Jump to content
Sign in to follow this  
micha

06.12.2012.

Recommended Posts

21:05 Sporting - Videoton FC ( draw no bet) @ 2 @ 3.75 Bet365

 

 

Utakmica koja Videotonu može da znači prolazak dalje, dok Sportingu ne znači ništa . U dosadašnjih 5 mečeva Sporting je skupio samo 2 boda uz gol razliku 2:9 , dok je Videoton skupio 6( 5:6). Svih 6 su mađari osvojili na svom terenu, pobedivši i današnjeg protivnika sa 3:0. Videoton da bi prošao dalje, osim pobede protiv Sportinga, mora da mu se uklopi u taj plan i rezultat drugog meca ove grupe izmedju Genka i Basela . Basel ima 8 bodova .

U ovom meču trener Sportinga ce odmarati neke igrace . Pa zato verujem da će Videoton igrati ofanzivno,

i da ce ovo biti otvorena i izjednačena utakmica u kojoj mislim da vise sanse za pobedu ima Videoton, samo zbog toga jer im može značiti prolaz dalje.

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakistan,

 

10:30 National Bank - Habib Bank @ 1 @ 1.57 Bet365

 

Proslo kolo su me Nacionalni Bankari razocarali porazom od Pakistanske vazdusne kompanije i to na svom terenu. Ovaj put im opet verujem, jer protivnik je ovaj put slabiji. A i vreme je da pobede .

 

FT 2:2 :nije:

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saudijska arabija

17:35 Al Wehda - Al Ettifaq @ 2 @ 1,75 Unibet

 

Utakmica između poslednje plasiranog ( Al Wehda) i 5. plasiranog ( Al Ettifaq) . Al Wehda su u dosadašnjih 13 meceva osvojili samo 2 boda , dok su njihovi gosti - 21 bod ,14 na svom , a 7 na gostovanjima.

danasnji domacini su ove sezone usli u prvu ligu i to kao 2. plasirani u 2. ligi. To je za njih veliki ispeh i verujem da ce se odmah posleove sezone vratiti v u nizi rang. Igrati protiv njih ove sezone može da bude po malo i unosno.

Al Ettifaq je tim koji je prosle sezone bio 4. I tu ce negde biti i ove sezone. Izlazak na međunarodnu scenu je njihov cilj i to ce ostvariti, ali moraju pobeđivati, naročito slabije timove kao što su njihovi današnji protivnici.

 

FT 0:3 :uredu::icon_razz:

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nogomet - Europska liga

21:05h Bayer Leverkusen - Rosenborg

Tip: 1 h(0:1)

Kvota: 2,20

Bet365

 

Posted Image

 

Bayer Leverkusen

- u Njemačkoj Bundesligi se nalaze na 2.mjestu sa 30 bodova

- u zadnjih 5 domačih utakmica 4 pobjede i 1 remi

- u tih 5 - 11 zabijenih i 4 primljena gola

- forma ukupno u zadnjih 5 - 4 pobjede i 1 poraz

- vrijednost cijele momčadi - 132 mil €

- prosjek godina 23,7

 

Rosenborg

- u Norveškom prvenstvu na 3.mjestu

- u zadnjih 5 gostujućih utakmica imaju 2 pobjede i 3 poraza

- u tih 5 gostujućih imaju zabijeno 7 golova, a primljeno 8

- forma u zadnjih 5 utakmica je 2 pobjede i 3 poraza

- vrijednost momčadi - 17 mil €

- prosjek godina 26

 

Prema statistici Bayer je u velikoj prednosti nad Rosenborgom. Ako se još uzme u obzir da je u 3 njihova međusobna susreta Leverkusen pobijedio sva 3 puta bez primljenog gola, bet odlazi još više na stranu domačina. Nakon sagledanja kompletne statistike vjerujem u pobjedu Leverkusena sa 2 ili više golova razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NK Maribor - SS Lazio tipX2 @1.40 SuperSport :uredu: 1-4

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00, Udinese - Liverpool, tip 1, @ 3.55, Expekt, 10/10,

 

Ovdje oba tima mogu proci dalje, Udinese ima teoretske sanse, jer mu je potrebna pobjeda nad Liverpoolom i pobjeda Anzhija nad Young Boysima u gostima...Nije nemoguce, Udinese je vec dobio Liverpool u gostima rezultatom 2:3, samo su su onda zaredali s porazima i doveli se u tesku situaciju...no ne sumnjam da ce dati sve od sebe da odrade svoj posao i cekaju ishod meca u Bernu, a imali su fnu uvertiru pred ovaj mec, dobili su nezgodnog Cagliarija sa 4:1 i mozda u dorom raspolozenju docekuju ovaj mec, Odbrana Udinesea je slabiji dio tima, primili su mnogo golova ove sezone, ali napad sa izvanrednim Di Nataleom funkcionise..Za ovaj mec ima mnogo igraca koji su izvan sastava, Benatia, Domizzi, Basta,Willians Pinzi, Lazzari, Muriel i Barreto.. u napadu pored Di Natalea se ocekuje u napadu

Fabbrini...

Liverpoola ima tri boda vise od Udinesea i u boljoj je situaciji, njima treba pobjeda nad Udineseom ili remi a da Young Boysi izgube...No LIverpool za mojpojam igra katastrofalno, od te ekipe je ostalo samo ime, i Gerrard....Prosjecna ekipa, i ja im u ovakvim utakmicama vec odavno ne vjerujem, nekada bi Udinese drhtao pred dolaskom Liverpoola ali danas moze biti samo obratno....i oni su dobili prvenstveni mec prije ovog meca, ali nisu nesto briljirali...Najavljen je sarolik sastav u ovom mecu, ali sa tri napadaca, i njihov adut je jedino Suarez, moram priznati dobar napadac ali los karakter, tako da sam malo i subjektivan, jer ne volim ovakve igrace..Povrijedjeni su Borini i Kelly....

 

Udineseu igra samo pobjeda i oni ce napasti i ja vjerujem zabiti koji gol....Liverpoo ce vjerovatno traziti sansu koroz kontre i nije nemoguce da i oni zabiju, nije losa opcija oba tima daju gol, ali ja sam se odlucio na pobjedu Udinesea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal, Liga Evrope, 21:05 Genk – Basel DNB2 q 1,84, Unibet, 5/10

 

Poslednje kolo u grupi G. Genk se već plasirao u narednu rundu, samo je pitanje sa kog mesta će to uraditi, dok se za drugo mesto, koje isto tako daje mogućnost plasmana, bore Bazel i Videoton, dok poslednjeplasirani Sporting iz Lisabona nam nikakve šanse. Da malo pojasnim situaciju oko plasmana. Bazel ima boli međusobni skor sa Videotonom, tako d au slučaju istog broja bodova, dalje ide Bazel, a trenutno stanje je takvo da Bazel ima 2 boda više od njih. To znači da ako Bazel večeras ne izgubi, on ide dalje, a u slučaju poraza, sve ostalo zavisi od toga šta će uraditi Videoton u Lisabonu, ako pobedi on ide dalje.

 

Prema tome, ako želi da se plasira dalje, Bazel večeras ne sme da izgubi, a eventualnom pobedom bi osvojio prvo mesto u grupi, što dovodi do toga da moj tip ide ka toj pretpostavci, a jedan od glavnih razloga za osvajanje prvog mesta leži u činjenici da pobednik grupe osvaja određeni finansijski bonus, kao i drugoplasirani 200 000, a postoje i određeni bonusi za nerešeni isod, tako da više i sam ne razumem kolika je cifra u pitanju, ali se spominje iznos od oko 400 000 eura, tako da je sigurno da obe ekipe imaju motiv za igru, što znači da im odgovara nerešen ishod. To znači da nerešeno odgovara i domaćinu (da ostane prvi) i gostu (da se plasira dalje), ja ću igrati da Bazel neće izgubiti večeras i onda će''vuk biti sit i sve ovce na broju''.

 

Pozdrav i srećno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00, Udinese - Liverpool, tip 1, @ 3.55, Expekt, 10/10,

 

Ovdje oba tima mogu proci dalje, Udinese ima teoretske sanse, jer mu je potrebna pobjeda nad Liverpoolom i pobjeda Anzhija nad Young Boysima u gostima...Nije nemoguce, Udinese je vec dobio Liverpool u gostima rezultatom 2:3, samo su su onda zaredali s porazima i doveli se u tesku situaciju...no ne sumnjam da ce dati sve od sebe da odrade svoj posao i cekaju ishod meca u Bernu, a imali su fnu uvertiru pred ovaj mec, dobili su nezgodnog Cagliarija sa 4:1 i mozda u dorom raspolozenju docekuju ovaj mec, Odbrana Udinesea je slabiji dio tima, primili su mnogo golova ove sezone, ali napad sa izvanrednim Di Nataleom funkcionise..Za ovaj mec ima mnogo igraca koji su izvan sastava, Benatia, Domizzi, Basta,Willians Pinzi, Lazzari, Muriel i Barreto.. u napadu pored Di Natalea se ocekuje u napadu

Fabbrini...

Liverpoola ima tri boda vise od Udinesea i u boljoj je situaciji, njima treba pobjeda nad Udineseom ili remi a da Young Boysi izgube...No LIverpool za mojpojam igra katastrofalno, od te ekipe je ostalo samo ime, i Gerrard....Prosjecna ekipa, i ja im u ovakvim utakmicama vec odavno ne vjerujem, nekada bi Udinese drhtao pred dolaskom Liverpoola ali danas moze biti samo obratno....i oni su dobili prvenstveni mec prije ovog meca, ali nisu nesto briljirali...Najavljen je sarolik sastav u ovom mecu, ali sa tri napadaca, i njihov adut je jedino Suarez, moram priznati dobar napadac ali los karakter, tako da sam malo i subjektivan, jer ne volim ovakve igrace..Povrijedjeni su Borini i Kelly....

 

Udineseu igra samo pobjeda i oni ce napasti i ja vjerujem zabiti koji gol....Liverpoo ce vjerovatno traziti sansu koroz kontre i nije nemoguce da i oni zabiju, nije losa opcija oba tima daju gol, ali ja sam se odlucio na pobjedu Udinesea...

 

Udinese i ukoliko pobijedi imat će isti broj bodova kao liverpool i young boysi, pod uvijetom da Y.B. neuhvate boda protiv anzhia. tada bi sve tri ekipe imale po 7 bodova i u toj situaciji Liverpool prolazi jer je bio bolji u međ. susretima protiv obe obe ekipe. Dakle udinese nema nikakve teoretske sanse da prođe dalje. U ovoj grupi pitanje je samo prolaz liverpoola ili Y.B. ukoliko liverpoola dns dobije prolazi sigurno ukoliko odigra x Y.B. moraju izgubit ili nerijeseno igrat

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboravio sam napisat da je udinesse bio lošiji u 2 međusobna susreta protiv Y.B. tako da malo lakse sa tim ulogom 10 /10 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

KRC Genk - Basel X @2.40

 

Oba tima idu dalje i ostaju na svojim pozicijama.

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...