Jump to content
Tuto

Žalbe i prigovori

Recommended Posts

Nije smiješno, ako čovjek radi do pola noći, a radi (za ostale informacije pošalju mu PM pa neka ti objasni, ako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštujući gore navedene prijedloge (orijent i Barcelona) predla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry nisam razumio šta znači po krugu.

> Natjecanje - H2H - Bet-at-home.com Podforumi: tu smo imali 5 krugova ako se ne varam znači onda to znači da mogu 10 puta mjesečno ili samo 2 puta mjesečno staviti poslije 24:00!!!

Svaki podforum, jedan krug. U svakom krugu, prijedlog je da se omogući svakom natjecatelju bonus u postavljanju dva para iza 24:00. Onaj tko stigne do završnice. Za završnicu (finale)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki podforum, jedan krug. U svakom krugu, prijedlog je da se omogući svakom natjecatelju bonus u postavljanju dva para iza 24:00. Onaj tko stigne do završnice. Za završnicu (finale) se taj bonus ukida, kao šta se ukidaju i prethodno osvojeni bodovi. U završnici (finalu) ne bi bilo moguće postavljanje parova iza 24:00.

 

Nadam se da je ovo sada jasnije.

 

Ok sada je sve jasnije!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god da se odluči, prihvatiću jer poštujem pravila kakva god da su. Uostalom, sam ulazak u takmičenje znači prihvatanje pravila. Dakle, izneću svoje mišljenje o predmetu diskusije, ali bez namere i, naravno, mogućnosti, da bilo šta i bilo kome namećem.

Pošto sam veoma često online u vreme kada mnogi nisu, imam priliku da vidim stvari koje drugi ne vide. kao u Hitchcock-ovom filmu "Prozor u dvorište" http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif . Naime, zaista se zlopupotrebljava tih 15 minuta. Ako se neko pojavi online na forumu pola ili sat vremena pre ponoći, a ostavi tip tek petnaestak minuta iza ponoći, i to tako što sačeka da njegov suparnik to učini pre njega, u minut do 12 ili u samu ponoć, onda to nije ništa drugo neo zloupotreba. Posebno kada nema nikakvog obrazlo

Edited by Barcelona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo konkretnih podataka u vezi postavljanja parova iza 00:00, a za analizu su poslu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto,slazem se i ja sa ovim...Ja sam jednom prilikom,kada sam ucestvovao na h2h cak dobio i PM mog "protivnika" za taj dan,koja je glasila otprilike ovako:"ako cekas da ja postavim par,nacekaces se."Hehehehe.Da nije zalosno,bilo bi smijesno.Ja ovo shvatam kao igru,i zbog par eura mi ne pada na pamet ne spavati,da bih docekao protivnikov par,pa da prema njegovom postavljam svoj.Ovo novo pravilo ce nas sve staviti u isti polozaj...Pa ko koliko bude imao srece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jednom prilikom,kada sam ucestvovao na h2h cak dobio i PM mog "protivnika" za taj dan,koja je glasila otprilike ovako:"ako cekas da ja postavim par,nacekaces se."Hehehehe.

I meni se to desilo, a koliko se sećam, identična je poruka. Zapravo, šta ima da se sećam, evo iz mog inbox-a:

barsice ako cekas da 1. postavim ima da se nacekas

Prepoznaće se, mada ga ne vidim na forumu u poslednje vreme. Nesportski, ali šta ćeš, ima svakakvih ljudi... To ti je kao i na terenu - štipa te, gura "prstenac" http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif , grize uvo, psuje... kao na orgijama, a ne na sportskom meču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se to desilo, a koliko se sećam, identična je poruka. Zapravo, šta ima da se sećam, evo iz mog inbox-a: Prepoznaće se, mada ga ne vidim na forumu u poslednje vreme. Nesportski, ali šta ćeš, ima svakakvih ljudi... To ti je kao i na terenu - štipa te, gura "prstenac" http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif , grize uvo, psuje... kao na orgijama, a ne na sportskom meču.

hehehe.izgleda da smo naletili na istog protivnika.da igramo za milione,mozda bih i razumio...ali ovako,ne mogu da shvatim...dobro kazes,neki idu i djonom,nema sportskog duha...novo pravilo ce to regulisati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima!

Evo, jutros sam primijetio da je došlo do zabune prilikom riješavanja prvog dijela natjecanja h2hu grupi B...

Ovim postom pokušavam doprijeti do nadzornika za ta pitanja gospodina Tutu koji ujedno i ure

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobar dan svima!

Evo, jutros sam primijetio da je došlo do zabune prilikom riješavanja prvog dijela natjecanja h2hu grupi B...

Ovim postom pokušavam doprijeti do nadzornika za ta pitanja gospodina Tutu koji ujedno i ure

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro!

Evo, kako što sam i pretpostavio(jer sam bio pesimističan), primijetio sam da mi je sinoćnji par poništen...

Kao što pri vrhu stranice piše, postovi iza ponoći se poništavaju.

Sad ja postavljam pitanje, što je s onim pravilom da se jedan put blago zakašnjenje uva

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobro jutro!

Evo, kako što sam i pretpostavio(jer sam bio pesimističan), primijetio sam da mi je sinoćnji par poništen...

Kao što pri vrhu stranice piše, postovi iza ponoći se poništavaju.

Sad ja postavljam pitanje, što je s onim pravilom da se jedan put blago zakašnjenje uva

Edited by eKICh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...