Jump to content
Sign in to follow this  
selektor3

30.01.2013

Recommended Posts

11.00 Wickmayer - Pavlyuchenkova over 20,5 games 1.6 8/10 pinnacle

 

 

 

 

 

Susret 22 i 28 plasiranih tenisačica.Yanina je odigrala 3 puta ovaj turnir i svake godine je bolja ( od 2.kolA, PA 1/4 FINALA A PROŠLE GODINE U POLFINALU ), međutim ruskinja obe godine ispala u 1/16 finala. i jedna i druga u poslednjih mečevima igraju mečeve sa puno igara ( ruskinja u poslednjih 6, 5 preko ove granice, a yanina 4. Jedini međusobni meč završio je takodjer u 3 seta. i jedna i druga dobre su serverice i vole igrat u dvorani

Edited by selektor3

Share this post


Link to post
Share on other sites

13.00 Dominguez-Lino - Safarova 2:0 1.44 8/10 expekt

 

 

Lucie voli igrat u dvorani, a dominguezova odigrala je samo 9 indoor dvoboja u karieri a ima 31 godinu, i samo 4 pobjedila. Safarova ima indoor omjer 62/41. Ove godine lino nema još ni jedne pobjede, nego sve 3 uvjerljive poraze. Na wta lestvici je safarova 18, a španijolka 49. odigrale su jedan međusobni dvoboj na pjesku, kojeg španjolka najviše voli i safarova je pobjedila sa 2-0

Edited by selektor3

Share this post


Link to post
Share on other sites

15.00 Vinci - Barthel over 20,5 games 1.81 8/10 pinnacle

 

 

 

I ovdje če se odigrat dvoboj 2 igračica, koje su u solidnoj formi, oba dvoje vole igrat na hardu u dvorani, prošle godine su i jedna i druga ovdje ispali u 1/4 finalu i očekujem, da če odigrat 3 seta danas, jer mi je to egal meč. Obje su prvo kolo uvjerljovo sa 2-0 svladale svoje protivnice u prvom kolu i jako dobro drže svoj servis, šta mi se čini najvažnije uz dobru formu za ovaj pick.

Edited by selektor3

Share this post


Link to post
Share on other sites

15.30 McHale - Bartoli 2 1.33 unibet 10/10

 

 

Domačinka če odigrati meč protiv mc halove, koja ove godine osim jednom solidnog meča protiv li na, kojeg je svejedno izgubila sa 2-0, nije napravila ništa. Izgubila od anonimusa putsintseve i prmentier, koju je u prvom kolu savladala ovdje. Na ovom turniru, bila je več jednom ali ništa bitno nije napravila, na drugoj strani bartoli, prošle godine u finalu izgubila od kerber u 3 seta, isto tako izgubila je i težak meč a opena šprotiv makarove i ja je ovdje vidim kao velikog favorita - po meni ovo je jedan od boljih pickova danas i vrijedi probat s malo višjim ulogom

Edited by selektor3

Share this post


Link to post
Share on other sites

12.00 Bertens ( +2,5 ) - Paszek 1 1.68 8/10 pinnacleKiki je ovdje po meni favoritinja protiv avstrijanke. odigrala je vdje več kvale i pobjedila floresovo i pliskovo i izgubila s francuzinjo razzano, ali je tznala da če bit u ždrijebu za turnir. Paszek sam gledao na australian openu protiv keys i dobila je samo 3 igre - igrala je jako loše i ne vjerujem, da je u 14 dana nešto puno promjenila. I da paszek slučajno pobjedi ( ne vjerujem u to ), ja mislim, da če barem jedan set osvojiti kiki i to bi vjerojatno bilo dovoljno za ovaj pick, jer po meni svi seti če biti egal

Share this post


Link to post
Share on other sites

19.00 Vogele - Kvitova over 18,5 1,55 unibet 7/10Nema se šta puno reč o ovom meču. Do sad su odigrale 2 međusobna dvoboja i oba dva su otišla u over. Kvitova je bolja igračica, koja nije u formi več neko vrijeme, vogele igra solidno u ovoj sezoni i voli igrat na hardu u dvorani, ima dobar omjer 62/32. , kvitova 85/26 Očekujem meč u 3 seta, što znači, da mi je ova granica puno preniska ( barem za 4 gema ). Vogele ovdje prošla kvale i sva 4 mečeva u easy pobjedila, tako da če se sto posto dobro zoperstaviti kvitovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

johny, bit če jako neizvjesan meč - vidjet češ, zato je over dobra opcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:05, Stefanie Vogele - Petra Kvitova, tip 1 @ 3.05, expekt, 5/10Wta Pariz, drugo kolo, tvrda podloga u dvorani. Susret je ovo 100. igracice svijeta Stefanie Vogele i osme cehinje Kvitove. Iako je po wta rankingu Kvitova favorit u ovom mecu, sve drugo mi ukazuje upravo na suprotno. Evo, prva stvar je h2h omjer - ove dvije igracice susrele su se jedanput u Portorožu i pobjedila je Stefanie Vogele sa 2:0 u setovima (7:5 6:2), tada se je isto igralo na tvrdoj podlozi, bilo je prvo kolo tog turnira. Nadalje, ovaj tip je postavljen kao super sansa u kladionicama sto cesto znaci da ostane "naopako" tj. da favorit ne pobjedi. Treca stvar - bolja forma Stefanie Vogele. Ona je ovu godinu pocela u Kini, prosla kval. Senzena pobjedivsi Garciu 2:0, zatim Bobos 2:0 ..pa ispala od jake Bartoli. Na AO je naisla na Paszek, ali se dobro boila - ispala je kroz tri seta. Ovddje u Parizu je prosla Puig sa 2:0bez problema u kvalifikacijama, a onda i Pironkovu sa 2:0 u prvom kolu (6:4 6:2). Igra stvarno dobro i uvjerljivo, ostvarila je par lijepih pobjeda ove godine i mislim da ce ici uzlazno na wta ljestvici iducih mjeseci. Sa druge strane Kvitova je pocela u Brisbaneu - ispala u drugom kolu kroz dva seta od Pavluchenkove, onda je ispala u prvom kolu Sydneya od Cibulkove.. a na AO je prosla kroz tri seta Schiavone, pa ispala od Robson. Stvarno nije neki rezultat koji prilici osmoj igracici svijeta i moguce je da ovdje takoder kiksa. Znaci, ukratko - Stefanie Vogele ima h2h na svojoj strani i u zadnje vrijeme igra bolje tj. ostvaruje bolje rezultate na turnirima ove godine od Kvitove. Kvitova je samo bolja na ljestvici. Mislim da ima sanse za pobjedu svicarke Stefanie Vogele. Sretno tko prati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...