncinatia ostavili na samo 3 poena što ćevečeras biti teško ali se nadam dobroj igri odbrane.

Jedino je što me malo brine je da je dobar deo Amerike što Experata što ljudi na US foruma uz Rutgers ali tako je bilo i protiv Syracuse i nadam se sličnom scenariju i pobedi domaćina u hendikepu.

Uzimam pobedu Scarlet Knightsa -3.....

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za TNF se ne izjašnjavaš? :smile:

 

Ruše se kvote na Falconse, ne znam zašto su odjednom toliki favoriti. I under/over je postavljen prilično visoko za NFL, verovatno zbog rezultata iz prve utakmice u ovoj sezoni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za TNF se ne izjašnjavaš? :smile:

 

Ruše se kvote na Falconse, ne znam zašto su odjednom toliki favoriti. I under/over je postavljen prilično visoko za NFL, verovatno zbog rezultata iz prve utakmice u ovoj sezoni.

 

Cementiraju nfc south ako tuku saintse. Takve tekme izbjegavam

Možda igrat na NO?

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Vrijeme odigravanja: 02:05

Naziv para: Houston Aeros(ki)-Oklahoma City Barons(konačni ishod)

Tip para: Oklahoma City

Tečaj: 1.850

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

Vrijeme odigravanja: 01:05

Naziv para: Windsor Spitfires - Barrie Colts

Tip para: 2

Tečaj: 1.470

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Bet365

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 04:30

Naziv para: Golden State Warriors - Denver Nuggets, Additional Game Totals

Tip para: Over 194.5

Tečaj: 1.520

 

Ova dva tima uvijek igraju sa puno koseva pa mislim da bi i danas moglo da prodje... po statistici trebalo bi a i kvota opada pa vrijedi pokusati...

Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 02:00

Naziv para: Miami Heat - San Antonio Spurs Total Points by Home Team - Including overtime

Tip para: Over 106.0

Tečaj: 1.900

 

Miami uvijek kuci daje preko 106 koseva tako da i danas mislim da ce to proci i da ce pregaziti goste.. odlucio sam se za ovaj par jer je fina kvata za razliku od pobijede koja je kvota mizerija... a Miami je dao 110 pa 120 koseva kuci tako da bi ovo moglo proci gledajuci kakav dobar napad imaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Vrijeme odigravanja: 02:05

Naziv para: Houston Aeros(ki)-Oklahoma City Barons(konačni ishod) :nije:

Tip para: Oklahoma City

Tečaj: 1.850

 

2:1SO :nije:

Naziv kladionice: Unibet

Vrijeme odigravanja: 01:05

Naziv para: Windsor Spitfires - Barrie Colts :uredu:

Tip para: 2

Tečaj: 1.470

 

2:4FT :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...