Jump to content
Sign in to follow this  
selektor3

07.02.2013.

Recommended Posts

19.00 Gasquet - Monfils over 21,5 games 1.64 8/10 pinnacle

 

Meč između dva francuza, koji se jako dobro poznaju. Odigrali su več 8 međusobnih meča i rezultat je 4:4 ( poslednji meč bila je exhibicija, a završilo je 2-1 za gasqueta. Po moje je gasquet ove godine u boljoj formi, ima omjer pobjeda i poraza 8/1, a monfils ima 8/3 ( izgubio od brandsa, ferrera i simona ove godine ). Po meni je monfils možda i favorit danas, jer mu paše igra od gasquea pošto igra direktne udarce, kratke poene i često griješi, kad je u poenu više udaraca, a znamo kakve predispozicije ima monfils i kako trči a uopče se ne umori. Ovaj turnir je jedan od onih kamo ima monfils najbolje rezultate ( prošle godine bio je u finalu a 2010 bio je pobjednik, dok gasquet najviše dogurao do 1/4 finala). Očekujem meč u 3 seta, a za malo manji rizik, odlučio sam odigrat tako, da bude možda i 2-0 uz jedan tiebreak.

 

 

21/04-11 Barcelona, Španija R16 Evropa Pesek Monfils, Gael 0:2 46 67 13/10-10 Šanghaj, Kitajska R32 Azija Trda podlaga zunaj Gasquet, Richard 2:1 64 36 64 06/09-10 US Open, New York, ZDA R16 Amerika Trda podlaga zunaj Monfils, Gael 0:3 46 57 57 26/09-09 Metz, Francija Polfinale Evropa Dvorana trda Monfils, Gael 0:2 46 36 19/01-07 Australian Open, Melbourne, Australia R32 Avstralija Trda podlaga Gasquet, Richard 3:1 60 46 75 63 07/10-05 Open de Moselle, Metz, France Četrtfinale Evropa Trda podlaga Monfils, Gael 0:2 67 26 15/10-04 Open de Moselle Četrtfinale Evropa Trda podlaga Gasquet, Richard 2:0 75 61

Share this post


Link to post
Share on other sites

01.30 Jones - Kyrgios 1 1.5 8/10 bet365

 

Meč između 300 na atp-u jonesa i 843 plasiranog mladiča Kyrgiosa, koji je ovdje svladao jeonga i kleina, a jones pobjedio puno poznatieg polanskog i feeneja. Polansky je ove godine jako napredovao, i igra puno bolje od prošlih godina, gledao sam ga protiv mannarina i bogomolova - on je 178 na atp-ju, tako da je bila ta pobjeda protiv njega, koji drži jako dobro svoj servis, surprise na ovom turniru. jones je ove godine svladao puno bolje igrače od australca, pobjedio je melzera, hanescua, a namučio i monfilsa u aucklandu, tako da je ovdje jako velik favorit. Ove godine ima omjer pobjeda i poraza 6/2, a australac 2/2. U kvalama na australian openu je jones došao do trečeg kola a kyrgiosispao u prvom. očekujem pobjedu u 2 niza, a li odigrat ču sigurniju okladu na jonesa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...