Jump to content
Sign in to follow this  
micha

01.12.2012.

Recommended Posts

Cantona, tvoja prognoza se ostvaruje, Chelski je na dobrom putu da bude iza QPR-a.... tako im i treba kada imaju debilnog trenera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Euro poje*bo natjecanja. Svaka čast.

I čestitke mostovoju i ostalim osvajačima šrša

 

Hvala ,

 

Kad ide , ide ..

 

:icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitke svim nagradjenima a posebno pobjednicima..

 

kod mene jedan paradoks,prosli mjesec bio u borbi za nagrau ali falilo postova, a sada imam aktivnost ali nema nagrade :( cccccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cantona, tvoja prognoza se ostvaruje, Chelski je na dobrom putu da bude iza QPR-a.... tako im i treba kada imaju debilnog trenera

 

tu im je i mjesto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cantona, tvoja prognoza se ostvaruje, Chelski je na dobrom putu da bude iza QPR-a.... tako im i treba kada imaju debilnog trenera

 

Zato sam ih i odigrao na Expektu jer sam znao ako tipujem na nogomet da ću fulat :icon_razz: :icon_razz:

Hvala ,

 

Kad ide , ide ..

 

:icon_razz:

 

:icon_razz: :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to me i ponukalo da komentiram..Svugdje kvota 2,25, kod njih 2,15..Pretjerano..

 

Ali je onda kvota na protivnika 5.50 a ne 5.20.

Tako da dodje na isto, a to sto se ti kladis na prvog je tvoj problem. :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cantona, tvoja prognoza se ostvaruje, Chelski je na dobrom putu da bude iza QPR-a.... tako im i treba kada imaju debilnog trenera

 

Nije to do trenera, dublji je problem kod njih. Iako, da je izjednačujući gol poništen zbog prethodnog faula, pitanje je kako bi se utakmica završila. Svejedno bi ostao problem igre Plavaca.

 

cestitke svim nagradjenima a posebno pobjednicima..

 

kod mene jedan paradoks,prosli mjesec bio u borbi za nagrau ali falilo postova, a sada imam aktivnost ali nema nagrade :( cccccc

 

Ovaj mesec objedinjuješ. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ,

 

Kad ide , ide ..

 

:icon_razz:

 

euro drzte isjrene cestitke, bio si najbolji i dupla kruna je tu :48thumbsup:

 

cestitke i ostalim nagradjenim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali je onda kvota na protivnika 5.50 a ne 5.20.

Tako da dodje na isto, a to sto se ti kladis na prvog je tvoj problem. :50yes:

 

O čemu ti, kakav 5? Gledaš previše američkih fimova.. U američkom hokeju su protivnici izjednačeni, kvote su u Unibetu nerealne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan.....

 

Baš sam supruzi Marini rekao,da sam dobio nagradu na supertipu i da sam ovdje gdje sam napisao bog zna koliko analiza i još još nešto pa ostajem bez nagrada....a sada na expektu osvojio 5.mjesto i moram biti sretan jer stvarno nisam zaslužio....Sve čestitke najboljim u natjecanjima, no ja ću se malo odmoriti jer imam u glavi puno drugih stvari i s mojom Marinom imam odluku o renoviranjem kuće jer se radi za dobrih 11.000 eura....Sada dolaze razgovori s firmama, treba mi još koji prijedlozi....a za kraj ovog ljeta konačna odluka....Svim natjecanjima želim puno sreče u ovom mjesecu i naravno nove pobjede....

Doči ču još na kaffe i čujemo se opet.....

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

chelse mi je doneo - 50 EUR,moze li gore od ovoga :icon_redface: :icon_redface: :icon_redface:

 

Može. -60€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cantona, tvoja prognoza se ostvaruje, Chelski je na dobrom putu da bude iza QPR-a.... tako im i treba kada imaju debilnog trenera

 

treba to iskoristit pa igrat protiv njih dok im je jos rumeni na klupi a bice dobre kvote cak i na dvoznak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan.....

 

Baš sam supruzi Marini rekao,da sam dobio nagradu na supertipu i da sam ovdje gdje sam napisao bog zna koliko analiza i još još nešto pa ostajem bez nagrada....a sada na expektu osvojio 5.mjesto i moram biti sretan jer stvarno nisam zaslužio....Sve čestitke najboljim u natjecanjima, no ja ću se malo odmoriti jer imam u glavi puno drugih stvari i s mojom Marinom imam odluku o renoviranjem kuće jer se radi za dobrih 11.000 eura....Sada dolaze razgovori s firmama, treba mi još koji prijedlozi....a za kraj ovog ljeta konačna odluka....Svim natjecanjima želim puno sreče u ovom mjesecu i naravno nove pobjede....

Doči ču još na kaffe i čujemo se opet.....

 

Lp

 

Ajd, Robi..pa za kladioničara poput tebe što je 11000€. Evo, peto mjesto ovdje i na još 2100 foruma i voilá

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba to iskoristit pa igrat protiv njih dok im je jos rumeni na klupi a bice dobre kvote cak i na dvoznak

 

slažem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...