Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

27.02.2013

Recommended Posts

hvala robeth, morao sam stati sa postavljanjem tipova jer nije fer prema mojim kolegama dinnosu i Nadrealisti da im pobjegnem po 50 bodova. Stao sam i sada su ublažili tu razliku  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:

 

I :icon_biggrin: corava koka zrno ubode 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pratim samog sebe ( retko kad  ukradem od nekog neki par, ali to je velika retkost).  

 

i današnji dan prošao  :uredu:  :uredu:  :uredu:  :uredu: , Čak i par od koga sam najvise ocekivao  iako je kvota bila 2,55 ( Bwin) i 2.60 (mozzart)

  Al Ain - Al-Hilal -FT 3:1 :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

po tvom odabiru para se vidi ko je danas sa tobom bio na poslu  :icon_surprised:

 

jeste  :48thumbsup:  moram i ja imati svog dojavljaca kao Dinos iz Australije  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, eto, postavio par za expekt takmičenje - čestitke almiriču i ostalima za odličnu borbu u takmičenju - nada se, da svi radite uplate na svojim pickovima

 

Pozdrav...lijepo zboris  :48thumbsup:   svaka i tebi cast, predobar si ovaj mjesec, ako pobjedis, bice zasluzeno... :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da pratim Almirica sa uplatama? to ti ozbiljno?  :icon_eek:

 

to ne bi ni Bill Gates izdržao da ga prati mjesec dana, sorry visoka granica  :icon_razz:

 

da si me pratio, druzio bi se sa Billom  :48thumbsup:  ja se maloprije cuo, kaze hoce na kafu, ko nas zavadi  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pratim samog sebe ( retko kad  ukradem od nekog neki par, ali to je velika retkost).  

 

i današnji dan prošao  :uredu:  :uredu:  :uredu:  :uredu: , Čak i par od koga sam najvise ocekivao  iako je kvota bila 2,55 ( Bwin) i 2.60 (mozzart)

  Al Ain - Al-Hilal -FT 3:1 :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz: 

 

dobar  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

KRIVO SI ME SHVtio - svaki sebe neka prati, ako koji mjesec ne de baš ok, prati one, kojim ide :57bye:

 

Ma ne ispravljaj se, pusti djecake da prozive mladost - ludost... :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

poštovao sam fair play i stao sam da ne nakucavam više bodova, ovako će na kraju tabela da izgleda kao da je bilo gusto  :icon_razz:

 

sljedeći mjesec igram samo 50% dana, a vi kuckajte svaki dan ponešto, tako ćemo biti egal :icon_razz:

 

ti i fer play? 

 

Vatra i voda?

 

Zemlja i nebo?

 

Sarajevo i Zeljo?

 

smijesno  :50yes:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti da si postavljao parove, ne bi bio medju prva tri mjesta, sreca tvoja pa si stao :icon_biggrin:

 

nek si mu rekao  :kahva:

Share this post


Link to post
Share on other sites

errani če odigrat svau igru na 40 - a onda da vidimo, ako če bit dosta (  treba mi 5 igara )

Share this post


Link to post
Share on other sites

errani če odigrat svau igru na 40 - a onda da vidimo, ako če bit dosta (  treba mi 5 igara )

 

proci ces taj par...dobar si hendikep nasao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...