Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

27.01.2013.

Recommended Posts

21:00, Athletic Bilbao - Atletico Madrid, tip 1 @ 3.10, 10bet, 5/10

 

Kljucni razlog zasto igram ovaj mec, je neigranje glavnog napadaca Atletico Madrida, fenomenalnog Falcaa.

U ovom trenutku real madrid vodi na svom terenu 4-0 ,sto zanci da ce prici svojim gradskim rivalima na 4 boda. Mislim da to nece previse zabrinuti njihove gradske rivale. Ono sto je uistinu zabrinjavajuce za njih je povreda Falcaa (18 golova ove sezone) i cinjenica da ga nece biti na terenima otprilke 3 sedmice.

Bilbau su bodovi potrebni, jer nije daleko od zone ispadanja, sto zaista izgleda nevjerovatno. Bilbao nije pobijedio u zadnje cetiri ligaske utakmice i mislim da bi se to trebalo promijeniti veceras. Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00, Barcelona B - Real Madrid B, tip vise od 3,5 gola @ 2.05, Unibet

 

El Clasico se igra danas, ali sa B sastavima u okviru Spaske Segunde. Dvije najefikasnije ekipe druge lige Spanije, odmjerice snage danas. Dvije ekipe koje po prosjeku datih i primljenih golova zauzimaju prva dva mjesta u ligi. Barcelona B ima prodjek od 3,86 golova po mecu, dok Real Madrid B ima 3,55 golova po mecu. Posto ove dvije ekipe ne mogu uci u Primeru, ovo je odlicna prilika da pokazu sve sta mogu, jer u obje ekipe se nalazi dosta dobrih igraca koji konkurisu za prve sastave, a ne teba ni govoriti o rivalitetu izmedju ova dva kluba.

 

Barcelona B se nalazi na 5.mjestu sa 36 osvojenih bodova, dok je Real B tek na 16.mjestu sa 25 osvojenih bodova. naravno cilj reala je da ostane u Segundi, jer su daleko kvlitetniji protivnici i to je odlicna prilika za mnoge igrace Reala da se dokazu, kako bi konkurisali za prvi tim kraljevskog kluba. Zadnji mec ove dvije ekipe, igran u avgustu prosle godine, bilo je 3-2 za Real u Madridu, pa je ovo odlicna prilika da im se Barcelona revansira.

 

Slican scenario ocekujem i danas, kao u proslom mecu ova dva tima, otvorena i napadacka igra sa obje strane i dosta golova. Mislim da ce ovo biti pravi praznik za oci, kako gledalaca na stadionu, tako i nas pored malih ekrana. barcelona je favorit i vjerovatno ce slaviti u ovom mecu, ali ni Real nece ostati duzan i dace sve od sebe da izvuce sto bolji rezultat. Moj tip je da ce biti najmanje 4 gola na mecu i mreze se ce tresti sa obje strane vise puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

12:30, Vitesse - Ajax, tip vise od 2,5 gola @ 1.67, Pinnacle, 8/10

 

Jedan od derbija Holandske lige igra se danas, a sastaju se Vitesse i Ajax. Vitesse se nalazi na 5.mjestu sa 35 osvojenih bodova, dok je Ajax 3. sa 40 osvojenih bodova. Nakon sto je juce PSV slavio u gostima, oni su trenutno lider na tabeli sa 43 osvojena boda, pa bi Ajax u slucaju pobjede stigao PSV i tako bi se nastavila mrtva trka za prvaka, koja je ove sezone izuzetno zanimljiva, jer 3-4 ekipe ravnopravno konkurisu za sampiona.

Vitesse je u losoj seriji od 4 meca bez pobjede. U ta 4 meca imaju samo 1 remi 3 poraza, pa bi danas mogli da prekinu ovu neugodnu crnu seriju. Bice im jako tesko, jer im dolazi Ajax, jedina ekipa koja u gostima jos uvijek nema poraz. Vitesse ove sezone kod kuce igra 3-5-1 uz gol razliku 17:11. U prosjeku ova ekipa daje i prima golove tacno 3 gola po mecu, a kod kuce nesto vise od 3 gola. Vitesse je na zadnjih 7 meceva u ligi igrao over 2,5 gola, a danas oni moraju igrati otvoreno i naadacki, kako bi dosli do pobjede, jer samo sa pobjedom imaju kakve takve sanse da se ukljuce u sami vrh i borbu za titulu, sve osim pobjede ce ih dodatno udaljiti od vrha i mislim da bi na taj nacin izgubili sanse za prvaka.

 

Sdruge strane Ajax se nalazi na 3.mjestu i kao sto rekoh u slucaju pobjede imat ce isto bodova kao i PSV i nastavit ce mrtvu trku za prvaka zajedno sa PSV-om i Twentom, koji je trenutno drugi na tabeli. Ajax je i jedina ekipa u ligi koji ima smao 1 poraz, dok u gostima jos uvijek nemaju poraz. Imaju omjer 11-7-1 uz gol razliku 45:20, sto je ukupno u prosjeku 3,42 gola po mecu. No u gostima im je taj prosjek mnogo veci, imaju u prosjeku preko 4 gola po mecu u gostima. Inace u gostima imaju omjer od 4 pobjede i 5 remija, uz gol razliku 24:14. kao sto se moze vidjeti Ajax je takva ekipa da u gostima igra otvoreno, bez kalkulacija i na pobjedu, pa mislim da ce tako biti i danas. Ono sto je zanimljivo jeste da je Ajaxu jedini poraz u ligi nanio upravo Vitesse, kada ih je kod kuce pobijedio sa 2-0.

 

U medjusobnim duelima ove dvije ekipe na zadnjih 6 utakmica je bio over 2,5 gola, dok ej na dvije utakmice bilo manje golova. nema sumnje da cemo danas gledati dobar mec ove dvije ekipe. Vitesse je u padu forme, sto bi mogao iskoristiti Ajax, a ujedno i prilika da im se revansira za poraz iz jesenjeg dijela. Ocekujem otvoren mec, kako se inace i igra u Hoolandija, sa dosta golova na obje strane, a moja prognoza je da ce ih biti najmanje 3 na mecu.

 

 

FT 3-2  :uredu::icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

16:15, PAOK Thessaloniki - Xanthi, tip 1 @ 1.50, Unibet, 8/10

 

PAOK se nalazi na 2. mjestu i ima 35 bodova.Kuci ima omjer: 6-2-0 uz gol razliku 12:3Skoda Xanthi se nalazi na 11. mjestu i ima 19 bodova.kao gosti imaju omjer: 0-4-5, gol razlika 3:11

U prvom dijelu sezone (22 septembra) odigrali su mec kada je Skoda Xanthi bila domacin i izgubili su sa 3:0.

 

Ovdje bi trebalo domacin bez vecih problema da slavi, jer je i u prvom dijelu sezone visoko porazio danasnjeg gosta, a sa 3 nova boda ostaje u utrci za prvo mjesto sa Olimpiakosom.

 

PAOK Thessaloniki - Xanthi 0-1 :nije: :smile_redcard: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00, Barcelona B - Real Madrid B, tip vise od 3,5 gola @ 2.05, Unibet

 

El Clasico se igra danas, ali sa B sastavima u okviru Spaske Segunde. Dvije najefikasnije ekipe druge lige Spanije, odmjerice snage danas. Dvije ekipe koje po prosjeku datih i primljenih golova zauzimaju prva dva mjesta u ligi. Barcelona B ima prodjek od 3,86 golova po mecu, dok Real Madrid B ima 3,55 golova po mecu. Posto ove dvije ekipe ne mogu uci u Primeru, ovo je odlicna prilika da pokazu sve sta mogu, jer u obje ekipe se nalazi dosta dobrih igraca koji konkurisu za prve sastave, a ne teba ni govoriti o rivalitetu izmedju ova dva kluba.

 

Barcelona B se nalazi na 5.mjestu sa 36 osvojenih bodova, dok je Real B tek na 16.mjestu sa 25 osvojenih bodova. naravno cilj reala je da ostane u Segundi, jer su daleko kvlitetniji protivnici i to je odlicna prilika za mnoge igrace Reala da se dokazu, kako bi konkurisali za prvi tim kraljevskog kluba. Zadnji mec ove dvije ekipe, igran u avgustu prosle godine, bilo je 3-2 za Real u Madridu, pa je ovo odlicna prilika da im se Barcelona revansira.

 

Slican scenario ocekujem i danas, kao u proslom mecu ova dva tima, otvorena i napadacka igra sa obje strane i dosta golova. Mislim da ce ovo biti pravi praznik za oci, kako gledalaca na stadionu, tako i nas pored malih ekrana. barcelona je favorit i vjerovatno ce slaviti u ovom mecu, ali ni Real nece ostati duzan i dace sve od sebe da izvuce sto bolji rezultat. Moj tip je da ce biti najmanje 4 gola na mecu i mreze se ce tresti sa obje strane vise puta.

 

FT 3-1  :uredu:  :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites
22:30, Bragantino (+1.0)- Santos tip H2 @ 2.70, Expekt , 3/10
 
 
 
Tip je da ce Santos pobediti sa najmanje dva gola razlike
Mec iz Brazilske lige Paulista u kome se sastaju Domaci Bragantino i gost Santos
Posle prvenstvaq koje se igra normalno po ligama sada je kod Brazilaca red na lige po ,,regijama,, da tako kazem mada se verovatno drugacije zove ali uglavnom prvenstvo Paulista je jedno od najjacih
Ovo je mec treceg kola a domacin Bragantino je u drugoj ligi prosle sezone jedva izborio opstanak pa mislim da ce i ovoj ligi biti pri dnu tabele oni su u zadsnjem kolu pobedom na svom terenu obezbedili opstanak a imali su ucinak  38  12  8  18 45:53  44 dva boda vise od ekipe koja je ispala
u ovom prvenstvu su startovali sa dve nersena rezultat , u gostima sa Palmeirasom 0-0  koji je ispao iz prve lige i kuci sa Linenseon 2-2
Sto se tice Santosa o njima sam pisao prosle sezone jako puno puta jer je to jedna od ekipa za koje navijam, prosle sezone u Brazilskoj ligi jedno vreme nisu igrali dobro jer su se posvetili odbrani titule u copa libertadores u cemu nisu uspeli ali imali su puno problema sa sastavom, osim toga glavni igraci su ucestvovali na olimpijskim igrama i u drugim reprezentativnim takmicenjima , neki su bili i povredjeni ali uprkos tome zavrsili su osmo na kraju sa ucinkom 38  13  14  11  50:44  53
neki igraci su otisli a neki dosli ali glavna zvezda Neymar je ostao a znamo svi da on jednim potezom moze resiti mec sto je pokazao u prva dva meca kada je u prvom mecu sa Sao Bernardom dao dva gola u pobedi 3-1 u gostima a u drugom mecu u pobedi nad Botafogom 3-0 dao je 1 gol
Uz njega se istakao i drugi napadac Miralles koji je na oba meca dao po jedan gol dakle ocito je da je Santos usao u prvenstvo u punoj formi i ocekujem ubedljivu pobedu Santosa jer je razlika u kvalitetu velika 

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00, Athletic Bilbao - Atletico Madrid, tip 1 @ 3.10, 10bet, 5/10

 

Kljucni razlog zasto igram ovaj mec, je neigranje glavnog napadaca Atletico Madrida, fenomenalnog Falcaa.

U ovom trenutku real madrid vodi na svom terenu 4-0 ,sto zanci da ce prici svojim gradskim rivalima na 4 boda. Mislim da to nece previse zabrinuti njihove gradske rivale. Ono sto je uistinu zabrinjavajuce za njih je povreda Falcaa (18 golova ove sezone) i cinjenica da ga nece biti na terenima otprilke 3 sedmice.

Bilbau su bodovi potrebni, jer nije daleko od zone ispadanja, sto zaista izgleda nevjerovatno. Bilbao nije pobijedio u zadnje cetiri ligaske utakmice i mislim da bi se to trebalo promijeniti veceras. Sretno!

 

Athletic Bilbao - Atletico Madrid 3-0 :uredu:  :48thumbsup: :icon_razz: :48thumbsup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad budes slusao, nece prolaziti... :48thumbsup:

 

Bas tako.... doduse nisma te slusao ni za ove parove sto si ih fulio :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Africki kup:

 

18:00, Maroko - Južna Afrika Manje od 2,5 gola,@1,53 Bwin

 

:icon_eek:

 

 

Africki kup:

 

18:00,Kabo Verde - Angola  .manje od 2,5 gola @1.55,Bwin

 

:icon_eek:

Al ga ja danas ubode.

 

Oba meca u Overu  :icon_redface: :icon_redface:

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ga ja danas ubode.

 

Oba meca u Overu  :icon_redface: :icon_redface:

 

:icon_eek:

 

Moralo je i to jednom da se okrene.... do sada skoro sve bili underi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako.... doduse nisma te slusao ni za ove parove sto si ih fulio :icon_biggrin:

 

Tako da ti dodje na isto.... :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...