Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

11.02.2013.

Recommended Posts

Pozdrav društvu! :57bye:

 

Danas na Kvarneru snježi. :58cold:

 

Uspješan dan! :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro

 

 

ovo bi trebao biti poklon 

 

http://www.bet-club.com/forum/topic/26595-11022013/#entry348192

 

13:30 Lokomotiv Moscow - FK Sloboda Uzice, tip: 1 @ 1.90, bet365

 

13:30 Lokomotiv Moscow - FK Sloboda Uzice, tip: 1/1 @ 3.10, bet365

 

Neka mišljenja o Slobodi od ljudi iz Srbije?

 

To je prijateljska utakmica, a još se igra na Cipru. Tko zna u kakvom sastavu i pod kakvim uvjetima (raspoloženje, opijati, mafija) će momčadi nastupiti. Primamljivo, ali .... :icon_neutral: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima i puno srece danas!

 

Dwiz, ima li sta novo od Bwina, vezano za nagrade za 12.mjesec?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je prijateljska utakmica, a još se igra na Cipru. Tko zna u kakvom sastavu i pod kakvim uvjetima (raspoloženje, opijati, mafija) će momčadi nastupiti. Primamljivo, ali .... :icon_neutral:

 

To sam sve naveo, da je prijateljska, da se igra u gradiću Larnaca na Kipru i napisao sam sastave... Samo me zanima mišljenje ljudi iz Srbije o Slobodi iz Užica. Koliko pratim ušli su u Jelen Super ligu nakon fuzije sa Sevojnom.

 

A jučer je Lokomotiva pobjedila češki Liberec sa 3-1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti tu ništa nemogu pomoći znaš da nepratim taj čudan sport :77tooth:  znam samo gde im se stadion nalazi!

 

Kvota je u velikom padu i svašta može biti što je Gazda rekao samo da se ne umešaju neke više sile zbog kojih i nepratim Fudbal... :whaat:

 

Inače ispratio sam te  pa se drži  :icon_evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam sve naveo, da je prijateljska, da se igra u gradiću Larnaca na Kipru i napisao sam sastave... Samo me zanima mišljenje ljudi iz Srbije o Slobodi iz Užica. Koliko pratim ušli su u Jelen Super ligu nakon fuzije sa Sevojnom.

 

A jučer je Lokomotiva pobjedila češki Liberec sa 3-1.

Solidna ekipa sa dobrom odbranom  ali pitanje  je koliko mogu pruziti ( i koliko hoce) protiv jacih i kvalitetnijih igraca Lokomotive>

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

3-1 Lokomotiva 77 minuta

 

Temu 'Analize Februar' koju si otvorio u Insiderima nema veze sa onim šta bi tamo trebalo biti. U podforumu 'Insideri' trebaju biti informacije za događaj koji će se dogoditi, a ne za ono šta se događa ili se dogodilo. Post kojeg si ovdje postavio trebao je biti tamo pod temom 'Nogomet' sa linkom na analizu. Morat ću temu 'Analize Februar' preurediti i preimenovati.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bravo emir za Lokomotiv...   takvi tipovi idu u Insidere ...  jer si manje-vise upoznat sa ovom drugom ekipom, znas da je losa.. i da je mozda i B ekipa Lokomotiva bolja od njih...  Crni je to ispratio (a sam ne bi vjerovatno igrao)...  tip prosao, svi zadovoljni   :kahva:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...