Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

18.05.2013.

Recommended Posts

Nije toliko bitan sastav koliko motivacija.

A sad kad je zavrsilo tako kako je priznajmo da bi da se to dogodilo kod nas svi bili 100% uvjereni da je namjestaljka.

Ali kad je u Njemackoj onda je u redu. :icon_neutral:

:48thumbsup: :48thumbsup: :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veće....

 

Gledam euroviziju i sada kladim live iz eurovizije na bwinu.....Meni se jako sviđa pjesma iz Malte.....gleda tko u kafani??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veće....

 

Gledam euroviziju i sada kladim live iz eurovizije na bwinu.....Meni se jako sviđa pjesma iz Malte.....gleda tko u kafani??

Kladio sam na Maltu i na Francusku,da budu među 10 u finalu (kvote su 10 i 9).....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav gol Partizana 1-0, Bravo Jojicu 

 Titula, Slavice se Titulaaaaaa !!!!

:icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :75tatice_05:  :75tatice_05:  :75tatice_05:  :75tatice_05:  :75tatice_05:

 

Nek izvine navijači Zvezde, ali ovi njeni fudbeleri blago rečeno - nemaju pojma.  Da im nije bilo Bajkovića, Perkan bi pao na ovom paru .

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

:icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :75tatice_05:  :75tatice_05:  :75tatice_05:  :75tatice_05:  :75tatice_05:

 

Nek izvine navijači Zvezde, ali ovi njeni fudbeleri blago rečeno - nemaju pojma.  Da im nije bilo Bajkovića, Perkan bi pao na ovom paru .

Micha, ja sam Zvezdin navijač i nemoj ti tako.....gledao sam po TV prijenos.....a sada gledam euroviziju....i Grci su dobri, imaju ljepu pjesmu i muziku..... :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Micha, ja sam Zvezdin navijač i nemoj ti tako.....gledao sam po TV prijenos.....a sada gledam euroviziju....i Grci su dobri, imaju ljepu pjesmu i muziku..... :50yes:

 

E,onda je najbolje što gledaš euroviziju. Tu može i da pobedi onaj za koga navijaš.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,onda je najbolje što gledaš euroviziju. Tu može i da pobedi onaj za koga navijaš.  

Norveška, Malta, Grčka, Francuska i Norveška su moji favoriti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni vidio da sam presao cifru od 5000 postova :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni vidio da sam presao cifru od 5000 postova :icon_razz:

 

Pa svaka čast. Ja bih jedno pivo ( mislim, ako častiš) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svaka čast. Ja bih jedno pivo ( mislim, ako častiš) .

 

Naravno drug, kako zelis? Jelen, Pan, Ozujsko, Karlovacko, Lasko, Heineken, Tuborg... ali sve na stranu, ja bih ti preporucio Sarajevsko :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno drug, kako zelis? Jelen, Pan, Ozujsko, Karlovacko, Lasko, Heineken, Tuborg... ali sve na stranu, ja bih ti preporucio Sarajevsko :48thumbsup:

 

Ko će koje , nego svoje!  Nažalost ne postoji Kruševačko, a imamo vodu , jednu od najboljih u Srbiji. , ali je Rubin koristi ( a oni ne proizvode pivo) 

Ma daj šta daš. samo da je onako malo ladno. Što bi se kod nas reklo da je siga.  A pošto ti častiš - onda jedno Sarajevsko - molim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...