Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

23.02.2013.

Recommended Posts

eto ga, naslutio sam...1:o za Deportivo....cim sam vidio kako igraju bez Ronalda, bilo mi je sve jasno...ovo je samo logican slijed dogadjaja...Uh jedva cekam da dodju na Old Trafford...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došlo je vrijeme da trener Reala pakira kovčege...

 

Ma dobro to sto nije stavio Ronalda je logicno,jer ima dva duela sa Barcom i jedan sa UTD/om  a u ligi ne moze svakako nista...ali mene cudi da i bez njega a sa ovim sastavom sto igra trenutno,oni uopste ne odaju dojam top ekipe, pa svi njegovi igraci bi igrali u svakom drugom klubu osim Barcelone...dajete bio kojem treneru nejgove igrace i bez Ronalda, udarali bi se nogom u guzicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro to sto nije stavio Ronalda je logicno,jer ima dva duela sa Barcom i jedan sa UTD/om  a u ligi ne moze svakako nista...ali mene cudi da i bez njega a sa ovim sastavom sto igra trenutno,oni uopste ne odaju dojam top ekipe, pa svi njegovi igraci bi igrali u svakom drugom klubu osim Barcelone...dajete bio kojem treneru nejgove igrace i bez Ronalda, udarali bi se nogom u guzicu...

 

Jedan igrač Reala vrijedi koliko i čitava momčad Deportiva.

Očito imaju previše para pa se preseravaju na terenu i izvan njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan igrač Reala vrijedi koliko i čitava momčad Deportiva.

Očito imaju previše para pa se preseravaju na terenu i izvan njega.

 

igraci su danas precijenjeni generalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav  :icon_surprised:

 

Jel se topi snijeg u Rijeci , treba mi pobjeda  :77tooth:

 

Bem ti Rijeku , vise ne igram ove jadnike  :icon_eek:  Scoria odlazi  :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz....

 

Ako ste kladili moje prijedloze iz zimskih sportova onda ste pogodili sve....Ja sam za svaki ulog uplatio 3 €....

 

http://www.bet-club.com/forum/topic/26732-23022013/

 

Svaka čast Roberte   :tzare: , svaka ti dala!  

Slabo od koga prepisujem,ali od tebe bi trebao početi ( dok se sneg nije otopio) :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došlo je vrijeme da trener Reala pakira kovčege...

 

 

I jeste! Nije mi jasno šta je on tu tražio . Najbolji trener medju onima koji misle ako igraju za Real iako im se za trčaranje po terenu plaća enormno velike cifre, da su uhvatili b... za m..a  ( cast retkim izuzecima) .  

 

Da su slušali Murinja  drugacija bi prica bila ( ali nisu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je bio ( bar za mene ) jedan od onih dana, kada mi je zao sto sam nesto uopste igrao. ali evo ga vec drugi ....  bice bolje! 

 

laku noć!

Share this post


Link to post
Share on other sites

slucajno ili ne i u prvoj utakmici u jesenjem dijelu sezone bio je prelaz  :icon_neutral:

 

ko zna? danas nista nije sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...