Jump to content
Sign in to follow this  
tsigalko-11

21.12.2012.

Recommended Posts

Za danas mi se sviđa utakmica Detroita protiv Washingtona.

 

Detroit igra solidnu obranu, kući su puno uvjerljiviji nego u gostima, Washington je tradicionalno loš gost, a usto imaju i najgori napad lige, koji u prosjeku zabija samo 89.7 koševa, dok su u gostima još lošiji, sa samo 87.2 koša u prosjeku, što je zaista mizerno. Obje momčadi su u lošoj formi, Detroit ima 6 poraza zaredom, a Washington 5, no očajna igra Washingtona u gostima i čvrsta igra Detroita kući daju mi za pravo igrati na domaćina. Greg Monroe igra izvrsno i mogao bi napraviti velike probleme Neneu i Okaforu, a gostima usto vjerojatno neće biti na raspolaganju rookie Bradley Beal, koji igra vrlo dobro zasad, a i još nekoliko sporednih igrača je ozlijeđeno, dok Detroit nema nikakvih problema s ozljedama. 

 

Detroit Pistons - Washington Wizards

Detroit -5  @  1.81  Pinnacle  4/10

Edited by tsigalko-11

Share this post


Link to post
Share on other sites

New York Knicks - Chicago Bulls manje od 187.5 koševa  @ 1.91  5/10

 

Ovo je dvoboj dviju ponajboljih obrana lige, Chicago je standardno među najbolijm obranama, ove sezone su drugi po primljenim koševima, sa samo 90.3 u prosjeku. New York isto tako ne dopušta protivnicima visoke brojke, deveti su u ligi s 96.2 primljena koša po utakmici. Bullsi bez Rosea igraju jako sporo, nema tu igrača koji se ističe napadačkim sposobnostima, pa otprilike jednak udio lopti otpada na Noaha, Denga, Boozera i Hamiltona, koji je trenutno ozlijeđen i neće igrati ni večeras. Nijedan od navedenih igača nije napadački toliko moćan da bi mogao nositi momčad, pa je stoga Chicago jedna od lošojih momčadi po napadačkom učinku, sa samo 92.8 koševa u prosjeku, što ih svrstavatek na 27. mjesto u ligi. Knicksi igraju odlično, napad im funkcionira perfektno, pogađaju trice kao ludi, no Bullsi su tradicionalno poznati po odličnom limitiranju protivnikove trice, u čemu su među najboljima u ligi, te protivnicima dopuštaju samo 32.6 posto za 3 poena. Deng je odličan defanzivac i sigurno će donekle limitirati sjajnog Carmela Anthonya, a Noah, Gibson i Boozer sjajno zatvaraju reket i defanzivni skok, pa oni brzi ulasci Feltona i društva neće imati velikog uspjeha večeras. S druge strane, Knicksi trebaju zatvoriti odličnog centra Bullsa Noaha, koji osim što redovno zabija dvoznamenkast broj poena i odlično skače, također i sjajno proigrava svoje suigrače. Knicksi na centru imaju prošlogodišnjeg najboljeg defanzivnog igrača lige, Tysona Chandlera, koji ima sposobnosti da izvrsno zatvori Noaha, što će poprilično limitirati učinak Bullsa, pošto nemaju pravog kvalitetnog playa.

Očekujem sporiju utakmicu i mali broj koševa, stoga igram nder po ovog, za mene previsokoj, granici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od igrača mi se sviđa:

 

N. Vucevic više od 10.5 koševa  @  1.90  4/10  Marathonbet

 

Toronto očajno brani reket, a usto Orlandu nema najboljeg strijelca Glen Davisa, tako da će Vucevic imati više lopti, pa ova granica ne bi trebala predstavljati problem.

 

 

R.Felton manje od 14.5  @  1.90  4/10  Marathonbet

 

Kao što rekoh u postu iznad, čvrstaobrana reketa Bullsa neće dozvoliti prodiranja i lagane poene Feltonu, koji i inače nije odveć stabilan igrač što se šuta tiče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NY Knicks-Chicago  :nije: Petak je u NBA bogat utakmicama, a tako je i danas kada je na rasporedu 10 susreta. Iz najjače košarkaške lige svijeta biram dvoboj Knicksa i Bullsa. Unatoč tome što u međusobnom dvoboju u zadnjih 6 utakmica pet puta su slavili Bullsi večeras je veliki favorit NY Knicks. U jedinom susretu ove sezone ovih dviju momčadi pobjedu su odnjeli Bullsi koji su kod kuće bili bolji od Knicksa koji su igrali bez svog najboljeg igrača Anthonya. Kod kuće je NY izgubio samo od Houstona i to upravo bez Anthonya u sastavu, a Bullsi igraju bez svog najboljeg igrača Rosea. Bez Rosea nisu Bullsi preslabi imaju solidan skor 14-10 u gostima (6-4) ali večeras će osim bez Rosea biti i dalje bez Hamiltona a upitni su Hinrich i Gibson. Chicago je u zadnjih14 utakmica samo jednom dopustio protivniku 100+ poena. Protiv odličnog napada Knicksa imati će Bullsi težak posao zadržati i njih ispod 100 poena. Po meni ovdje ne bi smijelo biti nikakvih problema za domaći sastav koji igra ove sezone jako dobro i Bullsi će teško pobijediti Knickse u MSG-u večeras.TIP 1

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ FamilyGuy

 

Jaki su Knicksi, istina, i ja mislim da će dobit večeras, al nikako to ne bi trebalo biti uvjerljivo, nisu Bullsi kanta za napucavanje. Čvrstom obranom itekako su sposobni zadržat Knickse ispod 100 koševa, u to sam čvrsto uvjeren. A u takvoj utakmici s malo koševa, uopće nije nemoguće da Bullsi čak i pobijede.

Po koefu 3.50 u Marathonbetu to se itekako isplati odigrat.

Edited by tsigalko-11

Share this post


Link to post
Share on other sites
@ FamilyGuy

 

Jaki su Knicksi, istina, i ja mislim da će dobit večeras, al nikako to ne bi trebalo biti uvjerljivo, nisu Bullsi kanta za napucavanje. Čvrstom obranom itekako su sposobni zadržat Knickse ispod 100 koševa, u to sam čvrsto uvjeren. A u takvoj utakmici s malo koševa, uopće nije nemoguće da Bullsi čak i pobijede.

Po koefu 3.50 u Marathonbetu to se itekako isplati odigrat.

3,50 je super koef na Chicago, ali mislim  da su Knicksi sa Melom doma jednostavno prejaki za Chicago makar su Bullsi obrambeno jaki. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
@ FamilyGuy

 

Jaki su Knicksi, istina, i ja mislim da će dobit večeras, al nikako to ne bi trebalo biti uvjerljivo, nisu Bullsi kanta za napucavanje. Čvrstom obranom itekako su sposobni zadržat Knickse ispod 100 koševa, u to sam čvrsto uvjeren. A u takvoj utakmici s malo koševa, uopće nije nemoguće da Bullsi čak i pobijede.

Po koefu 3.50 u Marathonbetu to se itekako isplati odigrat.

 Svaka čast  ako si igro na Bullse   :48thumbsup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
 Svaka čast  ako si igro na Bullse   :48thumbsup:

Ma kakvi, nisam ima hrabrosti, odigrao sam samo under, al rutinski je palo, sa 72 koša u zadnjoj četvrtini. :)

Edited by tsigalko-11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...