Jump to content
Sign in to follow this  
Nadrealista

09.12.2012.

Recommended Posts

21:00, Betis - Barcelona, tip: oba tima daju gol, @1.70, 4/10, ExpektBetis odlično igra ove sezone i trenutno se nalaze na 5. mjestu sa 25 bodova kao i Malaga koja je na poziciji ispred i sa odigranom utakmicom više. Na svom terenu su veoma neugodni i silno motivisani, a to su posebno na svojoj koži osjetili Real i Valencia. Zanimljivo je da ni Barcelona nema puno uspjeha na Benitto Vaillamarinu od 2006. godine, jer niti jednom nisu uspjeli pobijediti, dok je Betis u tom periodu, u tih pet utakmica slavio dva puta. Betis kad je bio najslabiji, kad su bili u Segundi ali su se sreli u Kupu sa Barcelonom, uspjeli su slaviti nad Kataloncima u revanš utakmici, doduše u prvoj su primili petardu. Betis može igrati sa Barcelonom i smatram da mogu doći do bar jednog gola, a št se tiče ishoda bit će im veoma teško, jer se po najavama Messi uspio oporaviti i vjerovatno će večeras nastupati te loviti rekord Mullera. Dakle, moj tip je da oba tim daju gol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45, Inter - Napoli, tip: oba tima daju gol, @1.65, 4/10, ExpektVečeras se na Meazzi igra veomqa zanimljiva utakmica Serije A, derbi ovog kola između Intera i Napolija. Inter je na trećoj poziciji sa 31 bodom, dok je Napoli poziciju ispred sa dva boda više. Večeras je prilika za Inter da prestigne Naplitance, ali pitanje je da li će se oni složiti s tim. Očekujem jednu veoma dobru utakmicu u kojoj bi moglo biti golova, a najviše očekujem od tipa da oba tima daju po jedan gol. Mislim da je to sasvim realno da se desi, obje ekipe imaju igre sposobne za napad, da daju gol, pa čak i više njih, tako da je klađenje na golove po meni sigurnija opcija nego na ishod gdje može biti svašta. Napoli malo tvrđe igra van Sao Paolija gdje imaju gol razliku 9:5, ali su generalno slabiji nego na domaćem terenu. Sa Interom je drugačija stvar, jer oni mnogo bolje partije pružaju van Giuseppe Meazze. Kako god, oečkujem da napadi obje ekipe budu na nivou večeras, da oba tima zabiju bar po jedan pogodak, kako bi ovaj tip učinili prolaznim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
23:30, Deportivo Pasto - Deportes Tolima, tip: 1, @1.53, 8/10, bet365
 
Vec sam dosta pisao o Kolumbijskom play off a u zadnjem kolu u grupi A se sastaju Deportivo Pasto i Deportivo Tolima.
Pasto deli prvo mesto 5 3 0 2 7 : 6 (+1) 9
sa Millonariosom koji takodje ima 9 bodova a Junior ima 7
Dok Tolima ima 4 boda i oni su ispali i nemaju sanse da prodju dalje tako da danas nemaju motiv dok Pastu treba pobeda da nebi zavisili od Juniora 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...