Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

13.01.2013.

Recommended Posts

LVP je debilna momčad do ibera

 

Fakat su tanki.... ostalo je samo ime...

Share this post


Link to post
Share on other sites

wellbeck moron, RVP se guzi petom..Reina uginuo pred golom

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fakat su tanki.... ostalo je samo ime...

tog ima samo na gradskom groblju i u premier ligi. mislim da bi bili zvijezde u nižim ligama

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sad dodatne dvije minute da gledamo prijenos patnji mladog reine

Share this post


Link to post
Share on other sites

nevjerovatno da je pao samo jedan gol protiv ovakvog protivnika...ja imam da utd daje najmanje tri gola. kako mi se čini, bačen novac kad igraju wellbeck, young i slični masturbatori

Share this post


Link to post
Share on other sites
nevjerovatno da je pao samo jedan gol protiv ovakvog protivnika...ja imam da utd daje najmanje tri gola. kako mi se čini, bačen novac kad igraju wellbeck, young i slični masturbatori

 

Ne brini, bice golova u drugom poluvremenu.... pa valjda ce i ovaj jadni Liverpool nesto napraviti u nastavku

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadovoljan sam prvim poluvremenom mada je UTD trebao voditi realno barem 2 razlike...apsolutna kontrola igra, posjed, terenska inicijativa, sanse...sve je zasad na strani Man utd.a nista nisam vidio od Liverpoola, osim trcanja Suareza za loptom ali ne moze sam...

 

van Persie odlican potez petom, Reina savladan ali izvukao je neki branic Liverpoola....Welbeck trebao zabiti jedan do dva gola dosad...zato sam rekao da preferiram Hernandeza, taj bi mali vec zabio dosad pogotovo u prilikama u kojim se nasao Welbeck...ali work rate Welbecka je odlican, nema se tu sta prigovoriti...doci ce i zavrsnica :) 

 

Sudija dobar dosad...

Edited by Almiric

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne brini, bice golova u drugom poluvremenu.... pa valjda ce i ovaj jadni Liverpool nesto napraviti u nastavku

neće nažalost. liverpool je momčad početkautakmice, nećeš ih ni vidjet u nastavku osim kad budu primili dva gola od kagawe, još jedan od RVPja, dva od chicharita, jedan od ferdinanda, čak jedan i od Younga. Plus autogol ili dva

Share this post


Link to post
Share on other sites
zadovoljan sam prvim poluvremenom mada je UTD trebao voditi realno barem 2 razlike...apsolutna kontrola igra, posjed, terenska inicijativa, sanse...sve je zasad na strani Man utd.a nista nisam vidio od Liverpoola, osim trcanja Suareza za loptom ali ne moze sam...

 

van Persie odlican potez petom, Reina savladan ali izvukao je neki branic Liverpoola....Welbeck trebao zabiti jedan do dva gola dosad...zato samrekao da preferiram Hernandeza, taj bi malo vec zabio dosad pogotovo u prilikama u kojim se nasao Welbeck...ali work rate Welbecka je odlican, nema se tu sta prigovoriti...doci ce i zavrsnica :) 

 

Sudija dobar dosad...

obično takav scenarij vodi k porazu. ja nisam zadovoljan imbecilnim odlukama i potezima naših  napadača. da mi se gledaju prelijepi fulanci, bio bih fan latinoameričkih liga. ovo je premier liga almire :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...