Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

25.02.2013.

Recommended Posts

Za danas imam dva teniska parova ali je par za fixove....

 

Vrlo dobar par za fix je Flipkens - Puchkova TIP 1 @ 1,20 - ulog po želji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

a drugi par je Cohen J./Piter K. - Oprandi R./Schiavone F. TIP 2 @ 1,35 - ulog po želji....

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

00.30 DOLGOPOLOV - DODIG ( +2,5 games ) 2 2.13 8/10 pinnacle

 

ukrajinca muči ozljeda, a dodig najviše voli igrat na sličnim turnirima ili u dvorani. ukrajinac je prvu godinu ovdje, a dodig, j prije 2 godine ispao u 1/4 finalu a prošle godine u 3,kolu.

Svakako u dvorani mi je najdraže igrat, iako mi je žao što ima malo takvih turnira. Vidi se da mi takvi uvjeti najviše odgovaraju, a zadnje vrijeme radim na tome da igram agresivnije. Takvim stilom sam pobjeđivao najbolje, poput Nadala i Tsonge, samo protiv takvih igrača je lakše igrati jer nemaš što za izgubiti - izjava od hrvata.Dolgopolov je peti nositelj. Prošli tjedan je bio njegov prvi turnirski nastup od Davis Cupa i mora se reći da je djelovao pomalo zahrđalo. Naravno, igrač njegovih kvaliteta i s prosječnim izdanjem može do četvrtfinala, makar se ne može reći da je imao problematičan ždrijeb. Nastup u Memphisu je otvorio pobjedom protiv Phaua koji se tek vratio nakon ozljede koljena, dok mu je Williams oduzeo set. dolgopolova muče leđa i vjerujem, da mu je bitnije u indian wellsu branit poene nego ovdje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...