Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

15.01.2013

Recommended Posts

19:00, Sedan - Dijon (pol/kraj), tip x/x @ 4.50, expekt, 3/10Francuska druga liga broji 20 klubova, ovo je utakmica izmedu posljednje ekipe lige, 20.og Sedana koji ima 5 bodova manje od zone spasa, dok je Dijon na sestom mjestu sa 16 bodova vise od Sedana. U ovoj utakmici se statisticki gledajuci sastaju bolja ekipa Dijona, koja je blagi favorit i losija ekipa Sedana koji bi svoj nedostatak trebala kompenzirati prednoscu domaceg terena. Tako da mi se kao logicna opcija namece remi - tesko mi je odrediti pobjednika. Posto je ovo francuska 2. liga u kojoj pada vrlo malo golova idem na opciju x/x tj. da ce nakom prvih 45.min takoder biti remi. Sedan ima zasad sest remija u 19 utakmica... kod kuce imaju 3 remija u 9 utakmica - svaku trecu utakmicu remiziraju. Dijon u gostima ima jos veci postatak nerjesenih rezultata - od osam utakmica cak su 4 nerjesena. Sto se tice forme - Sedan u zadnjih 6 susreta ima tri remija... protiv Nantesa 0:0 u predzadnjem kolu, protiv Chateaurouxa 1:1 u zadnjem kolu... Dijon sa druge strane ima tek jedan remi (protiv Arlesa 1:1) u predzadnjem kolu... a inace su ostalih pet utakmica ili pobjedili ili izgubili - pa vise i matematicki vidim vrijeme za jedan remi u ovako izjednacenoj ligi. I sada jos h2h omjer ... ima tu svakakvih rezultata zadnjih sezona..a meni je najdrazi podatak da su prosle sezone (2010/2011) u obe utakmice igrali nerjeseno 1:1 i 0:0... a takoder i ove sezone u kupu 1:1 (nakon cega je Sedan prosao kroz produzetke dalje). Eto, sve u svemu, imamo jedan neizvjestan dvoboj, liga je izjednacena, i ovi klubovi cesto remiziraju (pa i medusobno - zadnje tri utakmice). Posto Dijon nije odavno remizirao mislim da je doslo vrijeme za jedan x... a igraju sa ekipom koja je zadnja i koja ne vjerujem da ima snage da ih pobjedi, ali uzme bod - to vec moze. Posto ne pada puno golova u njihovim susretima idem na opciju da ce biti x i nakon poluvrmena i na kraju. Sretno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

 

Vrijeme odigravanja: 21:00
Naziv para: Real Madrid - Valencia/Goal scored - 00:00-14:59
Tip para: 1
Tečaj: 2.700

 

Gol pada u prvih 15 minuta

 

:nije: 

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:15 United Arab Emirates - Kuwait @ 1 @ 2.10 :uredu:

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alzir

18:00 ES Setif - MC El Eulma @ 1 @ 1.60 - :uredu:

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alzir

JSM Bejaia -  MC Oran   @ 1 1.45 :nije:

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 Cambridge United - Nuneaton Town @ 1 @ 1.50 :nije:

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00, Real Madrid - Valencia, tip 1 (-1.0) @ 1.85, Expekt, 8/10

 

Tip: Pobjeda Reala sa najmanje 2 gola razlike

 

Veceras se u Madridu igra prva 1/4 finalna utakmica izmedju Reala i Valencije. Real koji ove sezone igra dosta lose u Primeri, ima priliku da se preko kupa domogne barem jednog trofeja, sto im je svakako i cilj, jer bi sezona bila katastrofalna da ne osvoje barem jedan trofej u Spaniji. Real ce sasvim sigurno uci maksimalno ozbiljno u ovaj mec i od prve minute ce krenuti ofanzivno, kako bi stekli prednost, a mislim da ce oni nastojati da pitanje pobjednika u dvomecu rijese vec u Madridu.

 

Real je kompletan za ovaj mec, a sto je najbitnije za trenera Mourinha vraca se Ronaldo, koji je proslom kolu Primere odmarao zbog 5 zutih kartona. U sastavu nece biti Pepea i Ramosa, dok su svi ostali spremni bice na raspolaganju. U ligi Real na svom terenu igra dobro, imaju 7 pobjeda, 2 remija i bez poraza su u 9 utakmica,a gol razlika im je 28:8. 

 

Za ovaj mec sastav rela bi trebao da izgleda ovako:

Casillas – Arbeloa, Varane, Raul Albiol, Marcelo – Khedira, Xabi Alonso – di Maria, Ozil, C.Ronaldo – Benzema.

 

Valencia ove sezone u ligi ne biljeze rezultate kakve se od njih ocekuju. Nalaze se na 7.mjestu i to je dosta lose za ekipu, kakva je Valencija. Kup im je dobra prilika da se domognu i oni barem nekog trofeja, no kako igraju u gostima ove sezone, ali i generalno do sada, bice im jako tesko da izbace Real. U gostima igraju 2-2-5 uz gol razliku 5:12. Oni su u 1/8 finala izbacili Osasunu. od kuce se pobijeidli 2-1, a u gostima su takodje bili blji i slavili su sa 2-0. Valencija ce biti oslabljena neigranjem iskusnog veznog igraca Albelde, ali je sasvim sigurno da ce Valencija izvesti poprilicno dobar sastav pred mec sa Realom.

 

Sastav Valencije bi trebao izgledati ovako:

Guaita – Joao Pereira, Victor Ruiz, Ricardo Costa, Cissokho – Tino Costa, Banega – Parejo, Jonas, Viera – Soldado

 

Moje misljenje je da ce Real veceras sve uraditi da mirnije doceka revans, a za to im je potrebna pobjeda od minimalno 2 gola razlike i ja sam misljenja da ce to oni veceras i ostvariti. Real je Real i kada im je potreban dobar rezultat, kada treba da igraju sa 100% mogucnosti, oni to i urade, pa tako ce biti i veceras i moja prognoza je da ce Real pobijediti sa najmanje 2 gola razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites
21:00, Real Madrid - Valencia, tip 1 (-1.0) @ 1.85, Expekt, 8/10

 

Tip: Pobjeda Reala sa najmanje 2 gola razlike

 

Veceras se u Madridu igra prva 1/4 finalna utakmica izmedju Reala i Valencije. Real koji ove sezone igra dosta lose u Primeri, ima priliku da se preko kupa domogne barem jednog trofeja, sto im je svakako i cilj, jer bi sezona bila katastrofalna da ne osvoje barem jedan trofej u Spaniji. Real ce sasvim sigurno uci maksimalno ozbiljno u ovaj mec i od prve minute ce krenuti ofanzivno, kako bi stekli prednost, a mislim da ce oni nastojati da pitanje pobjednika u dvomecu rijese vec u Madridu.

 

Real je kompletan za ovaj mec, a sto je najbitnije za trenera Mourinha vraca se Ronaldo, koji je proslom kolu Primere odmarao zbog 5 zutih kartona. U sastavu nece biti Pepea i Ramosa, dok su svi ostali spremni bice na raspolaganju. U ligi Real na svom terenu igra dobro, imaju 7 pobjeda, 2 remija i bez poraza su u 9 utakmica,a gol razlika im je 28:8. 

 

Za ovaj mec sastav rela bi trebao da izgleda ovako:

Casillas – Arbeloa, Varane, Raul Albiol, Marcelo – Khedira, Xabi Alonso – di Maria, Ozil, C.Ronaldo – Benzema.

 

Valencia ove sezone u ligi ne biljeze rezultate kakve se od njih ocekuju. Nalaze se na 7.mjestu i to je dosta lose za ekipu, kakva je Valencija. Kup im je dobra prilika da se domognu i oni barem nekog trofeja, no kako igraju u gostima ove sezone, ali i generalno do sada, bice im jako tesko da izbace Real. U gostima igraju 2-2-5 uz gol razliku 5:12. Oni su u 1/8 finala izbacili Osasunu. od kuce se pobijeidli 2-1, a u gostima su takodje bili blji i slavili su sa 2-0. Valencija ce biti oslabljena neigranjem iskusnog veznog igraca Albelde, ali je sasvim sigurno da ce Valencija izvesti poprilicno dobar sastav pred mec sa Realom.

 

Sastav Valencije bi trebao izgledati ovako:

Guaita – Joao Pereira, Victor Ruiz, Ricardo Costa, Cissokho – Tino Costa, Banega – Parejo, Jonas, Viera – Soldado

 

Moje misljenje je da ce Real veceras sve uraditi da mirnije doceka revans, a za to im je potrebna pobjeda od minimalno 2 gola razlike i ja sam misljenja da ce to oni veceras i ostvariti. Real je Real i kada im je potreban dobar rezultat, kada treba da igraju sa 100% mogucnosti, oni to i urade, pa tako ce biti i veceras i moja prognoza je da ce Real pobijediti sa najmanje 2 gola razlike.

 

FT 2-0  :uredu:   :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...