Jump to content
Sign in to follow this  
Catalonec4ever

22.12.2012

Recommended Posts

20:30, Valpellice - Pontebba, tip: vise od 6.5 golovi, @1.95, Bet365, 8/10  Vec treti put sa redom se odlucujem da pisem analizu za Pontebba, najslabiji hokejaski roster u italijansku ligu. Ne znam sta vise da kazem za njima a da nisam vec spomenuo za ovaj tim ali evo, u kratke crte. Ekipa je u ligi verovatno za gol razliku, nemaju nikakvu odbranu, na momenti mislim da uopste nemaju motiv za igru. Uzasan napad, uzasna odbrana. Nema sa cime da se pohvale. Sa druge strane, Valpellice je jedan od rostera koj se bori za play-off pozicija. Imaju zaista solidnu ekipa, napad funkcionise vise nego solidno, ujedno to je drugi najbolji napad u ligi dok odbrana im jako skripa. Zbog ovo skripanje odbrani, odlicno sam ovoga puta da idem na golove. Po meni, pitanje pobednika ne dolazi do pitanja. Ocekujem Valpellice da razbaci protivnika sa par komada razlika ali sa obzir njihove odbrane i zbog facta da nema izbacene koeficient na manjih hendikep, mislim da je varijanta golova mnogu bolji izbor. Sve dok Pontebba je ekipa za napucavanje a domacini jos uvek nisu konsoledirali svoju odbranu, golove u ovog duela ne bih trebalo da izostaju.Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...