Jump to content
Sign in to follow this  
micha

Prijave - MTF (MNF) - April ( Travanj)

Recommended Posts

Ovde se možete prijaviti za učešće na MTF - u  za mart mesec . Ko želi da predtavlja Bet-Club forum neka se prijavi. 

 

Sponzori  takmičenja su  BetSpace i 1Bet  :smile_dollars:  ( O detaljima kasnije) 

 

A sad  -  - Prijave!!!!  :smile_clapping:  :smile_clapping:  :smile_clapping:  :smile_clapping:  :smile_clapping: 

 

:81Bet-Club_forum:  :68shablon_03: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz.....

 

 

Molim malo više o sponzorima....Što kladioničar(takmičar) mora napraviti,da dobije nagradu...Do sada nisam nigdje ništa se prijavio a sada sam se odlučio,da se prijavim u kladionicI...

 

Negdje mora biti link za registraciju i možda moram još uplatiti ali kako je....molim malo više info....lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Roberte, da li pitaš za sad za ovaj mesec - Mart ili pitaš za sledeći - April. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Roberte, da li pitaš za sad za ovaj mesec - Mart ili pitaš za sledeći - April. ?

za april.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

za april.....

baš sada sve pišem gdje su nagrade na svim forumama i kakve su zahtjeve sponzora i organizatora takmičenja.....Idem na puno i sve nagrade idu mojemu prijatelju koji izgubio cijelu familiju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

za april.....

 

U aprilu najverovatnije biti 2 sponzora . Betspace najverovatnije ostaje, a sigurno je da ce 1bet biti novi sponzor, koji planiraju da duže budu sponzori, pa imaju neke svoje uslove ,  -  https://www.1bet.com/EN/text.html?id=124

 

Znaci treba igrac da bude registrovan na ove kladionice.  Betspace daje 100% bonus na prvu uplatu do 50 dolara, pa može to da se  iskoristi. 

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

 I  ja se prijavim.....

 

molim link za registraciju kladionica.....(mislim,da moram preko majorgate se prijaviti)!! Vidimo se oko 19 sati!!

 

Lp

 

Još nešto....mojih sportova više nema....

 

Sada najviše kladim na skandinavske i baltičke lige, dobro mi ide u irskoj i sjevernoirskoj ligi....Još je ovdje odbojka i atletika...i još naravno lokalni šport!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako fali mogu i ja zatrebati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...