Jump to content
Sign in to follow this  
micha

12.02.2013.

Recommended Posts

za Southport se i ja zeznuo bilo je ocito da nemastaju jer su vec ranije imali prelaze a imali igraca vise , uplatio malo i cekao da skoci kvota i taman kad sam krenuo da pojacam zatvorili mi pred nosom ponudu posle sam uspeo da uhvatim over golove ali se opet zeznuo dok 4-1 mislio da ce doci 7+ i ne stignem da odigram 

ali dobro yeovil uhvatio 1 i golove tima over 1.5 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Engleska, Northern ( Evo -Stik) liga

20:45 Frickley Athletic - FC United of Manchester @ 2 @ 1.72 - unibet :uredu:

 

 

Liga Šampiona

20:45 Celtic - Juventus  @ 2 @ 1.78 :uredu:

 

 

Liga Šampiona

20:45 Valencia - Paris SG, @ 2 @ 3.15 Bwin :uredu:

 

100%-ni učinak danas !  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites
01:30,  U. De Chile - LaraTip : U. De Chile -1.5 @ 2.00, Pinnacle 3/10
 
Pocinje grupni deo Copa libertadores u kome sam prosle godine imao puno uspeha ocito je Evropske lige jako tesko pogadjati i kadase cimni da je nesto fix dana ono dodje kontra ali kod juznoamerikanaca je mnogo lakse pogoditi jer je raqzlika u kvalitetu cesto toliko ocita a dolazi uglavnom realno.
U. De Chile je jedna od ekipa koje sam forsirao i prosle godine kada su igrali u polufinalu Copa libertadores gde su izgubili u dvomecu od Boce sa 0-0 i 0-2 a u grupi su bili ubedljivo prvi sa ucinkom 
6 4 1 1 11:6 13 a na svom terenu su imali sve tri pobede sa gol razlikom 9-3
Kasnije su prosli Dep. Quito  gde su u gostima izgubili sa 4-1 ali kuci su pobedili sa 6-0
U cetvrfinalu su igrali sa Libertadom u gostima 1-1 a kuci su pobedili sa 2-1 
dakle osim meca sa Bocom sve su pobedili na svom terenu a vecina je bila ubedljivo jer U. Chile na svom terenu igra jako napadcki i ne staju ni minut, imaju brze igrace i ne drze puno loptu kao Brazilci koji svaku loptu over po 10 puta oni svaku loptu guraju napred igraju fanaticno a publika im je veliki vetar u ledja.
Sezonu pre toga su osvojili copa Sudamericana i u ovo takmicenje opet ulaze sa zeljom da stignu do finala iako je konkurencija kasnije izuzetno jaka 
O Lari u Venecualanskom fudbalu neznam puno ali u svakom slucaju su mnogo slabiji od Chileanaca 
prosle sezone nisu ucestvovali u Copa libertadores i samim tim nemaju potrebno iskustvo a obicno takve ekipe sluze za gol razliku 
U grupi su jos Argentinski New old Boys i Olimpija iz Paragva koji su mnogo ozbiljniji rivali od Lare i mislim da ce U. Chile u ovaj mec uci sa puno motiva i svom snagom nastojati da zabeleze ubedljivu pobedu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...