Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

03.03.2013.

Recommended Posts

Hockey, NHL01:30 CET (04/03/2013)Boston Bruins - Montreal Canadiens(Money Line)Pick: Boston Bruins  :nije: Odd: 1.70Bookie:MarathonbetStake: 7/10Večeras se u The FleetCenter -( Boston, MA) igra meč između domaćih  Bruinsa (14-2-2) i gostujućih    Canadiensa (13-4-4)...Derbi Northeast divizije između vodećih Bruinsa koji su upravo sinoć preuzeli prvu poziciju od Canadiansa iako su poravnati sa 30 bodova ja večeras uzimam Bruinse ML iz više razloga.Oba tima su imaili sinoć mečeve stim što su Bruinsi igrali rani meč i imali su više vremena ali nemenja to puno stvar ali Bruinsi igraju fenomenalno u strašnom su HOTU imaju 6 vezanih pobeda iako nevolim da igram na timove sa velikim nizovima jel i tome mora jednom doći kraj večeras ću napraviti izuzetak jel mnoge stvari večeras idu u prilog domaćinu.Bruinsi igraju izuzetno i odbrana i napad funkcionišu odlično odbrana na zadnjih šest mečeva ni jednom nije dozvolila protivniku 3 gola samo u dva meča su dozvolili dva gola što je jako bitno sinoć su sačuvali prvog golmana T. Raska(1.82, .933 SV%) koji je odmarao i sačuvali ga za derbi meč brani izuzetno ove sezone uz fantastičan procenat odbrana.Dok i napad deluje sve moćnije i moćnije nemaju problema sa povredama samo je na DL-u već dugo povređeni M. Savard ali imaju ogroman broj izuzetno kvalitetnih napadača B. Marchand,M. Lucic,N. Horton,D. Krejci,T. Seguin,P. Bergeron...Sa druge strane Canadiansi dolaze posle izuzetno teškog meča i što je bitnije poraza u OT sa neverovatnih 6-7 od Pingvina u utakmici sa gomilom preokreta ono što je takođe bitno je da je sinoć nastupao prvi golman C. Price koji je dobio neverovatnih 7 golova mislim najviše u karijeri i sumnjam posle takvog debakla da će ga trener staviti ako ga stavi onda je LUD očekujem na golu drugog golmana P. Budaja iako nebrani loše ipak nema puno mečeva iza sebe i neće bu biti lako večeras!!!Dok je napad iako solidan ove sezone iako ne toliko kvalitetan više postižu svojim trudom i zalaganjem iako su sinoć postigli čak 6 golova ipak je to dobrim delom jel je na golu bio očajni Vokoun uz to sinoć su se takoreći istresli gotovo iskoristili sve šanse i mislim da večeras neće imati dovoljno snage da pruže kvalitetniju partiju no videćemo jesam u pravu.U svakom slučaju po meni Bruinsi su bliže pobedi i uzimam ih za viši ulog ML....!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hockey, NHL00:00 CET (04/03/2013)Florida Panthers - Carolina Hurricanes(Money Line)Pick: Carolina Hurricanes  :uredu: Odd: 1.85Bookie:MarathonbetStake: 5/10Večeras se u Office Depot Center - (Sunrise, FL) igra meč između domaćih    Panthersa (6-10-5) i gostujućih  Hurricanesa (11-8-1)...Već sam dosta govorio o ovom meču sinoć kada sam igrao na Uragane tako će biti i večeras razlika je u tome što se meč igra na Floridi  ali mislim da to nebi trebalo puno da menja i da je večeras sve na strani gostiju koji su sinoć veoma lako dobili sa 6-2!Sinoć se desilo da je prvi golman J. Theodore se povredio od udarca paka i izašao sa meča kod 0-0 vrlo brzo od tog događaja je krenuo pomor gostiju na gol je stao drugi golman S. Clemmensen koji je dobio 6 golova izuzetno loše brani ovu sezonu ima tek 85% odbrana i večeras bi trebao na gol pošto je Theodor na DL-u  sigurno je da posle debakla golman će biti izuzetno opterećen i neverujem da može da pruži ništa specijalno uz tolista povreda kod Pantera je sve veća mnogo povreda u timu u kome ništa ne funkcioniše.Sa druge strane Uragani bi tomorali večeras da iskoriste i utvrde vodeću poziciju na gol ko god da stane neće mu biti lako jel domaćin kući srlja i efikasni su ali jedino što Uragani nesmeju da dozvole je to da uđu u jedan prljav meč kao pre neki dan Pingvini koji su gotovo pola meča igrali sa igračem manje.Da puno ne ponavljam napad deluje sve bolje što su sinoć sa pola gasa pregazili Pantere i večeras je sve sem domaćeg terena( gde Florida ima mnogo više uspeha ali i sinoć je ta dominacija u zadnje vreme gde je Florida dominirala lagano prekinuta nevidim što i večeras neb tradicija na gostovanjima  )na strani Uragana i uzimam ponovo njihovu pobedu ML za srednji ulog...

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...