Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

18.02.2013.

Recommended Posts

Sad sam zvao Telemach da ukinu i vama. Pa ne može to tako, vi možete, mi ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si najbučniji a ništa para nemaš na online kladionicama, niti imaš neku nagradu / bonus da pokupiš. Isto kao da se buniš što je u Nepalu poskupilo gorivo za 7.5 %. Toliko se tebe tiče ova odluka  :icon_biggrin:

Ova ti je dobra  :48thumbsup:

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam zvao Telemach da ukinu i vama. Pa ne može to tako, vi možete, mi ne.

 

I ja sam zvao Vodovod da vama zavrnu ventile, sad smo 1-1  :icon_surprised:

Edited by emir1983

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj Dino, to je prdimahovina od odluke, šuplja, glupa odluka od koje nema ništa.

 

Almiric me sa posla zvao u petak da mi saopšti tu odluku a glas mu je bio kao da će sutra se ispaliti za Njemačku jer se ovdje više ne može kladiti  :77tooth:

 

Panika bez razloga  :48thumbsup:

 

Eto sta pisu pojedini  a ja ih zovem da im ne bi ostale zaledjene pare ccccc ne mozes sa ovima s memli strane grada izaci na kraj, nikako, fakat im je jaka ona vlaga :)

Ti si najbučniji a ništa para nemaš na online kladionicama, niti imaš neku nagradu / bonus da pokupiš. Isto kao da se buniš što je u Nepalu poskupilo gorivo za 7.5 %. Toliko se tebe tiče ova odluka  :icon_biggrin:

mislim na buducnost  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam zvao Telemach da ukinu i vama. Pa ne može to tako, vi možete, mi ne.

 To Hare, i ja cu zvati telemach da im ukinemo ovo  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da se to samo  dize prasina.I kod nas (Srbija) je to bilo aktuelno  prosle godine pa sam je za svaki  slucaj vec nasao resenje ( preko rodjaka u Podgorici).No  na srecu  nista od toga  se nije desilo.nadam se da ce toi koda vas tako biti. :48thumbsup:

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 To Hare, i ja cu zvati telemach da im ukinemo ovo  :icon_biggrin:

 

Slabo vi to zovete, još se klika na bwinu, bet365, Expektu........  :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sve povukao, jos mi je ostalo nekih 60 eura na bet365.... nadam se da RS nece jos ovo uraditi i ja zadovoljan :50yes:

 

dragi Dino ne nasjedaj na jeftine novinske patke, kakva blokada i gluposti............ da se kladimo da ni minute neće biti blokirane pomenute stranice.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da se to samo  dize prasina.I kod nas (Srbija) je to bilo aktuelno  prosle godine pa sam je za svaki  slucaj vec nasao resenje ( preko rodjaka u Podgorici).No  na srecu  nista od toga  se nije desilo.nadam se da ce toi koda vas tako biti. :48thumbsup:

 

:icon_eek:

 

apsolutno tako........ tresla se gora, a rodio se miš................... ako se i miš uopšte rodi  :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto sta pisu pojedini  a ja ih zovem da im ne bi ostale zaledjene pare ccccc ne mozes sa ovima s memli strane grada izaci na kraj, nikako, fakat im je jaka ona vlaga :)

mislim na buducnost  :48thumbsup:

 

misliš na budućnost?

 

baš imaš hrpu opravdanja za ovaj mjesec.......... početkom marta se cadi kako si bio pod stresom zbog odluke da se zabrane online kladionice i da si igrao bezveze u februaru  :icon_razz::icon_razz::icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...