Jump to content
Sign in to follow this  
micha

08.02.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 15:00
Naziv para: SV JF Ried(2,5)-CZ Beograd
Tip para: vise
Tečaj: 1.600

 

:uredu:   0-3

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

 

Vrijeme odigravanja: 20:00
Naziv para: Clermont - Le Mans/Total Goals Scored 2.5
Tip para: over
Tečaj: 2.300

 

:nije:   1-1

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

13:00 Velež Mostar - HNK Čapljina, tip: manje od 2.5 gola @ 2.15, bet365, 8/10  

U sklopu priprema za novu sezonu ekipe iz BIH se pripremaju u Međugorju, Mostaru ili u Istri. Velež će svoj meč sa drugoligašem Čapljinom da odigra (prema najavama) u Međugorju, takoreći na neutralnom terenu. Moj tip za ovaj meč je da će biti manje od tri gola. Razlog je vrlo jendostavan jer igrači Veleža mi ne djeluju kao napadački sastav i čak sam igrao X2 na Čapljinu uz odličnu kvotu 3.00. 

Veležu je ovo osmi meč tokom priprema koje ima u Hercegovini i tek je prije dva dana upisao prvu pobjedu protiv drugoligaša Kozare sa 3-0. Velež je taj meč igrao u sastavu: Oštraković, Škaljić, Mahinić, Nuhić (Šišić), Mehremić, Marić, Zuhrić, Serdarević, Pliska, Okić i Letić. Velež je igrao sljedeće mečeve:

Velež - Kozara (drugoligaš) 3-0 (06.02.2013.) 
Velež - Olimpic 0-1 (05.02.2013.)
Velež - Sarajevo 0-1 (02.02.2013.)
Velež - Priluk (trećeligaš) 0-0 (30.01.2013.)
Velež - Široki Brijeg 1-3 (26.01.2013.)
Velež – Željezničar 1:2 (24.01.2013.)
Velež - Branitelj (niželigaš) 0-1 (22.01.2013.)

Inače Velež je u Premier ligi BIH na polusezoni zauzeo 12 mjesto sa samo dva boda više od zone ispadanja, do je Čapljina u Prvoj ligi FBIH (drugi rang takmičenja) na 10 mjestu. Prosjek golova Veleža u ligi je 2,87 dok Čapljina ima prosjek od 2,67. Velež od ponedjeljka pripreme nastavlja u Crnoj Gori i prema najavama i današnji meč bi mogao igrati sa kombinovanim sastavom.

Edited by emir1983

Share this post


Link to post
Share on other sites

16:30, Brann - Molde, tip vise od 3,5 gola @ 2.35, Bwin, 8/10 

Prijateljska utakmica u okviru priprema norveskih ekipa za predstojece prvenstvo,
koje pocinje sredinom marta ove godine. Vec ranije sam pisao o norveskim
ekipama kako igraju napadacki i ifanzivno, pa je tako u prethodnih
nekoliko dana 4 meca norveskih ekipa zavrsilo sa over 3,5 gola. Dva su
mec od tih zavrsili i sa 7+ golova. Nista cudno, kada su norvezani u
pitanju, jer su vec godinama prepoznatljivi po takvom nacinu igranja
fudbala.


Brann i Molde su stari rivali iz elitnog takmicenja Norveske lige. Molde je
aktuelni sampion, dok je Brann proslu sezonu zavrsio na 6.mjestu. Ove
dvije ekipe u ligi su se sastajele mnogo puta, na zadnjih 5 meceva u
ligaskim takmicenjima je uvijek bilo dosta golova:


02/09/12   ELI   Brann   4 - 1   Molde  
09/04/12   ELI Molde   2 - 1   Brann  
11/09/11   ELI   Molde   2 - 2 Brann  
25/04/11 ELI   Brann   1 - 3   Molde  
01/08/10   ELI   Brann   1 - 1   Molde

Kao sto se moze vidjeti na 3 meca od 5 je bio over 3,5 gola i na svih 5 meceva su obje ekipe dale gol.

Molde je do sada u pripremnom periodu igrao na turniru Copa del Sol i na 2 od
3 meca je bilo 4 i vise golova, dok je na jednoj bilo manje. Inace
prosjek datih i primljenih golova Moldea u ligi prosle sezone je bio oko
3 gola po mecu.


Brann je do sada na pripremama odigrao 3 meca i na jednom mecu je bilo 4 i
vise golova protiv Las Palmasa u Spaniji. Brann je u prosloj sezoni bio
vedeci tim u ligi sa prosjekom datih i primljenih golova 3,57 golova po
mecu.


Ovo je prijateljska utakmica i ocekujem da obje ekipe igraju opusteno, bez
pritiska i da pokazu koliko mogu, a sa takvim pristupom ocekujem da se
mreze tresu vise puta na obje strane. Moja prognoza je da na ovom mecu
pada najmanje 4 gola.

 

FT 2-2 :uredu::icon_razz:

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odigrao sam Iran 1 :   Under 2,5 gola @1.70

 

Teraktor-Sazi 0 - 0

Malavan  47 mi

Zasad dobro :48thumbsup:

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites
20:00, Monaco - Le Havre, tip x2 @ 2.00, expekt, 8/10
 
Francuska druga liga, liga broji 20 klubova...ovo je susret 24.og kola izmedu drugog Monaca i sedme ekipe Le Havre. Mogli bi reci i derbi kola. Monaco ima 44 boda, isto kao i vodeci Nantes... dok Le Havre ima 34 boda...Nista to nije nedostizno..ima jos prilicno kola da se odigra do kraja... Le Havre ima omjer 9-7-7, u gostima 3-4-4 (sto je u ovom slucaju dobro jer vidimo da vise remizira i pobjeduje nego gubi u gostima). U derbiju kao sto je ovaj kvota od 2.00 na 66% ishoda mi se cini kao value koji treba ispratiti. Monaco kod kuce ima 5 pobjeda u 12 utakmica (uz 6 remija i poraz). Liga je opcenito gledajuci vrlo izjednacena tako da ni taj domaci teren nije neka ogromna prednost. E sad, sto se tice forme - tu je Le Havre isti kao i Monaco - oni u zadnjih pet susreta imaju 3 pobjede, remi i poraz. Tri zadnje pobjede su ostvarili vrlo uvjerljivo (u posljednja tri kola)..i to 0:3 u kupu protiv nizeligasa Avenira..zatim 0:1 protiv Ajjacioa i 3:0 protiv Dijoma..znaci nisu primili gol u zadnje tri utakmice. Monaco sa druge strane ima 3 pobjede i 2 remija. Remizirali su sa Lavalom i Guingampom. A recimo Laval je 18. ekipa na ljestvici. Kad i Laval moze uzeti bod onda mislim da bi morao i objektivno gledajuci bolji Le Havre. U zadnjih medusobnim susretima je Le Havre bolji - h2h je na njihovoj strani - imaju 2 pobjede, remi i 1 pobjeda Monaca. Zadnja utakmica ostala je 2:1 za Le Havre. Eto, sve u svemu, utakmica je izjednacena, dvoznak mi se cini kao dobra opcija, jos je uz to Le Havre u solidnoj formi u zadnje vrijeme, imaju dobar niz, h2h na njihovoj strani...Sretno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:00, Emelec (-1.0) - Dep. Cuenca, Tip para: H1 @ 2.45, Expekt, 3/10 


Emelec pobedjuje sa bar 2 gola razlike
Mec iz Ekvadorske lige u kome se Sastaju domaci Emelec i Deportivo Cuenca
Iako je tek trece kolo opredelio sam se da igram ovo H1 jer Emelec je krenuo zestoko u sezonu , u prva dva meca dve jako ubedljive pobede u prvom kolu na svom terenu su pobedili Macaru sa 3-0 na svom terenu a u drugom u gostima sa 4-0 U. Catolica i ocito ce se i ove sezone boriti za prvo mesto na tabeli.
Oni su prosle godine osvojili titulu pobedom nad LDU sa 2-1 i 1-0 a u regularnom delu u prvom su bili treci sa zaostatkom od samo jednog boda za prvim dok su u drugom delu bili drugi sa istim brojem bodova 37 ali je Barcelona imala 45 medjutim kada je dosao play off tu su pokazali svoju snagu i osvojili titulu , u oba prvenstva su bili odlicni na svom terenu 7.2.2. i 9.1.1, sto ce ocito nastaviti i ove sezone 
Dep. Cuenca je odigrao samo 1 mec i izgubio u gostima od El Nasionala sa 3-1 u gostima
U prvom delu prosle godine su bili peti i tada su bili solidni u gostima 5. 2.4.
dok su u drugom delu bili deveti a u gostima su imali znatno losiji ucinak 2.2.7.
U medjusobnom mecevima na ovom terenu od zadnjih 13 meceva 7.4,2.
Dakle uzimajuci sve u obzir i odlicnu formu Domacih mislim da ce nastaviti u tom stilu i pobediti ubedljivo a bar sa dva razlike iako je moguce i vise

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...