Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

16.02.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 01:05
Naziv para: New York Islanders - New Jersey Devils
Tip para: New Jersey Devils
Tečaj: 2.450

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hockey, NHL21:00 CET (16/02/2013)Florida Panthers - Tampa Bay Lightning(Money Line)Pick: Tampa Bay Lightning :uredu: Odd: 1.87Bookie: MarathonbetStake: 4/10Večeras se u Office Depot Center - (Sunrise, FL) sastaju domaći    Panthersi (4-6-3) i gostujući    Lightningsi (6-6-1)...U ovaj derbi Floride oba tima ulaze u jako lošim formama Panthersi imaju tri vezana poraza dok Lightningsi imaju čak 6 vezanih poraza i u ovom meču bi ja probao sa pobedom Tampe ML.Panteri igraju jako loše odbranu imaju katastrofalan prosek od čak 3.56 gola po meču prvi golman J. Theodore brani takođe loše sa (3.14 GAA, .899 SV%).Dok napad takođe izuzetno loš sa prosekom od samo 2.23 golova po meču napad sa ne previše kvalitetnih napadača sa par solidnih hokejaša ali od njih se očekivalo mnogo više nepružaju očekivane partije.Sa druge strane Munje koje su počele sezonu sjajno upali su u krizu rezultata iz koje nikako nemogu da izađu.Svakako je najveći problem odbrana ekipe koja dobija skoro tri gola po meču ali svakako da je njihovo najajče oružije strašan napad koji zabija fenomenalnih 3.77 golova po meču tu su sjajni S. Stamkos,V. Lecavalier,M. St. Louis,C. Conacher tim prepun sjajnih igrača.Problem je što Tampa igra očajno u gostima i nevolim da ihigram na gostovanjima ali i tome jednom mora da dođe kraj a ako protiv nekog znaju da igraju su sigurno Panteri protiv kojih imaju pet vezanih pobeda -01/29/13  TB 5 - FLA 2  02/04/12  TB 6 - FLA 3  11/26/11  TB 5 - FLA 1  11/25/11  FLA 1 - TB 2 (OT)  11/06/11  FLA 3 - TB 4 (SO)Uzimam pobedu  Lightningsa ML za manji ulog.....

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hockey, NHL
01:05 CET (17/02/2013)
Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers(Money Line)
Pick: Philadelphia Flyers
Odd: 2.37
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 4/10


Večeras se u Bell Centre -( Montreal, QC) igra meč između domaćih  Canadiensa (8-4-1) i gostujućih    Flyersa (6-8-1)...
Habsi su odlično otvorili sezonu iznad svakih očekivanja ali po meni iako su zabeležili dve pobede ipak oni polako padaju i pitanje je kad će početi silaznu putanju jel ipak po meni nemaju tim koji može da dugo izdrži u vrhu tabele možda i grešim no videćemo.
Ja ću na ovom  meču probatida tražimpobedu Flayersa ML kvota je sjajna i vredna rizika.
Zašto kažem da su Habsi u silaznoj putanji više i nedrže tako sjajan prosek  odbrana popušta sada su na 2.41 golova po meču dok napad je užestokoj silaznoj putanji ko prati NHL imali su prosek od preko 3.5 gola po meču rekao sam tada da neće dugo biti na takom proseku jel nemaju tako moćan napad a sada su na samo 2.69 držao ih je izuzetan Power Play koji je sad na samo 21.54% a jedno vreme je bio načak 34%!!!
Večeras će njihova odbrana biti dosta oslabljena neće biti stuba odbrane prvog golmana sjajnog C. Price kojije povređen i posle dužeg vremena na gol će P. Budaj samo dva startaove sezone uz kriminalnu statistiku (4.32 GAA, .866 SV%) .
Iako napad ima par kvalitetnih igrača ipak nema veliki broj kvalitetnih igrača i uz PP velika pomoć napadu je svakako i to da je odbrana dala čak 8 golova ali to jevećinom bilo u početku sezone ali sad je sve manje golova defanzivaca.
Sa druge strane Flayersi neigraju sjajno u početku sezone posebno na strani ali mislim davečeras nisu bez šansi.
Zasadni odbrana im nije sjajna na skoro 3 gola po meču iako golman I. Bryzgalov nebrani tako loše.
Ali svakako se od napada mnogo više očekivalo u kojem imajupar sjajnih igrača C. Giroux,M. Read,J. Voracek,W. Simmonds,...
Flayersi imaju tri vezane pobede nad Habsima-

03/24/12  PHI 4 - MON 1  
12/15/11  MON 3 - PHI 4  
11/25/11  PHI 3 - MON 1

I čak 6pobeda u njihovih zadnjih 7 mečeva.
Uzimam Flayerse ML.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...