Jump to content
Sign in to follow this  
FamilyGuy

02.02.2013.

Recommended Posts

24,5/Irving K. (Cleve-Oklah) MANJE 1,85 @ HLVečeras Cvasi dočekuju Oklahomu City momčad protiv koje nemaju prevelike šanse. Upravo u utakmicama gdje su Cavsi u podređenom položaju i utakmicama u kojima gube, a ova večeršanja mogla bi biti takva Kyrie Irving nije na razini. Kada njegova momčad gubi on zabija u prosjeku samo 21,4 poena što je  dosta niže od danšanje granice koju nudi HL. Ovo je drugi susret ove sezone sa Thunderom za Cavse, a Irving je u prvoj utakmici zabio 20 poena. Oklahoma je puno kvalittenija momčad i danas me ne bi čudilo da bude i blowout utakmica u kojoj Iriving neće imati ni punu minutažu za prebaciti ovih 24 poena. Mislim da je granica prevelika, danas bi mogao zabiti nekih 20 poena, ali više od 25 teško.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hockey, NHL
01:05 CET (03/02/2013)
Tampa Bay Lightning - New York Rangers(Money Line)
Pick:   New York Rangers
Odd: 2.13
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 3/10


Večeras se u St. Pete Times Forum - (Tampa, FL) igra meč između domaćih  Lightningsa (6-1-0) i gostujućih  Rangersa (3-4-0)...
Možda sam lud verovatno je ludost u ovakvoj formi Tampe igrati protiv njih  ali moram večeras uzeti pobedeu  Rangersa.
Tampa
je u strašnom naletu imaju 5 vezanih pobeda jedini put kad su izgubili
tada sam takođe igrao protiv njih na Islanderse iako su u strašnoj formi
mislim da večeras mogu da izgube.
Igraju day -to-day meč  sinoć su
se iživljavali nad Winipegom vodili čak 6-0 na kraju pobedili sa 8-3
iako nisu tako dominirali rezultat je nerealan jel su odbrana i golman
gostiju bili očajni. Nadam se da su sinoć ispucali kredite i večeras ne
baš sveži ulaze u meč.
Odbrana Tampe je svakako mnogo lošiji deo tima
i pitanje je koliko dugo napad može da igra tako sjajno golman A.
Lindback je na skoro tri gola po meču 2.83 GAA.
Napad izuzetno
efikasan S. Stamkos,M. St. Louis,C. Conacher,V. Lecavalier,R. Malone
terorišu odbrane ali mislim da bi ih večeras pametnom igrom mogli da
zaustave Rangersi....
Rangersi jedniod najvećih favorita za titulu
jako su loše počeli prvenstvo igraju toplo hladno po tome večeras je
vreme za toplo!!!
Vdeću jesu šta naučili od meča sa Pingvinima tada sam igrao protiv njih večeras jedinočvrstom odbranom mogu do trijumfa.
Od odbrane i golmana H. Lundqvista se očekuje više iako im večeras neće biti lako.
Dok napad je iako iamaju par povreda i dalje izuzetno kvalitetan sa par vanseriskih igrača M. Gaborik,R. Nash,B. Richards...
Mislim da su gosti sposobni da pobede večeras i uzimam ih ML...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+9,5/Cleveland-Oklahoma City 2 1,85 @ HLJoš jedna u nizu briljatnih partija momčadi Thundera u četvrtak protiv Memphisa zasjenio je ispad Russel Westbrooka. Do tog trenutka ponovno možda i najboljeg igrača na parketu Oklahome koji je imao 19 poena uz vrlo dobar prosjek šuta. Trener Brooks stavio ga je na hlađenje u 3/4, a kada se vratio u 4. četvrtini nastavio je tamo gdje je stao prije tog ispada koji se dogodio 9 minuta prije kraja treće četvrtine. Ne očekujem nikakve posljedice tog sukoba Westbrooka i Sefoloshe u današnjoj utakmici protiv Clevelanda, momčadi koja ima dva vezana poraza. Cleveland je imao niz od tri pobjede brljirao je u tih tri utakmice najbolji igrač momčadi Kyrie Irving koji je u tom razdoblju postizao 35,6 poena. Spomenuo sam već u osvrtu na analizu para Irvinga da su njegove igre u porazima Clevelanda puno slabije nego u pobjedima, a u izostanku Varejaoa ukoliko Irivng ne igra dobro to je jednostavno preveliki nedostatak za ovu momčad koja ima siromašni skor od 13-36. Posljednji puta Oklahoma je gostovala u Clevelandu 2011 i tada su gosti bili uvjerljivi, bilo je 95-75 u prvom susretu ove sezone kao domaćin je Oklahoma razbila također Cavse, bilo je +15. Kvaliteta koju posjeduje momčad Thundera sa Durantom i Westbrookom u prvom planu je prevelika u odnosu na Cleveland koji osim Irvinga i nema igrača koji može napraviti razliku. U ovome susretu tipujem na pobjedu Oklahome sa 10 ili više koševa razlike. Iako Oklahoma nije neka super obrambena momčad pronaći će načina za zaustaviti Irvinga, a ako zaustave njega napravili su pola posla. 4/4 utakmice protiv Memphisa je pokazala kako ne bi trebalo biti dugotrajnijih posljedica na Westbrookov ispad i prvi on bi mogao danas odigrati odličnu utakmicu koja će olakšati da Oklahoma ostvari novu laganu pobjedu protiv Clevelanda.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...