Jump to content
Sign in to follow this  
Dinno

27.02.2013.

Recommended Posts

20:30, Admira - Salzburg, tip vise od 2,5 gola @ 1.76, Pinnacle, 8/10

 

Posljednja utakmica 22.kola Austrijeske Bundeslige u kojem se sastaju posljednjeplasirana Admira i drugoplasirani Salzburg. Dvije ekipe sa potpuno razlicitim ambicijama ulaze u ovaj mec. Admira grcevito trazi bodove spasa, jer im ekipa koja se nalazi na predzadnjem mjestu i koja ne ispada iz lige, bjezi svega 2 boda, dok Salzburg drzi drugo mjesto koje vodi u ligu prvaka i bjezi treceplasiranoj ekipi 3 boda. Veliki je zaostatak Sakzburga za vodecom Austrijom iz Beca, cak 12 bodova, pa je njima sasvim sigurno primarni cilj zadrzati drugu poziciju i mjesto koje vodi u ligi prvaka naredne sezone. Salzburg je sasvim sigurno veliki favorit n aovom mecu, ali je kvota na pobjedu Salzburga premala, plus igraju u gostima protiv davljenika, kojima su bodovi potrebni kao suho zlato, pa sam se iz tog razloga opredijelio na golove, jer i jednoj i drugoj ekipi su potrebni bodovi i sasvim sigurno da ce ici otvoreno na pobjedu.

 

Admira je u ocajnoj formi. Zadnju pobjedu su imali u oktobru prosle godine i od tada su odigrali 11 utakmica i zabiljezili cak 10 poraza. Zanimljivo je da su na zadnjih 5 utakmica uvijek igrali over 2,5 gola. Kod kuce imaju omjer 3-2-6 uz gol razliku 24:24, sto je preko 4 gola po mecu. Inace kada je ukupan prosjek datih i primljenih golova u pitanju, Admira se nalazi na prvom mjestu lige sa prosjekom od 3,64 gola po mecu.

 

Salzburg u gostima igra 6-2-2 uz gol razliku 21:11 ili skoro 3 gola po mecu. Inace Salzburg se nalazi na drugom mjestu po proseku datih i primljenih golova, odmah iza Admire, sa prosjekom od 3,48 gola po mecu.

 

Dakle imamo dvoboj dvije ekipe koje u prosjeku imaju oko 3,5 gola po mecu, pa nema sumnje da cemo i na ovom mecu vidjeti dosta golova i da ce ovaj prosjek nakon ovog susreta biti veci kod obje ekipe. Moj tip je da na utakmici padaju najmanje 3 gola, a mislim da ce ih biti i vise.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:00, Radnicki Nis - Novi Pazar, tip 1 @ 1.80,BET-AT-HOME , 8/10 

Ovo sam pisao pre dva dana  kvota  pala otad bila je 2 a sada moze da se nadje 1.85 u Mozzartu  do 1.90  Will Hil 


Iako se ovaj mec igra tek u Sredu postavljam ga vec sad jer je poceo nagli pada kvote a glavni razlog je problem Novog Pazara koji nije uspeo da resi sva dugovanja i kako sada stoje stvari nece moci da registruje pojacanja cak 16 novih igraca je doslo, njih je bilo puno jer ne mnogo igraca napustilo Novi Pazar cak 12 igraca medju kojima su vecinom bili nosioci igre Alivodic, Ristovic, Hadzibulic,Rnic,Damjanovic,Lukic,Rascic,Vusljanin, Mujdragic...
novi igraci nisu neki previse afirmisani a sigurno nisu ni uigrani a ako im zaista savez ne odobri registracije i igru bice to ogroman minus ali i ako im dozvoli bice im to opet problem jer trener je u zaista nezavidnoj situaciji jer mora da uigrava dve postave 
Novi Pazar je u prvom delu ostvario ucinak 15 3 6 6 17 : 20 (-3) 15
a u gostima 7 1 2 4 6 : 11 5 i bio deseti od 16 ekipa 
na pripremama su odigrali 6 meceva , 3 su igrali nereseno a 3 su izgubili
Radnicki je u prvom delu bio 12-ti sa ucinkom 15 3 5 7 14 : 27 (-13) 14
a na svom terenu 7 2 3 2 7 : 8
na pripremama su odigrali 5 meceva i 2 su pobedili a 3 su igrali nereseno mada su rivali osim Javora bili iz okoline poput Timoka 
ne cveta cvece ni u njihovo preduzece sto bi rekao Sojic i oni su imali problema tokom priprema jer su igraci dva dana strajkovali zbog plata ali to je manji problem od onoga koji ima Novi Pazar jer ni kod njih nema para za plate 
Oni nisu puno menjali tim, otisli su Randjelovic,, Pesic i Petrovic a dosli Dragicevic, iz Jagodine, Ljubinkovic iz Rada, Cicmil iz Buducnosti PG, talentovani Skuletic i Kesic iz Vojvodine i rekao bih da su jaci nego jesenas 
Trenera Aleksica je nedavno zbog porodicnih prolema nasledio Mrkic koji je ranije vec radio u Radnickom a obicno kada dodje trener svi zivnu jer zele da se dokazu uz domaci teren koji je u svakom slucaju prednost mislim da Radnicki ovo moze pobediti jer ce borba za opstanak biti zestoka a ovakvi mecevi sa sebi ravnima se moraju dobiti 
Medjusobno su igrali 5 meceva u Nisu a 3 je dobio Radnicki

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Ligu Srbije 

 

 

Skoro svi mecevi nase lige su za 0-2 tereni ce biti teski zbog kise i blata, mozda tu treba igrati neki sistem ili praviti dublove ako neko zataji ali mislim da moze 1 mec da bude over a ostalo sve under 
svi mecevi osim Zvezde pocinju u  14:00 h 
a svi mecevi mogu da se igraju X PP u nekom sistemu jer mislim da ce bar 4 biti X na Pp 
 
 
Radnički Niš - Novi Pazar
Stavio sam Analizu zasto sam igrao 1 a inace prica se za Radnicki Nis 1 jer je navodno i prvi mec bio 1 dogovoren zato sam i stavio analizu tako rano a igrao sam je singl jako jer Novi pazar ima problem sa licenciranjem igraca, mozda im dozvole da igraju ali nisam jos video sta je savez odlucio  ali mnogo su promenili tim i svi glavni igraci su otisli a novi treba tek da se uklope 
0-2 golova jako realno 
 
Radnički 1923 - Rad
Radnicki Kg isto moguce 1 za manji ulog ili sistem 
Rad je mnogo oslabljen glavni igraci otisli , imaju jako mlad tim a napad im je jako slab a posto ni Spalevic ne igra za Radnicki 0-2 je siguran 
 
Hajduk Kula - Jagodina
za Hajduk Kulu je moguce da saradjuju 1 na mali ulog ili u sistem , nezna se sta ce Jagodina ali oni najavljuju da hoce kup
0-2 golova je jako realno
 
Smederevo - Vojvodina
za Vosu pa sigurno su bolji od Smedereva otkako nema Bogdanovica tamo nema nista od njih on je ugovarao i sredjivao za bodove sada je zena predsednok kluba jeste ona bila reprezetativka u zenskom fudbalu ali je uletela u nesto u sta se ne razume mislim da je Smederevo glavni kanddat za ispadanje jer nemaju finansije niti tim a sada nemaju ni kupljene bodove 
2 i 0-2 jer nisu bili efikasni u prvom delu 
 
Donji Srem - OFK Beograd
meni je ovaj mec takodje sumnjiv jer je bilo u prvom dvojka mozda su napravili dogovor 3 za 3 OFK ima saradnju sa par klubova ali izgleda da je sa nekima prekinuo pa je mozda sa ovima napravio 
Donji Srem ima nekih izostanaka za ovaj mec 
2 za manji ulog ili sistem a 0-2 realno 
 
Spartak Zl. Voda - Sloboda Point
ovo mi je najmanje za igru mada Spartak otkad ima trenera Kurcubica igra mnogo bolje
0-2 gola 
 
18:30   Crvena Zvezda - Javor
Zvezdu ne volim da igram jer uvek dodje kontra pa bi onda bilo logicno da igram 1 a da dodje X2  
za Zvezdu znamo sta se sve radi samo da narod zivi bolje pa ce tako imati sigurno pomoc svih ali da zanemarimo to, igrali su dobro na pripremama, tim je skoro isti jedino je u odbrani problem jer Jovanovic i Maksimovic nisu u konkurenciji a Mladenovic ima kartone imaju imperativ pobede i verovatno ce pobediti ali je mala kvota 
Jagodina ima problem sa Golmanom branice rezerva i to moze da odluci 
sto se tice Javora jedan drug je pricao sa trenerom Javora pre par dana i oni ne dolaze da se predaju imaju osim Onjila imaju jos nekog Crnca u napadu za kojeg kazu da je opasan i probace iz kontri da nesto naprave a Zvezda ima zasad problem u odbrani 
meni ovo nije mec za igru ali ako bih igrao mozda 3+ jer ako Zvezda da rano gol bice otvoren mec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 20:30
Naziv para: Bayern München-B.Dortmund
Tip para: 1
Tečaj: 1.800

 

:uredu:   1-0

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00 Anorthosis Famagusta - Ayia Napa, Vrijeme prvog gola, tip: od 1. do 30. minute @ 1.50, Expekt, 8/10

Danas se na Kipru igraju mečevi 22 kola prve Divizije, a na stadionu Antonis Papadopoulos u Lárnaki se sastaju vodeći Anorthosis i Ayia Napa. Moj tip za ovaj meč je da će prvi gol pasti u prvih pola sata utakmice a razlog je vrlo jednostavan, Anorthosis je ovdje apsolutni favorit i ovo mu je najlakša utakmica sezone protiv ekipe koja je najmanje pokazala ove godine.

Anorthosis je nakon 21 odigranog meča prvi na tabeli sa 54 boda dok drugi APOEL ima 51 bod i ta dva tima su glavni konkurenti za titulu obe godine, dok je Ayia na pretposljednjem mjestu na tabeli sa 8 bodova iz 21 utakmice a ispod njih je ekipa Paphosa koja ima 6 bodova ali njima je savez oduzeo 9 bodova tako da bi po pravdi Ayia trebala biti zadnja. Oni su već ispali iz lige jer im opstanak bježi čak 7 bodova tako da su bez ikakvog morala i nije ni čudo da je današnja kvota na pobjedu Anorthosisa od 1,05 - 1,08.

Anortohis je ispao iz kupa Kipra jer ih je savladala Omonia ali prema saznanjima to je uprava uradila kako bi se potpuno mogli posvetiti osvajanju titule prvaka Kipra i to im je jedini cilj i danas kada im dolazi najslabija ekipa lige za očekivati je da vidimo od početka meča napade na gol slabašne ekipe Ayia. 

Anorhosis kod kuće ima omjer od 7-3-0 i gol razliku 25-7 dok Ayia u gostima ima 1-0-9 i gol razliku od 6-24. Jedinu pobjedu su imali protiv 12 ekipe na tabeli Alki sa 2-0. A što se tiče međusobnih duela, Anorthosis je mnogo bolji i imamo pobjede od 6-0 i 3-0, a i nisu imali previše međusobnih duela jer Ayia većinu vremena provodi u 2 ligi Kipra i posljednji put je igrala prvu ligu još 2006 godine, kada su kao i sada igrali samo jednu sezonu u društvu najboljih.

Edited by emir1983

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:00 FK Spartak Zlatibor - Sloboda Užice, tip: manje od 2.5 gola @ 1.70, bet365, 8/10

Jučer je započeo proljetni dio sezone Jelen Super Lige u Srbiji ali je odložen meč BSK Borča - Partizan tako da prve utakmice se igraju danas. Moj odabir je meč iz Subotice gdje se sastaju Spartak i Sloboda iz Užica te je moj odabir da će biti manje od tri gola na meču jer su ekipe koje imaju slab prosjek golova po meču, a tek je prvo kolo nove sezone i za očekivati je da golgeteri još nisu u punoj snazi. Također i loše vrijeme i tereni idu na ruku da ćemo gledati loš nogomet na terenima u Srbiji. 

Spartak je trenutno osma na tabeli, dok je Sloboda sedma ali je razlika samo u jednom bodu. Obje ekipe su u sredini tabele bez ozbiljnijih šansi i ambicija da se plasiraju u Europu ili bez straha od ispadanja jer imaju 10 bodova više od Radničkog iz Kragujevca. Sloboda ima gol razliku od 19-20 iz 15 mečeva dok je Spartak na gol razlici 21-16. Prosjek golova po meču Slobode je 2,60 dok Spartak ima 2,50. Od 15 odigranih mečeva Sloboda i Spartak su po devet puta imali opciju manje od 3 gola. 

U međusobnim duelima je prednost uvijek bila na starni domaćina ali u zadnja 4 meča uvijek je bilo manje od tri gola s tim da je zadnji meč u Subotici završio 0-0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

FK Donji Srem - OFK Beograd  2@2.20

 

:icon_eek:

ovo  sam promasio 0-0  :nije:

 

al  zato pogodak na:

 

Vrijeme odigravanja: 14:00

Naziv para: FK Smederevo - Vojvodina

Tip para: 2

Tečaj: 1.650 

 

1-2 :uredu:

 

:icon_eek: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

16:15 Al Ain - Al-Hilal @ 1 @ 2.50  :uredu:

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00 Sepahan - Al Nasr @  1@ 1.40 :uredu:

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:30 Admira - Salzburg @ 2 @ 1.55 :aponis:

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...