Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

16.01.2013.

Recommended Posts

dobro veče....

 

Danas na unibetu kladio na rukometaša Tunisa Bannoura,da će dati barem 5 golova....do sada još nije ni igrao....i ako on ne igra znači STORNO ili izgubljena klada??

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobro veče....

 

Danas na unibetu kladio na rukometaša Tunisa Bannoura,da će dati barem 5 golova....do sada još nije ni igrao....i ako on ne igra znači STORNO ili izgubljena klada??

Kraj utakmice, Brazil je pobijedio a u statistici igrač Bannour ni igrao ni sekundu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lego bonus i na Bwin-u :icon_surprised:

Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudievo od mene par prijedloga za nba , tenis ću početi sljedeći tjedanBoston doma protiv hornetsa , u dobroj su formi , zaredom su dobili , od povratka bradleya stvarno odlično izgledaju , pierce je u odličnoj formi , green isto , garnett standardno pogotovo u obrani kao i lee.strašnu obranu igraju a napadački su jebeno šuterski dobra ekipa.klupa nerijetko radi razliku i ne zaostaju uopće za starterimaIndiana kod Orlanda , kao i prošle sezone odlično balansirana momčad , sad kako im fali granger george je vođa na terenu i nameće se u prvu violinu ekipe , iskusni west povuče uvijek kada zapne u napadu , a orlando je previše šuterski ovisna momčad protiv malo ozbiljnijih ekipa a indiana to je , value na ovih 1,90Rondo over 13 ,5 , dosta je popravio šut izvana a i slobodnjake ove sezone , uz standarde ulaze i pokoju kontru ide preko ove granice protiv obrane hornetsaLin over 12,5 , nije baš onaj lin iz knicksa ali ova granica mi je value jer puca dobro slobodnjake , uleti i koja trica kad ima večer a i dosta napada koš i vidim ga na 15-20 večeras protiv dallasaUkupno oko @8 a tko voli single-ove preporučio bih Indianu , osobno sam odigrao sva 4 para

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav ljudi

 

evo od mene par prijedloga za nba , tenis ću početi sljedeći tjedan

 

Boston doma protiv hornetsa , u dobroj su formi , zaredom su dobili , od povratka bradleya stvarno odlično izgledaju , pierce je u odličnoj formi , green isto , garnett standardno pogotovo u obrani kao i lee.strašnu obranu igraju a napadački su jebeno šuterski dobra ekipa.klupa nerijetko radi razliku i ne zaostaju uopće za starterima

 

Indiana kod Orlanda , kao i prošle sezone odlično balansirana momčad , sad kako im fali granger george je vođa na terenu i nameće se u prvu violinu ekipe , iskusni west povuče uvijek kada zapne u napadu , a orlando je previše šuterski ovisna momčad protiv malo ozbiljnijih ekipa a indiana to je , value na ovih 1,90

 

Rondo over 13 ,5 , dosta je popravio šut izvana a i slobodnjake ove sezone , uz standarde ulaze i pokoju kontru ide preko ove granice protiv obrane hornetsa

 

 

Lin over 12,5 , nije baš onaj lin iz knicksa ali ova granica mi je value jer puca dobro slobodnjake , uleti i koja trica kad ima večer a i dosta napada koš i vidim ga na 15-20 večeras protiv dallasa

 

Ukupno oko @8 a tko voli single-ove preporučio bih Indianu , osobno sam odigrao sva 4 para

:57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...