Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

26.12.2012. - Stjepanje

Recommended Posts

The Evans day...gol na obje strane i krivac za prvi gol Newcastlea....mnogo je slavio za Bozic izgleda...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
The Evans day...gol na obje strane i krivac za prvi gol Newcastlea....mnogo je slavio za Bozic izgleda...:)

 

Ti i tvoj United.... jao jao sta kladionice rade, postali su gori od italijana....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manchester ove sezone odigrao prelaza i preokreta, kao i 7+ vise nego u zadnjih 10 godina.... ali nije bio bwin sponzor ranije.....

 

kako god, pare su se uzele :48thumbsup:

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites
Manchester ove sezone odigrao prelaza i preokreta, kao i 7+ vise nego u zadnjih 10 godina.... ali nije bio bwin sponzor ranije.....

 

kako god, pare su se uzele :48thumbsup:

 

 

kako god da je igrao tako bi se pricalo, kladionica ovo kladionica ono...nema to veze sa UTD-om, protiv Newcastlea recimo uvijek igraju sa puno golova...odlican mec, za publiku...prosao i ja par listica plus singl preokret UTD-a, cujes li Cantona? :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
kako god da je igrao tako bi se pricalo, kladionica ovo kladionica ono...nema to veze sa UTD-om, protiv Newcastlea recimo uvijek igraju sa puno golova...odlican mec, za publiku...prosao i ja par listica plus singl preokret UTD-a, cujes li Cantona? :):)

 

Ti pricas srcem, ja sam objektivan Almire... na pare niko nije imun i nema nedodirljivih... zivimo u svijetu prevara i lopovluka, tako da mi brat igra u manchester ne bi mu vjerovao da je sve ok, a kamoli Fergusonu and company

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ti pricas srcem, ja sam objektivan Almire... na pare niko nije imun i nema nedodirljivih... zivimo u svijetu prevara i lopovluka, tako da mi brat igra u manchester ne bi mu vjerovao da je sve ok, a kamoli Fergusonu and company

 

Dino...necemo dalje na tu temu..ok znam ti stav , ti znas moj i to je to...ja ideal Manchester UTD-a nikad necu narusiti dok ne dobijem neki dokaz...to pricala kazala, puno golova preokreta, pa mora se nesto desiti na utakmici...Manchester je uzeo 99-e ligu prvaka preokretom u 90-oj minuti, tada nije bilo bwina na dresovima ili bilo gdje...Pitaj Bayern da li je to bila namjestaljka....i ne samo to, velike ekipe gotovo uvijek ili preokrenu ili izjednace, ne bi bile velike da to ne mogu u momentu kada gube... :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...