Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

01.04.2013.

Recommended Posts

UTD u još lošijem izdanju nego protiv Sunderlanda, nisu se oni niš čuvali za Chelski Almiricu. Jednostavno loše igraju

 

Tek sad uvodi RVPja.....

 

Ja ko navijač UTDa ne mogu shvatit da u klubu može igrat jbni balvan ko što je ovaj Wellbeck. U p**** m...

 

pozdrav svima..

 

ne znam sta da kazem, Cantona, ovo je nekakva igra bila na remi 0-0..Meni nije toliko smetao Welbeck koliko Nani...njega stvarno treba prodati dok se moze jos koja para uzeti...no ovaj su cup prokockali na svom terenu, ne sada..Mislim da ih je izbacivanje od REala psihicki kostalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadrealista pogodio tiket....

 

 

aprilililililili       :icon_surprised:  :icon_surprised:  :icon_surprised:

 

Sarajevo sampion

 

apprriiillllliiillliiii  :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

UTD u još lošijem izdanju nego protiv Sunderlanda, nisu se oni niš čuvali za Chelski Almiricu. Jednostavno loše igraju

 

Tek sad uvodi RVPja.....

 

Ja ko navijač UTDa ne mogu shvatit da u klubu može igrat jbni balvan ko što je ovaj Wellbeck. U p**** m...

A kad ga je zabio Realu, nisi tako govorio  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima..

 

ne znam sta da kazem, Cantona, ovo je nekakva igra bila na remi 0-0..Meni nije toliko smetao Welbeck koliko Nani...njega stvarno treba prodati dok se moze jos koja para uzeti...no ovaj su cup prokockali na svom terenu, ne sada..Mislim da ih je izbacivanje od REala psihicki kostalo...

 

A meni su svi smetali.... ja kada vidim carrcika, Cleverlija znam da od ovog Uniteda nikad nista.... jebo te pa zar ne mogu naci bolje vezne igrace, ko da gledam igrace Zeje kada njih dvojica igraju.... dva pasa ne znaju povezati.... jebo ti te igrace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

UTD u još lošijem izdanju nego protiv Sunderlanda, nisu se oni niš čuvali za Chelski Almiricu. Jednostavno loše igraju

 

Tek sad uvodi RVPja.....

 

Ja ko navijač UTDa ne mogu shvatit da u klubu može igrat jbni balvan ko što je ovaj Wellbeck. U p**** m...

 

A Welbeck je posebna prica.... letva frajer...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A meni su svi smetali.... ja kada vidim carrcika, Cleverlija znam da od ovog Uniteda nikad nista.... jebo te pa zar ne mogu naci bolje vezne igrace, ko da gledam igrace Zeje kada njih dvojica igraju.... dva pasa ne znaju povezati.... jebo ti te igrace...

ko da gledam da iz tebe izbija bijes promasenog para  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima..

 

ne znam sta da kazem, Cantona, ovo je nekakva igra bila na remi 0-0..Meni nije toliko smetao Welbeck koliko Nani...njega stvarno treba prodati dok se moze jos koja para uzeti...no ovaj su cup prokockali na svom terenu, ne sada..Mislim da ih je izbacivanje od REala psihicki kostalo...

Kakva igra na remi? Bezidejna igra, kao neki niželigaš. Evra poput nekog pijanca, Carrick gađao gledatelje, Valencija ostavio reflekse u svlačionici..Fergie je ova dva zadnja susreta jako loše posložio. Plus uvođenje Giggsa u igru je bilo besmisleno..RVP da ulazi tek duboko u drugom poluvremenu..To nije UTD kakav ja poznajem..

 

Potpuna dominacija Chelsea, treba se priznat. Mislim da bi ih bilo tko danas dobio osim UTDa.

 

Slažem se da je ispadanje od Reala krivo za ovakve igre. Moraju doć k sebi inače će ih razorit onaj smiješni City, ne šalim se. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Welbeck je posebna prica.... letva frajer...

Ma bzvz, nek to prodaju dok je još mlad. Nikad ništa od njega.. Jedno da mu nađu nekog tko ga upotpunjuje

Imao je UTD jednom Yorkea i Cola, oni ko pojedinci nisu bili nešto, al ko kombinacija su bili bogovi. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bzvz, nek to prodaju dok je još mlad. Nikad ništa od njega.. Jedno da mu nađu nekog tko ga upotpunjuje

Imao je UTD jednom Yorkea i Cola, oni ko pojedinci nisu bili nešto, al ko kombinacija su bili bogovi. 

 

Ja ovu generaciju nikad zaboravit necu...ovo je za mene najbolja generacija, barem dok traje ovaj moj mali zivot :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ovu generaciju nikad zaboravit necu...ovo je za mene najbolja generacija, barem dok traje ovaj moj mali zivot :)

 Evo ti još malo onda  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neobično mi je gledat Iginlu u dresu Pingvina. Jedan od mojih najdražih igrača svih vremena samo prešaltao iz jednog mog omiljenog kluba u drugi :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...