Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

18.12.2012.

Recommended Posts

Schalke 04 - 1.FSV Mainz   tipX2     @2.00    SuperSport :uredu:   1-2

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

15:30 Oman - Irak  @ 2 @  2.20 Unibet

FT 0:2  :uredu:  :icon_razz:

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

FudbalNJEMAČKA: DFB PokalVreme: 20:30Offenbach - Dusseldorf, To QualifyTip: DusseldorfKvota: 1.50Kladionica: Bet365Prolaz Dusseldorf-a. 

Mislim da je gost dosta kvalitetniji od domacina samim tim sto igra u bundes ligi a domacin u trecoj ligi a gledajuci tabelu gosta vidi se da nemaju kamo osim borbe za opstanak pa mislim da im kup moze predstavljati neki cilj da se sto bolje plasiraju i kada su se ova dva kluba sastajala uvijek je pobijeđivao Dusseldorf pa bi zato odigrao malo sigurnije a to je prolaz gosta....

Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 19:15
Naziv para: Marítimo Funchal - Sporting Lisbon
Tip para: 2
Tečaj: 2.300

 

Po meni ovo ce biti tezak mec a iz prilozenog vidimo da bas gost nije u nekoj formi vec duze vremena i sami treneri se mjenjaju i nezadovolkjstvo u klubu ali opet bi pokusao sa pobijedom gosta jer je ipak kvalitetnija ekipa od domacina i moraju da prorade kad tad ako ista onda bar u kupu jer u prvenstvu nemaju sta da traze po meni uz veci rizik i hrabre trebalo bi pokusati pobijedu domacina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: http://www.bet-club.com/go.php?link=Unibet]Unibet[/url]
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 20:00
Naziv para: Eibar - Málaga Total Goals Scored 2.5
Tip para: Under 2.5
Tečaj: 1.650

 

Kup spanije i dva protivnika razlicitog kalibra mada njihov omjer govori da ne daju bas puno golova samo su jednom dali 3 gola a tri puta manje od tri pa mislim da bi i danas tako trebalo da bude i pokusao bi sa manje od 3 gola na mecu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 Alfreton - Cambridge Utd vise od 2.5 golova @1.70 - Bet365

 

 

Nazalost, danas imamo zaista mali broj utakmicu na listu ponude, tako da izbor tipa nam je jako ogranican. Megutim, pokusacu u ovaj mali broj utakmica da pronadjem nesto vredno.

 

Blue Square Premier je jedna od onih liga gde kvalitet izmedju dve ekipe ide do krajnosti. Veci deo od utakmica, nezavisno od kvalitet obe ekipe obecava golove na duela. Jedan od onih meceva gde mislim da ce biti golova je duel izmedju Alfreton i Cambridge Utd.

 

Obe ekipe su prikazali lude utakmice sa mnogo golova. Alfreton dolazu u ovaj mec nakon 3 vezanih poraza, gledajuci da ipak prekine ovaj crni niz. Ekipa ima dosta problema sa odbranu, sto prikazuje njihov prosek golova po mecu koj je 3.6. 6 od poslednih 8 duela je zavrsen u overu, trenutno imaju 3 vezanih overa. Sa druge strane, Cambridge Utd dolazi nakon odlicne rezultate u poslednih 4 runda. Konacno su sovladali negativni niz i poceli da igraju veoma samouvereno. Prikazali su sjajne golgeterske perfomansi u zadnje vreme, dok defanziva standardno prima golove. 3 vezanih overa, 3 vezanih overa kao gosti. Vecinu od njihove duele su zavrseni sa mnogo golova u stilu gol/gol, sto je lakse dovesti meca u over. Ista je prikazna i za domacina koj ima 3 vezanih overa kod kuci.

 

Domacini se nalaze samo na korak od zone ispadanja. Da bih pokusali da prodje preko toga, moraju da dobije utakmice, makar onih kod kuce. Ovo ce biti prva utakmica kod kuci nakon nekoliko nedelja igranje na strani. Njihovi fanovi jedva cekaju ovaj duel gde ocekuju najbolje od svoje igrace. Njihov napadacki i otvoreni fudbal moze obecati ljep rezultat veceras u njihova korist sa obzir na slabosti koj poseduje gostina sto mi znacelo da ne bih trebalo imati vecih problema da postignu golove. Takodje, njihove predhodne H2H duele prikaziju da je ovakav ishod meca zaista realan.

 

Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45, East Fife - Stranraer tip 1 @ 1,70, Expekt, 4/10U ovaqko extremno losoj ponudi opredelio sam se za Skotsku trecu ligu East Fife je sedmi od 10 ekjipasa ucinkom 14  5  2  7  22 : 20  (+2)  17a na svom terenu imaju 6  2  1  3  8 : 7  7Stranrear je u zoni ispadanja odnosno baraza deveti sa ucinkom 14  3  3  8  17 : 30  (-13)  12a u gostima imaju ucinak 6  0  0  6  3 : 16  0dakle svih 6 poraza a to je uz tradiciju glavni razlog zasto igram 1 jer gosti u ovom mecu igraju jako lose u gostima sto i nije cudno jer oni su usli iz cetvrte lige i borice se grcevito za opstanak sa Albion RowersomTradicija je ubedljivo na strani East Fifea jer od 11 meceva cak 9 su oni dobili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...