Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

06.05.2013.

Recommended Posts

Jutarnji pozdrav ekipici!     :57bye:

 

:kahva:

 

Uspješan dan!   :50yes:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro, sjajan vikend prošao...a kako vidim slijedi nam tmuran i kišan tjedan...:(

 

:kahva:

 

samo je bitno da kladare nastavimo kidat :12boxing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oderase Sharski Canuckse...izgleda Tuto da nema biznisa u ovom dvoboju :)

 

Ekipa za koju navijam (ako tako mogu reci) su Washington Capitalsi, i veceras biju tesku bitku u gostima kod Rangersa, ali vode 2.0 u seriji...Sta mislte , mogu li i veceras nesto postici?  ja mislim da je vrijeme da neki poen ubodu Rangersi, dobre su kvote u ovom duelu...

 

generalno, eben je ovaj play off za kladenje, lijepa regularna sezona...

Edited by Almiric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je vikend bio zadovoljavujuci,sve do meca New York vs Indiana...Od finog plusa vratio se na nulu. mozda i mali minuscic...

 

Vanjska linija New Yorka,

suterska i ofanzivna ekipa,

Carmelo Anthony,

joker s klupe Smith....

 

dzaba, defanzivna kosarka nije atraktivna ali donosi rezultat, ovo run and gun je lijepo za publiku, ali propuh u odbrani kao nuspojava je fatalan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oderase Sharski Canuckse...izgleda Tuto da nema biznisa u ovom dvoboju :)

 

Ekipa za koju navijam (ako tako mogu reci) su Washington Capitalsi, i veceras biju tesku bitku u gostima kod Rangersa, ali vode 2.0 u seriji...Sta mislte , mogu li i veceras nesto postici?  ja mislim da je vrijeme da neki poen ubodu Rangersi, dobre su kvote u ovom duelu...

 

generalno, eben je ovaj play off za kladenje, lijepa regularna sezona...

 

Mislim da batalis takve sportove, ako mislis ikad ista dobiti na kladari... kako nas narod kaze ''mani se corava posla''...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima i puno srece svima, posebno Almiricu ako bude igrao ova americka s.... :icon_biggrin:

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da batalis takve sportove, ako mislis ikad ista dobiti na kladari... kako nas narod kaze ''mani se corava posla''...

 

 

 

Pozdrav svima i puno srece svima, posebno Almiricu ako bude igrao ova americka s.... :icon_biggrin:

 

pa sta Dino dragi da igram onda? Fudbal koji vecina pratimo svakodnevno, pa ne mozes kvotu 1.50 pogoditi svaki dan...

 

ma sta 1.50, 1.20 je riskantno kao i 2.00...oni tvoji golovi nisu losi ali i to zezne...mozda je najbolje igrtai par /nepar konacan rezultat, igrati na ovo nepar jer svaki x odgovara i zdra'o, ha?  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro Dino ubijedio si me...necu recimo americki bejzbol igrati (ako ne prepisem od Crnog i Tuto-a)..prelazim na meskicki bejzbol  :kahva:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro Dino ubijedio si me...necu recimo americki bejzbol igrati (ako ne prepisem od Crnog i Tuto-a)..prelazim na meskicki bejzbol  :kahva:

neka te jadan ne bio, polako, smiri se, disi duboko  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je vikend bio zadovoljavujuci,sve do meca New York vs Indiana...Od finog plusa vratio se na nulu. mozda i mali minuscic...

 

Vanjska linija New Yorka,

suterska i ofanzivna ekipa,

Carmelo Anthony,

joker s klupe Smith....

 

dzaba, defanzivna kosarka nije atraktivna ali donosi rezultat, ovo run and gun je lijepo za publiku, ali propuh u odbrani kao nuspojava je fatalan...

 

Naslove u NBA-u uglavnom osvajaju momčadi koje znaju igrati obranu.

Treba zaboraviti regularni dio sezone jer je doigravanje ipak nešto drugo.

Evo, ponajbolje napadačke momčadi Denver i Houston su već ispale , a sada se to sprema i New Yorku, Golden Stateu , Oklahomi ...

Po meni , u finalu će ove godine igrati Miami i San Antonio jer obje momčadi uz vrlo dobar napad znaju odigrati i odličnu obranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...