Jump to content
Sign in to follow this  
Almiric

17.02.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 18:00
Naziv para: Dinamo Zagreb-HNK Rijeka
Tip para: 1
Tečaj: 1.500

 

:uredu:   4-1

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet 

 

Vrijeme odigravanja: 14:30
Naziv para: PEC Zwolle - Feyenoord/Total Goals Scored 3.5
Tip para: over
Tečaj: 2.950

 

:uredu:   3-2

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:00, Cobreloa - Huachipato, tip 1 @ 1.96, Pinnacle, 8/10

 

U 4.kolu Cileanske Primere sastaju se Cobreloa i Huachipato. Iskreno ne poznajem nesto previse Cileansko prvenstvo, ali mi je ovaj tip zapeo za oko, kada sam pogledao statistiku ove dvije ekipe. Naime, gosti nisu pobijedili domacina Cobrelou punih 13 godina, mislim na utakmice koje su se igrale izmedju ova dva tima. kada je Cobreloa domacin. Zadnja pobjeda je bila 04.11.2001.godine. Od tada su odigrali 14 utakmica i Cobreloa je slavio 10 puta, dok su 4 meca zavrsila nerijeseno.

 

Inace na samom pocetku sampionata Cobreloa jos nema poraz. Iz tri odigrana susreta imaju 2 pobjede i 1 remi uz gol razliku 9:3, dok sdruge strane gosti nemaju pobjedu uz 3 odigrana susreta. Imaju 2 poraza i 1 remi uz gol razliku 0:5. Dakle, oni jos nisu postigli pogodak u novom sampionatu. Od ova 3 meca, gosti su dva susreta igrali kuci i nisu uspjeli postici gol, dok su u gostima dozivjeli tezak poraza od 3-0. Huachipato je igrao prije 4 dana tezak mec u okviru Copa Libertadores u kojem su na opste iznenadjenje slavili kod Gremia sa 2-1, pa su sasvim sigurno dosta umorni od ovog meca, sto bi takodjer bila prednost Cobreloe.

 

Kvota na pobjedu domacina je odlicna i na osnovu ovih podataka, koje sam napisao, zaista se nista drugo ne namece osim pobjede Cobreloe. Moj tip je kec.

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00, Ferreira - Nacional, tip 1 @ 2.15, bet365. 8/10

 

Ferreira prozivljava najbolje trenutke u ovoj sezoni. Nakon velike pobjede nad bragom u prolsom kolu na gostovanju 3-2, potpuno su se ucvrstili na 3.poziciji, koja vodi u doigravanje za ligu prvaka, sto je sasvim sigurno veliki uspjeh i sigurno ni najveci optimisti nisu ocekivali da ce Ferreira ovako igrati u ovoj sezoni Portugalske lige.

 

Oni imaju 34 boda, sto je 4 boda vise od Brage, izravnog konkurenta za to trece mjesto i danas bi sa nova 3 boda Ferreira potpuno ucvrstila to mjesto i onda bi mogli laganije i bez tolikog pritiska igrati u nastavku. No, ima jos dosta do kraja sampionata, ni Braga se nije predala, pa je Ferreiri svaka pobjeda dobro dosla i sigurno nece biti opusanja. Kod kuce igraju dosta dobro, imaju 4 pobjede, 3 remija i samo 1 poraz, koji su dozivjeli protiv Benfice, ali to i nije tako strasno, imajuci u vidu da su Benfica i Porto neprikosnoveni u Portugalu. Na 18 odigranih utakmica Ferreira ima samo 2 poraza, drugi poraz du dozivjeli kod Porta. Dakle dva poraza od ubjedljivo najbolji ekipa lige Porta i Benfice i niko im do sada nije vise nanio poraz. Zaista impresivno i u velikoj je formi Ferreira. Ako izuzmemo poraz od Benfice kod kuce, oni imaju u seriji 5 pobjeda na domacem terenu, bez izgubljenog boda. U proslom kolu su savladali Estoril, nakon sto se mec nastavio sutradan zbog guste magle. Jos ako na ovo dodamo da su u boljoj formi od recimo jedne Benfice, onda vam je jasno o kakvoj se ekipi radi. Na zadnjih 6 utakmica imaju omjer 5-0-1 i po formi su drugi odmah iza Porta.

 

Nacional se nalazi na 11.mjestu sa 19 osvojenih bodova. imaju samo 4 boda vise od ekipa koje se nalaze u opasnoj zoni, pa njih sasvim sigurno u nastavku sampionata ocekuje borba za opstanak, jer su daleko od sigurnog mjesta. Oni u gostima igraju 3-0-6 uz gol razliku 10:15. Nakon 3 uzastopna poraza u gostima, oni su na proslom gostovanju pobijedili Setubal sa 2-0 i nakon toga su prepremili veliko iznenadjenje kada su na svom terenu igrali sa Benficom 2-2. Vrlo cudna utakmica u kojoj je Benfica vodila sa 2-1, da bi Naciona ipak izjednacio i dosao do velikog boda. Nacional ce biti oslabljen neigranjem Marcala, koji je na tom mecu dobio drugi zuti karton.

 

Ferreira je favorit u ovom mecu, ali ne i veliki, jer je Nacional pokazao u proslom kolu da su dobra ekipa, ali domacini ukoliko zele da ostanu tu gdje su sada, a to je trece mjesto i kvalifikacije za ligu prvaka, oni moraju pobjedjivati ovakve protivnike, kao sto je Nacional, jer su do sada pokazali da imaju kvalitet za tako nesto. Mislim da ce u tome uspjeti i moj tip je pobjeda Ferreire, vjerovatno sa jednim golom razlike.

 

FT 1-1 :nije:  Steta, vodila Ferreira dugo i primise gol :icon_mad:

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiorentina - Inter X2 @1.91 (bet365)

 

ovoliku kvota na dvoznak, gdje se sastaju dvije u najmanju ruku podjednake ekipe, vrijedi ispratit

Share this post


Link to post
Share on other sites

22:30, Ponte Preta - Santos, tip Over 2.5 Goals @ 1.826, Pinnacle,8/10 


Mec iz Brazilske Pauliste koja je sinonim za golove a pogotovo Santos koji i daje i prima dosta golova.
U pitanju je osmo kolo a Ponte Preta je iznenadjujuce prva na tabeli sa ucinkom 7  4  3  0  10 : 4  (+6)  15
Santos je treci sa ucinkom 7  4  2  1  15 : 9  (+6)  14
Iako Ponte Preta ima samo dva meca 3+ u zadnjem mecu je sa Ituanom koji je jako slab sa golovima igrao 3-3 
Santos ipak nezna da igra meceve sa malo golova od 7 meceva cak 6 su bile 3+ a jedina koja nije bila je upravo sa Ituanom.
Mislim da ce u ovom mecu Santos biti taj koji diktira igru ali oni imaju i slabu odbranu koja moze primiti i po 2-3 gola od svakoga pa su tako u zadnjem kolu na svom terenu od Pauliste primili 3 gola na svom terenu a na prethodna dva gostovanja izuzimajuci Ituano  od Linensesa i Bragantina primili po 2 gola gde su i dali po 2 gola a sam Neymar moze dati 2-3 gola tako da ocekujem otvoren mec sa dosta golova na obe strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

23:30, Oriente Petrolero - San Jose, tip 1 @ 1.68, Unibet, 8/10


Mec iz Bolivijske lige u kome se u sedmom kolu sastaju Oriente Petrolero i San Jose.
San Jose je ranije  vec odigrao svoj mec sa Bolivarom iz osmog kola zbog ucesca u Copa Libertadors odnosno 14.02. kada su izgubili na svom terenu sa 2-1 a danas ce priliku dobiti rezervisti jer trener zeli da prvotimci odmorni sacekaju duel 21.02. sa branicem titule Corintiansom iz Brazila 
Dakle iako je San Jose osim tog poraza od Bolivara dobro startovao ostvarivsi dve pobede na svom terenu a u gostima je jednu pobedio i 3 igrao nesreseno ovo je sasvim druga situacija jer sam vec ranije p[isao da u Juznoj Americi timovi retko imaju dobre rezerviste i to sebi mogu priustiti samo neki zaista jaki klubovi u Brazilu ili nekim jacim zemljama.
Oriente Petrolero je odlicno startovao u novoj sezoni oni su trenutno drugi na tabeli a na svom terenu imaju obe pobede , nad La Pazom sa 3-2 i Aurorom sa 3-0
u gostima imaju po dve pobede i poraza pobeidili su Strongest i Club Petrolero a izgubili su od Potosija i od Bolivara
Medjusobni mecevi su jos nesto sto me uverava u pobedu domacih jer od 22 meca 15 su pobede Domacih a 7 Neresene dakle bez poraza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...