Jump to content
PERKAN

09.03.2013

Recommended Posts

hehe.... ima simbolike, ali ja sam danas igrao ipak na bordo tim..... jer ako ne pobijede, mogu slobodno sebi rezervisati kolektivnu parcelu na barama :icon_biggrin:

http://sportsport.ba/bh_fudbal/jovic-snosim-posljedice-ako-ne-osvojimo-titulu/100012

 

jok eto Almir ce snositi posljedice  :icon_lol: jah glupe izjave majko draga al kad vidim od koga dolazi onda mi nije ni cudno  :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imace i Almir posljedica, jer nakon Uniteda, Sarajebo bi ga moglo dotuci :77tooth:

kad je tako onda slobodno nek pocne vaditi doznake za bolovanje  :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, 

evo mene nakon dugo vremena opet tu :)

 

Moji hazarderski tipovi za danas:

 

Barcelona - Deportivo La Coruna  X2 - 4.15

Rijeka - Inter Z. 2 - 6.60 ili X2 - 2.45

Benneteau - Dodig 2 - 2.70

Split - Zagreb X2 - 2.25 i/ili oba daju gol - 1.85

 

Za neka manje uloge ili neki sistem 2 od 4

Koeficijenti iz Supersporta.

Edited by Suhi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Everton Wigan 0-3... za 3 minute Wigan dao 3 gola.... gdje je Almiric da mi prica o englezima :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Everton Wigan 0-3... za 3 minute Wigan dao 3 gola.... gdje je Almiric da mi prica o englezima :icon_mad:

 

evo me...polako ne mogu da vas pohvatam :) pa nisam ti nista rekao za ovaj par...Everton je bolja ekipa, ali u kupu je sve moguce u svakoj ligi...ja ovo nisam igrao uopste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo me...polako ne mogu da vas pohvatam :) pa nisam ti nista rekao za ovaj par...Everton je bolja ekipa, ali u kupu je sve moguce u svakoj ligi...ja ovo nisam igrao uopste...

 

Ma nisam ni ja igrao, nego u 3 minute 3 gola.... o tome ti pricam  :icon_biggrin:  Wigan zajebo i Barcu i real zajedno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imace i Almir posljedica, jer nakon Uniteda, Sarajebo bi ga moglo dotuci :77tooth:

 

hehehehhe e nece da moze :) oba kluba ce biti nacionalni sampioni, nema razloga za stres...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad je Wigan zabio ja sva sretna odigrala na Everton :icon_lol: kad ono već 0:3 :77tooth:

 

Jos nije kasno da se Everton izvuce :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam ni ja igrao, nego u 3 minute 3 gola.... o tome ti pricam  :icon_biggrin:  Wigan zajebo i Barcu i real zajedno....

 

znas pricu o coravoj koki  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...