Jump to content
Tuto

Žalbe i prigovori

Recommended Posts

Točno. Pogriješio sam jer sam mislio da Expekt ima produ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gle ne znam da li će se onaj wetm ili kaj već je

Share this post


Link to post
Share on other sites
Par je poništen jer se susret igrao u Melbournu (Australija) 26.03. (danas), a ne 25.03.

 

Pročitaj pravila i vidjet ćeš da piše:

'9. Parovi se moraju postaviti na natjecanje najkasnije 15 minuta prije početka susreta para, a za početak susreta va

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog čega mi nije priznat ovaj pogodak? Nigdje u pravilima ne piše da moram opisat što znači par, a ako se pogleda pod ponudu Germaniasporta sve je jasno.

 

Naziv kladionice: GermaniaSport

Broj para iz kladionice: 116

 

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: Beira Mar (-1+)

Tip para: 1

Tečaj: 1.85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog čega mi nije priznat ovaj pogodak? Nigdje u pravilima ne piše da moram opisat što znači par, a ako se pogleda pod ponudu Germaniasporta sve je jasno.

Naziv kladionice: GermaniaSport

Broj para iz kladionice: 116

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: Beira Mar (-1+)

Tip para: 1

Tečaj: 1.85

Točno je da nije pisalo u pravilima za H2H, ali piše u pravilima za Expekt i Hazarder, a sada piše i u H2H pravilima za travanj.

 

Baš zbog ovakvog postavljanja para iz kojeg se ništa ne vidi, tko s kime i protiv koga, je potrebno upisati na šta se odnosi oklada.

 

Zbog moje greške par ti nije bio priznat, a i sada ti ga ne bih priznao jer u nazivu para ne piše tko igra protiv koga.

 

Par ti je priznat isključivo zbog broja para iz kladionice.

 

Sretno i dalje.

 

Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zalim se, samo me zanima jer mi nije do kraja jasno pravilo:

 

11. Natjecatelj ne smije postaviti na natjecanje par koji je taj dan već postavio njegov suparnik, a ukoliko to učini, par mu se poništava.

 

Jucer (15.travanj) sam postavio par Dallas-Vancouver (obican ishod utakmice), a kolega Tomislav protiv kog sam igrao taj dan je postavio isto Dallas - Vancouver (samo sto je on stavio ishod 1. trecine).

 

Samo me zanima jel se to pravilo odnosi na odredenu utakmicu i sve tipove vezane uz nju ili se odnosi samo na identicnu vrstu oklade na taj par.

 

Hvala na odgovoru,

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zalim se, samo me zanima jer mi nije do kraja jasno pravilo:

 

11. Natjecatelj ne smije postaviti na natjecanje par koji je taj dan već postavio njegov suparnik, a ukoliko to učini, par mu se poništava.

 

Jucer (15.travanj) sam postavio par Dallas-Vancouver (obican ishod utakmice), a kolega Tomislav protiv kog sam igrao taj dan je postavio isto Dallas - Vancouver (samo sto je on stavio ishod 1. trecine).

 

Samo me zanima jel se to pravilo odnosi na odredenu utakmicu i sve tipove vezane uz nju ili se odnosi samo na identicnu vrstu oklade na taj par.

 

Hvala na odgovoru

Izvinjavam se na kasnijem odgovoru.

 

Ti si u pravu.

 

Moj previd kod pregledavanja parova. Tvoj suparnik u ovom natjecanju nije smio postaviti isti par koji si ti ranije postavio.

 

Znače

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam šta se dešava.Evo sad pokušavam da otvorim grupu E,7 kolo nema je nigdje da je vidim.Sve ostale su tu 7 kolo.

Ovo mi se već jednom desilo da mi nije bilo moje grupe za 5 kolo,pa sam pisao par u 4 kolo i naravno poništili ste mi utakmicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ne znam šta se dešava.Evo sad pokušavam da otvorim grupu E,7 kolo nema je nigdje da je vidim.Sve ostale su tu 7 kolo.

Ovo mi se već jednom desilo da mi nije bilo moje grupe za 5 kolo,pa sam pisao par u 4 kolo i naravno poništili ste mi utakmicu.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...