Jump to content
Sign in to follow this  
selektor3

07.03.2013

Recommended Posts

01.30 gulbis - lopez ( +1,5 games ) 1 1.87 8/10 pinnacleMeč 67 in 34 plasiranog igrača na atp tabeli. Lopez 33 mjesta više, samo zbog toga jer pametnije bira turnire i jer je konstantniji kroz cijelu godinu. Gulbis na hardu ove godine još nije izgubio, ima 10/0, dok ima lopez na hardu ove godine 2/3. ovdje i jedan i drugi igraju četvrti put i nikad nisu prošli dalje od 3.kola. Gulbis ovdje prošao kvale gdje je pobjedio harrisona i rochusa u 3 seta. Umorniji je, jer je prošli tjedan osvojio turnir u delray beachu, kamo je pobjedio igrače, koji se isto naslanjaju na svoj servis ( querrey, haas, .. ). Gledao sam lopeza na poslednjom turniru, kojeg je ove godine igrao protiv nishikoria u memhisu u finalu i jako je loše to izgledalo. ili je bio umoran, ili mu se nije dalo, ili je prodao meč. No takav lopez ne može parirat gulbisu, koji je bio za mene talenat več neloliko godina unatrag.u međusobnim dvobojima vodi gulbis sa 2-1 - dobio je poslednja 2 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

01.30 jovanovski ( +2,5 games ) - muguruza 1 1.90 8/10 pinnacledvoboj 19 i 21 godišnjih cura. Muguruza je na wta tabeli 95 dok je bojana 40. plasirana. muguruza je ovdje favorit samo zbog rezultata ove sezone, koja ji je najbolja 7/6, a na hardu igra dobro i gubila je samo od jako boljih od sebe. - ovdje je jako lagano prošla kvale pobjedivši koehler i dabrowski. Bojana ima ove sezone omjer pobjeda i poraza 6/5 ali su bila poslednja 2 poraza u fed cupu a prja izgubila je samo od li na, stephens i flipkens, koje su najmanje 2 razreda bolje od španjolke. ovdje španjolka igra prvi put, dok srbinja igra treči put a nikad nije prošla prvog kola - pa nek se to danas promjeni. Odigrale sta več jedan međusobni susret, kojeg je jovanovski dobila 6-3, 6-3. Mislim, da bi trebale ovdje kvote bit obrnute, jer ne znam po čemu može bit niže plasirana igračica sa manje ikustva bolje rangirana u tom meču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrijeme odigravanja: 21:05
Naziv para: Puig, M- Cornet, A
Tip para: 2:0  u  setovima
Tečaj: 2.450

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrijeme odigravanja: 21:30
Naziv para: Monica Puig - Alize Cornet
Tip para: 1
Tečaj: 1.670

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...