Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

09.02.2013.

Recommended Posts

Dobro jutro.....

 

Danas moramo dobro odigrati baš u zimskim sportovima.....Nadajmo se opet dobrog klađenja kao u srijedu kad sam sve pogodio....

 

Moji prijedlozi budu ukratkom...

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutarnji pozdrav društvu! :57bye:

 

Uspjeha i danas! :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

07:30, Melbourne Heart - Perth Glory, tip 1 @ 2.35, Expekt, 8/10

 

20.olo Australijske A League u kojem se sastaju Melbourne Hearti i Perth Glory. Moram biti iskren da me iznenadila ovako visoka kvota na pobjedu domacina, pa je to jedan od glavnih razloga zasto igram ovaj par. Ocekivao sam kvotu maksimalno do 2.00 ili oko 1.85-1.90, ali ovako je jos bolje i ne zelim da ovaj mec propustim.

 

Melbourne Heart se nalaze 7.mjestu sa 21.osvojenim bodom i imaju isto bodova kao i brisbane, koji je na 6.mjestu i to mjesto vodi u play off. Melbourne ove sezone igra jako dobro kuci, dok su u gostima jako losi i kada bi popravili igru na strani, sasvim sigurno bi bili jedan od kandidata za tiulu. Kod kuce imaju omjer od 5 pobjeda i 2 remija i 2 poraza uz gol razliku 17:11. Na zadnjih 5 utakmica kod kuce imaju 4 pobjede i 1 poraz, a taj poraz su dozivjeli od gradskog rivala Melbourne Victory, koji vode veliku borbu za 1.mjesto i trenutno su drugi na tabeli. Inace Hearti su u seriji kod kuce sa 3 uzastopne pobjede. U proslom kolu su porazeni od gradskog rivala Victory sa 2-1 i taj mec su igrali u gostima, pa je sada odlicna prilika da sa pobjedom dodju na poziciju koje vodi u play off, jer im u goste dolazi najlosija ekipa u ligi.

 

Perth se nalazi na posljednjem mjestu u ligi sa 19 osvojenih bodova. Mali je zaostaka za heartima, samo 2 boda, ali njihova igra na strani je malo reci ocajna. Imaju omjer 1-1-7 uz gol razliku 5:11. na zadnjih 6 utakmica u gostima imaju 5 poraza i 1 pobjedu. Oni su vec igrali protiv Melbourne Hearta i bili porazeni sa 1-0. taj mec se igrau decembru 2012.godine i tada je Melbourne bio domacin. Inace Perth je u uzasnoj formi. Na zadnjih 7 prvenstvenih utakmica nemaju pobjedu, imaju 2 remija i cak 5 poraza. Slobodno mogu reci ocajna forma.

 

kvota na pobjedu Melborne Hearta je odlicna i sudeci prema trenutnoj formi ekipa i kvaliteti, ovdje se nista drugo ne namece osim keca i pobjede domacina. dakle moj tip je pobjeda Melbourne Hearta.

 

FT 2-0 :uredu:

 

Nema nista ljepse nego dan zapoceti lijepim pogotkom :icon_razz:

 

Dobro jutro svima i danas pun pogodak zelim :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dinno,

 

Ti  si bas poranio i bio uspesan :48thumbsup:

 

:icon_eek:

 

hehe.... ovo sam sinoc odigrao, kada sam pisao analizu za ovaj mec :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe.... ovo sam sinoc odigrao, kada sam pisao analizu za ovaj mec :50yes:

 tako je to kad imas dojave :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...