Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

30.11.2012

Recommended Posts

Naziv kladionice: Unibet

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: Catania - AC Milan

Tip para: 2

Tečaj: 2.200

 

Po meni ja mislim da se Milan trznuo i da bi mogao da dodje do sva tri boda pored tvrde Catanie... Po statistici uspjeli su je dobiti dva puta u gostima i jednom remizirati, ali posto je fina kvota ja bi pokusa sa dvicom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 20:30

Naziv para: Grödig - Lustenau 1907

Tip para: 1

Tečaj: 1.600

 

Po meni je ovo pobijeda domacina jer je u boljoj formi a i medjusobno uglavnom pobijedjuju ili u najgorem slucaju odigraju nerijeseno ali posto vidim da opada kvota po kladionicama na pobijedu domacina i ja sam se opredjelio da odigramo pobijedu domacina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 21:15

Naziv para: S.C. Braga - FC Porto

Tip para: X

Tečaj: 3.200

 

Ovdje bi pokusao sa jednom nerijesenim jer ove dvije ekipe u zadnjih 8 utakmica nisu odigrali ni jedan nerijesen mec a obadvije ekupe su jako tvrde pa bi pokusao sa nerijesenim pa sta bude, cisto jedno malo iznenadjenje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Catania - Milan x@3,40 Favorit

 

Catania je na svom terenu tesko pobjediva ove sezone, uspjelo je to samo Juventusu i to pod malo sumnjivim okolnostima (mala sudacka pomoc). Milan je nakon pobjede nad Juventusom u boljoj poziciji i eventualnom pobjedom veceras bi preskocili Cataniu na tablici.

U Milanu je jos uvijek bolnica, od bitnijih igrača nedostajat će uvijek ozljeđeni Pato, Antonini, Abate i Bonera.I catania ima problema sa najboljim sastavom ,nece igrati večeras Spolli, Gomez te veznjaci Izco i Biagianti.

Vjerojatni sastavi:

Catania: Andujar, Alvarez, Rolin, Legrottaglie, Marchese, Castro, Lodi, Almiron, Doukara, Bergessio, Barrientos

Milan: Abbiati, De Sciglio, Mexes, Zapata, Constant, Montolivo, De Jong, Nocerino, Boateng, Robinho, El Shaarawy

 

Mialn izgleda iz uakmice u utakmicu nesto ozbiljnije ali to jos uvijek nije onaj Milan koji smo navikli gledati, na Siciliji će im biti teško unatoč izostancima kod domaćina, podjela bodova mi je najrealniji ishod ove utakmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 21:30

Naziv para: Real Murcia - Real Madrid B Total Goals Scored 2.5

Tip para: Over 2.5

Tečaj: 1.650

 

Po meni je ovo utakmica sa 3+ golova jer mislim da ove dvije ekipe igraju otvoreno i da je vrlo moguce da ce biti golova, pa prema tome uzimam ovaj par sa vecim ulogom.... a i po tradiciji daju puno golova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:45, Monaco - Sedan, tip 1 @ 1.50, SuperSport, ulog 8/10 FT 3-1 :uredu:

 

20:00, Almere City - Excelsior, tip vise od 2,5 gola @ 1.50, SuperSport, ulog 8/10 FT 2-1 :uredu:

 

21:00, Osasuna - Rayo Vallecano, tip 1 @ 2.00, SuperSport, ulog 6/10 FT 1-0 :uredu:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Vrijeme odigravanja: 18:00

Naziv para: DinamoZ/odg-Lokomotiva ZG (oba daju gol) :nije:

Tip para: da

Tečaj: 2.100

 

1:0FT :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...