Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

16.03.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 20:00
Naziv para: Montpellier-Troyes
Tip para: 1
Tečaj: 1.500

 

:nije:   1-1

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

 

Vrijeme odigravanja: 20:00
Naziv para: Lorient - Brest/Total Goals Scored 2.5
Tip para: over
Tečaj: 2.150

 

:uredu:   4-0

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00, U. Espanola - Everton, tip 1 @ 1.57, Bet365, 8/10 


Mec iz Chileanske lige u kome se u osmom kolu sastaju Union Espanjola i Everton
za Union Espanjolu sam vec par puta pisao da igraju ,,ludacki,, fudbal odnosno da napadaju svim snagama i podsecaju me na Univezidad Chile iz prosle szezone iako mi se cini da im jos nesto malo fali u igri da bi bili jos bolji a najvise realizacija, uglavnom tim je u dobroj formi, na svom terenu igraju napadacki i bez pardona mada su zabelezili samo 2 pobede a jednom su izgubili i igrali nereseno a u gostima imaju sve 4 pobede , razlog je sto kada krenu u napad zaborave kao svi juznoamerikanci da se vrate u odbranu i iz kontre prime gol ali i dosta promasuju sanse oni imaju ucinak 7 5 1 1 14 : 5 (+9) 16 na drugom mestu a O Higins na prvom mestu ima 3 boda viseali oni su svoj mec igrali juce tako da bi pobedom Espanola zbog bolje gol razlike izbila na prvo mesto, dakle motiva im nece nedostajati
Evertom je usao iz druge lige i za novajliju su sasvim solidno startovali u ovoj sezoni imaju ucinak na sedmom mestu 
7 3 3 1 10 : 6 (+4) 12
a u gostima nemaju poraz, dve pobede protiv Cobresala koji je zadnji na tabeli i Antofagaste uz 2 remija sa Nublenseom i Sam Marcosom
mislim da je to i previse i da ce se u ovom mecu prekinuti taj njihov niz jer realno sumnjam da imaju kvalitet za nesto vise i mislim da su imali i dosta srece koja mora jednom da stane a Union Espanola ove srezone ima velike ambicije i tim koji ce se do kraja boriti za titulu dok Evertonu predvidjam borbu za opstanak jer oni u tabeli za opstanak koja se pravi na osnovu rezultata iz zadnje tri sezone se nalazi na 15-tom mestu.
Medjusobno su igrali zadnji put 2010-te kada je Espanola pbedila u oba meca a ukupno 6.7.3
u Svakom slucaju kvalitet je na strani Espanole i ocekujem da ce dobre igre i rezultate u gostima sada dopuniti i boljim rezultatima na svom terenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...