Jump to content
Sign in to follow this  
El Presidente

09.12.2012.

Recommended Posts

MANNHEIM – MUNCHEN  /under 5,5/ 2,00 / 16:30h / Bwin

 

Stake: 5/10

 

 

Mannheim u petak prvi put ove sezone nije zabio gol. Izgubili su od Straubinga sa 2:0.  U toj utakmici je debitirao kapetan Buffala Pominville, ali vidi se da čovjek nije mjesecima igrao, s ekipom je odradio tek dva treninga i trebat će mu par utakmica da uđe u ritam, a kada se to dogodi onda će biti ogromno pojačanje. Vratimo se na priču zašto Mannheim  u zadnje dvije utakmice ne izgleda dobro u napadu. Razlog su ozljede napadača.  Magowan se ozlijedio još početkom sezone, a u zadnje vrijeme su ostali bez Ullmanna (6g+5a), Marcela Goca (3g+13a) i Arendta (4g+8a). Ozlijeđen im je i bek Belle.  Iako Mannheim ima dosta širok roster izostanci se ipak osjete jer ako izuzmemo Lehouxa koji ima 35 bodova, prvi iza njega je Glumac koji ima 17 bodova, dakle duplo manje, a i taj Glumac igra poluzdrav jer ga muče leđa, ali igra jer im i sad zbog ovih izostanaka 3 beka igraju kao napadači.

 

O Munchenu sam govorio u petak. Riječ je o ekipi koja je zabila najmanje golova, a opet ima najbolju obranu lige. Ove sezone u 25 utakmica imaju čak 20 undera na postavljenu marginu. Jedan od tih rijetkih overa je bio baš u prvoj međusobnoj utakmici protiv Mannheima. Mislim da je to bila najslabija utakmica Reimera na golu Munchena i siguran sam da je danas strašno motiviran. Rekao sam u petak da je on za mene top 3 golmana lige i uz to je karakterno sjajan igrač.  Munchen kao i Mannheim ima izostanaka u napadu.  Fale im Maurer (3g+4a), Kathan (3g+4a), Aubin (1g+3a) i Ritter (2g+0a) od napadača te bek Petermann (0g+5a).

 

Dvije ekipe sa napadačkim problemima, a odličnim obranama i vrhunskim golmanima te sve ukazuje na under.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...