Jump to content
Sign in to follow this  
Dinno

20.01.2013.

Recommended Posts

14:30, Cercle Brugge - Club Brugge, tip 2 @ 1.73, Bet365

 

Cercle Brugge - Club Brugge - odgođeno!

Share this post


Link to post
Share on other sites
15:00, Genoa - Catania, 1 @ 2.25, Bet365

 

Genoa - Catania 0-2 :nije:

Talijane zaobilaziti u sirokom luku (to doduse svaki vikend kazem)...

Share this post


Link to post
Share on other sites
15:00, Trabzonspor - Karabukspor, 1 @ 1.75, Bet365

 

I za kraj informacija koju sam pokupio na nekom od sajtova. Gostima navodno nece biti u mogucnosti igrati veci broj standardnih prvotimaca, cak 6 njih. A i kvota je u uzasnom padu, pa mozda vrijedi pokusati na ovih 1.75.

Sretno!

 

Trabzonspor - Karabukspor 1-3 :nije:  :icon_redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00, Ponferradina - Elche, tip 2 @ 2.50, Bet365,5/10Mec iz Spanske druge lige u kome se sastaju domaqca Ponferadina i gost ElchePonferadina ima ambicije da se zadrzi u sredini tabele gde se trenutno nalazi na devetom mestu sa ucinkom 21 10 1 10 29 : 28 (+1) 31na svom terenu imaju ucinak 11 6 1 4 17 : 13 19medjutim u zadnje dve utakmice su pali u formi jer su izgubili u gostima od Samtandera a na svom terenu od slabasnog Luga sa 1-0Ponferadina ima i dosta problema sa sastavom nedostajace im 5 igraca za ovaj mecAcoran Barrera (18/3), Mateo Miguez (napadac), Juan de Dios Prados (17/0) su povredjeni a glavni igrac i strelac Yuri de Souza (19/11) Baro (13/1) su suspendedovaniElche je prvi na tabeli sa ucinkom 21 15 4 2 31 : 11 (+20) 49 sa 11 bodova vise od druge Girone a u gostima imaju ucinak 11 5 4 2 8 : 5 19u zadnjih 9 meceva nemaju poraz, imaju odlican tim i zele da se vrate u prvu liguu medjusbnim mecevima igrali su 5 puta a 4 puta je pobedio Elchedakle sve u svemu Elche sigurno ima kvalitetniji tim koji zeli sto pre da obezbedi direktan plasman u prvu ligu dok domacim noji je jako oslabljen nema prevelike ambicije i mislim da ce odluciti snaga Elchea

Share this post


Link to post
Share on other sites
17:00, Tottenham - Manchester United, tip vise od 2,5 gola @ 1.71, Pinnacle, 8/10

 

Derbi 23.kola Engleske Premier lige igraju Tottenham i Manchester United. Tottenham se nalazi na 4.mjestu sa 40 osvojenih bodova. imaju 15 bodova manje od lidera Uniteda, ali ono sto je bitnije za Tottenham jeste ta borva za trece mjesto sa Chelseijem koje vodi direktno u ligu prvaka. Chelsea ima 2 boda vise i sutra igra kod kuce protiv Arsenala. Tottenham ove sezone igra dosta dobro, kod kuce imaju omjer 6-3-2 uz gol razliku 17:11. Kada je forma u pitanju na zadnjih 6 utakmica Tottenham nema poraz, imaju 4 pobjede i 2 remija. Jako dobra forma Tottenham, koji ove sezone ima namjeru sasvim sigurno da igra ligu prvaka. Tottenham je ekipa koja igra napadacki, na pobjedu, bez kalkulacija. Za ovaj mec trener Tottenhama nema vecih problema oko sastava. Svi su igraci spremni, osim nekoliko od ranije povrijdjenih igraca.

 

Sastav Tottenhama bi trebao da izgleda ovako:

Lloris – Walker, Dawson, Vertonghen, Assou-Ekotto – Parker, Dembele - Lennon, Dempsey, Bale – Defoe

 

Lider sampionata Manchester United nema milosti prema svojim protivnicima. Igraju u fantasticnoj formi. Imaju samo 3 poraza u ligi, a zadnji su dozivjeli jos prije 2 mjeseca od Norwicha u gostima, kada su izgubili sa 1-0. U gostima United ima omjer 8-1-2 uz gol razliku 26:15. jako efikasna ekipa i kod kuce i na strani, jer United u ovoj sezoni pruza skoro identicne partije gdje god da igraju. Oni u prosjeku daju i primaju najvise golova, pa im je taj omjer 3,9 golova po mecu, sto je jako visok prosjek. Kada je Tottenham u pitanju, oni imaju omjer od tacno 3 gola po mecu. Manchester United nema vecih problema oko sastava, skoro svi igraci su spremni, osim Andersona, Fletchera i Evansa.

 

Sastav Uniteda bi trebao biti ovakav:

de Gea – Rafael, Ferdinand, Vidić, Evra – Carrick, Cleverley - Valencia, Rooney, Kagawa – van Persie

 

Kao sto se moze vidjeti ofanzivne sastave najavljuju i jedan i drugi trener, a kako igraju obje ekipe, namece se logican izbor da cemo na ovom mecu vidjeti dosta golova i to sa obje strane. Mozda je United blagi favorit, ali ekipa poput Tottenhama moze svakom dati gol i pomrsiti racune, a uz to igraju na svom terenu. Zadnja 3 meca ove dvije ekipe su zavrsile sa overom, a posebno ce Manchester biti motivisan da se revansira Tottenhamu za poraz kod kuce iz prvog dijela prvenstva, kada je Tottenham slavio na Old Trafordu sa 3-2. Dakle, nema sumnje da cemo gledati dobar i otvoren mec, a u takvoj utakmici mora biti golova i moja prognoza je da ce ih biti najmanje 3.

 

Ft 1-1 :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trabzonspor - Karabukspor 1-3 :nije:  :icon_redface:

 

Moj samere ovi Turci su najgora liga na planeti... evo i Fener igrao kuci 2-2.... ja ih izbjegavam vec godinama, gori su od italijana

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moj samere ovi Turci su najgora liga na planeti... evo i Fener igrao kuci 2-2.... ja ih izbjegavam vec godinama, gori su od italijana

 

Turci i talijani su od sad, pa nadalje i ubuduce, na mojoj crnoj listi....... :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...