Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

13.01.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 19:00
Naziv para: Union Olimpija-KK Zadar
Tip para: 1
Tečaj: 1.500

 

:uredu:   88-81

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
17:00, Crvena Zvezda - Cedevita, tip 2 @ 3.55, expekt, 5/10      
 
Aba liga, utakmica 17og kola izmedu dvije ekipa sa samog vrha ljestvice. Jos je 10 kola do kraja natjecanja. U final four zasad ide Crvena Zvezda Telekom koja se nalazi na drugom mjestu (vodeca je Igokea, treci je Partizan, a cetvrta Buducnost). Odmah ispod crte smjestila se je Cedevita koja bi se pobjedom u ovoj utakmici izjednacila po omjeru sa buducnosti tj. imali bi 10-7. Liga nije takva da iznenadenja kao sto su pobjede gostiju ne dolaze, a meni se cini kao da je jedno takvo spremno u ovoj utakmici. Zanimljivo, cedevita sve poraze ove sezone ima protiv hrvatskih momcadi. Cedevita ima ukupnih 9-7, Crvena Zvezda ima 11-5... sve je to tu negdje..Istina da Crvena Zvezda kod kuce igra vrlo dobro...imaju omjer 7-1, ali mislim da je Cedeviti ovo jedna test utakmica u kojoj moraju pokazati jesu li sposobni za doigravanje ili nisu.  Njih je dosta omela i euroliga ove sezone, imali su teske utakmice... U zadnjoj su izgubili kod Tau Ceramice sa 97:70... I onda se vratili u realnost, a to je regionalna liga... Otvorili su pobjedama nad Sirokim i Buducnosti ... Onda je uslijedio poraz od Radnickog i jedan kiks protiv Splita 72:75 na svom terenu. To u zadnjem kolu nisu trebali dopustiti, da mladici i Nikola Vujcic uzmu bodove...i sada su se doveli u situaciju da im je svaka utakmica skoro biti ili ne biti za dogiravanje. Crvena Zvezda igra dobro u zadnje vrijeme ..u zadnjih pet nastupa svih pet su pobjedili... 4 u ligi i jednu protiv Ulma u eurokupu. Medutim ima jedan podatak koji mi ulijeva povjerenje, a to je h2h omjer - naime ove dvije ekipe susrele su se dosad tri puta (jednom 2011 i dvaput 2012 godine) i sva tri puta je slavila Cedevita... Istina, nisu to bile preuvjerljive pobjede, ali racuna se. I u najmanju ruku, to nam je pokazatelj da se mogu nositi s njima. Evo i dijela izjave trenera cedevite Ace Petrovica preuzete sa sluzbene stranice KK Cedevita:  "Vidim da su igrači maksimalno koncentrirani i da su fokusirani upravo na tu utakmicu jer eventualna pobjeda protiv Zvezde ponovno te vraća u nekakvu borbu za, hajmo reći, pozicije dva, tri i četiri. No, isto tako treba naglasiti još jednom da igramo protiv protivnika koji je ovog trenutka u najboljem tonusu i u najboljoj formi u regionalnoj ligi. Igrat ćemo pred rasprodanim Pionirom, ali mislim da su to idealni uvjeti da momčad pokaže da je Split bio jedna trenutačna slabost koja nam se desila, ali koju imamo snage ispraviti." Ante Mašić i Derwin Kitchen se uklapaju u ekipu i mogli bi i oni dosta doprinjeti u ovoj utakmici. Sretno tko prati !

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00, Crvena Zvezda - Cedevita Tip:1 Kvota:1.45 Kladionica:Hrvatska lutrija Ulog:4/10  

 

Od 17 casova u pioniru se igra veliki derbi izmedju dva tima koja su zbog ulaganja na pocetku sezone proglasena za favorite ovog takmicenja...Zvezda nije najbolje usla u sezonu,desilo se par neplaniranih poraza,ali kako je vreme odmicalo Zvezdin tim je postao uigrana masinerija koja gazi sve pred sobom....Nakon serije od 11 vezanih pobeda usledila su dva poraza,prvi od Buducnosti u okviru ABA lige,a potom i u za Zvezdi rezutatski krajnje nebitnoj utakmici u Pioniru je slavilo Spanski Cajasol. Nakon toga je zapocela nova serija od pet vezanih pobeda. Ja sam ubedjen da ce danas Cedevita da bude sesta u nizu,jer pred prepunim Pionirom,ovakva Cedevita nema sta da trazi. Zvezda prosto igra fantasticno,nema mesta u timu koje nije pokriveno sa barem dva kvalitetna igraca...

Na drugoj strani Cedevita ne prestaje da iznenadjuje,a najnovije neprijatno iznenadjenje kako svojim navijacima tako i nama kladionicarima je priredila na svom terenu protiv Splita na svom terenu..Danas ce jos da budu oslabljeni na poziciji cetvorke jer im nece nastupiti Suput,a iskreno ne znam koliko mogu na toj poziciji da ga odmene Masic ili Suton...Protiv nekog drugog tima to mozda ne bi dolazilo toliko do izrazaja,ali Zvezda na toj poziciji ima ove sezone jednostavno fantasticnog Savovica za kojeg ne vidim kako ce Petrovic naci leka...Ma jednostavno Zvezda danas ima mogucnost da maltene izbaci iz trke za jedno od prva cetri mesta dosta nezgodnog rivala i mislim da nece propustiti tu sansu!Zbog izostanka Suputa odlicna mi je opklada i da ce Savovic postici vise od 12.5 poena,a tu igru ima Wwin u ponudi...Sta reci osim:Zvezdo zgazi ih sve!!!Srecno ako neko prati!

Edited by nisterlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...